Nejoblíbenější čokoláda

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Hermesfan 23.9.15 10:57

tmavá kvalitná, rôzne značky

Hanka H 23.9.15 11:18

Chutná mi milka jogurtová ( i když se musím přidat k těm, kteří říkají, že už to není s milkou ono). Občas si dám hořkou s hóóódně procenty kakaa a onehdá mě úplně dostala hořká s feferonkami.

India 23.9.15 11:38

Páni, na Arome jsou opravdu rozmanitá témata :)

Chutná mi Dolfin hořká s růžemi a Dolfin mléčná s hot masala.

• Citovat
  • Nahlásit
Lucinela 23.9.15 12:07

@tinapods
Marcipán v hořké čokoládě - na ten jsem zapomněla. Už se tady nedívám, protože slintám jako Pavlovovi psi :mrgreen: .

coralline 23.9.15 12:33

@India To zní zajímavě. Kde se to dá koupit prosím?

India 23.9.15 12:44
  • Citovat
  • Nahlásit
John_Nw 23.9.15 12:44
@Lucinela píše:
@John_Nw
Hm, jahody v čokoládě, to já rada. Můžu se zeptat, odkud je?
Jinak já už strašně dlouho Toblerone, vždy začnu u T, dám si závazek, že dneska to bude jen TO, posléze je TOBLE už se stalo, že bylo TOBLERONE, ale to už jsem měla fakt dost. Kupuji si teď v menším balení ;) .
A čokoládové nebe jsou višně v čokoládě i se stopkou v prodejně belgických pralinek Ostravě :jazyk: .

To nejsou jahody v cokolade, ale hořká cokolada (70 % )na vareni. 200 g/79 czk. Prodava se ruzne a za ruzne ceny, kupuju v Country Life. :)

madlenka11 29.9.15 23:59

Ještě k té Amali, teď jsem si od nich nechala poslat čokoládu na kterou jsem si vybrala reliéfy a oni mi je na to udělali a dávala jsem jako dárečky na rozlučku a měla velký úspěch.

• Citovat
  • Nahlásit
Rosa N. 30.9.15 12:33

Tmavočervená Ritter s hrozinkama v rumu

A ještě mi chutnal na stáncích prodávaný polomáčený ananas v hořké čokoládě

Sicilanka 1.10.15 14:46

Momentálně u mě vítězí Lindt s kousky pomeranče (nebo s pomerančovou kůrou, nepohrdnu ani hořkou Ritter Sportkou s peprmintem, o třídu výš je v této kategorii After Eight (tenké plátky plněné peprmintem). Měla jsem moc ráda tradiční Kofilu, ale přestala jsem ji kupovat, kvalitou šla rychle dolů, nyní je to takové umělé nic, jak rozmočené mýdlo bez chuti. Jéé, jak tak o těch dobrotách píšu, asi si půjdu něčeho líznout…jasně, mám tady ještě arašídovou Nugetu od Orionu, tu můžu! :srdce:
Jinak když mám před menses, tak bych slupla i tu hnusnou Kofilu s obalem! :mrgreen:

Hanka H 1.10.15 15:27
@Sicilanka píše:
Měla jsem moc ráda tradiční Kofilu, ale přestala jsem ji kupovat, kvalitou šla rychle dolů, nyní je to takové umělé nic, jak rozmočené mýdlo bez chuti.

Souhlasím s tebou - nedávno jsem si po delší době koupila tyčinku kaštany a byla jsem zhnusena :poblion: - kdybych nepotřebovala zvednout hladinu cukru, nesnědla bych ji :cert: .

Tanulik 1.10.15 17:32

Toblerone .... super téma !

Najviac čiernu , potom hnedú …

gabica 1.10.15 17:50

za mňa jednoznačne všetky druhy Lindt čokolád :srdce:

India 1.10.15 19:09

Přidávám Lindt Excellence - Hořká s mořskou solí, mňam.

• Citovat
  • Nahlásit
Sicilanka 1.10.15 20:31

Dnes jsem si jako nákupní bonus za utržené šrámy z davového (důchodcovského) šílení v Kauflandu přihodila do košíku malou satisfakci v podobě čokoládek Merci (nejvíc mě berou ty se zeleným a fialovým proužkem) :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek