Nejoblíbenější přírodní vlasová kosmetika

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Lavandule 7.7.17 21:54

Z bioo jsem si objednala tuhle https://www.biooo.cz/…-p-6241.html, lákalo mě to velké balení. No - není špatná, ale není tak jemná, přišlo mi, že míň barví a jde víc do oranžova. taky mě trošku svědila pokožka, ale to bylo tím, že jsem nepřidala pár kapek oleje, jak jsem zvyklá :oops: . Jinak celkem ok.

Anonymní 7.7.17 22:01

Já jsem tu blond měla, to nedělá nic. :D Tím jsem vlastně začínala, jsem přírodní blond, chtěla jsem to nějak sjednotit a regenerovat. Regenerace jo, ale barva nic, ani tónování. Je to asi na úplně blond vlasy.
Já se nad tím zamyslím, asi bych si vzala tu přírodní, tím nic nepokazím, ne? :) Oni mají někde pobočky, nebo je to jen e-shop? já chodím do Biooo, protože jsem neobjevila nikde jinde Eliah (mimo obchůdku v Ostrovní, kde byl dražší a parkuje se tam ještě hůř). Ráda si tam vždycky prohrabu voňavky… :) V úterý jedu do Drážďan, tam je takový pěkný obchůdek v altmarktu, tak se kouknu ještě tam.
BTW: nabízím dvě místa v autě z Prahy, komu by se chtělo, jedu s Deradem, můžete to brát jako „minisraz“. :)

 • Citovat
 • Nahlásit
Anonymní 7.7.17 22:03
@Lavandule píše:
Z bioo jsem si objednala tuhle https://www.biooo.cz/…-p-6241.html, lákalo mě to velké balení. No - není špatná, ale není tak jemná, přišlo mi, že míň barví a jde víc do oranžova. taky mě trošku svědila pokožka, ale to bylo tím, že jsem nepřidala pár kapek oleje, jak jsem zvyklá :oops: . Jinak celkem ok.

Já jsem od Ayuuri taky kupovala ty byliny ze začátku na mytí, a je fakt, že to mají jak potlučené paličkou na maso. O jemném mletí nemlže být řeči.
Nezkoušeli jste někdo ty čokoládičky z Lushe?

 • Citovat
 • Nahlásit
Anonymní 7.7.17 22:04
 • Citovat
 • Nahlásit
Lavandule 7.7.17 22:49

@Romana Frangipani.cz http://www.arome.cz/…rankovani/7/
Já chodím na Khadi do kamenné prodejny Bioplaneta v Plzni :srdce: :kytka:

Lavandule 7.7.17 22:54

@Romana Frangipani.cz Ještě tohle http://www.arome.cz/…ankovani/68/.
Tu blond jsem myslela čistě jako míchání barev - jakože oni tam přidávají heřmánek a když se to smíchá s tou čistou, mohlo by to chytnout do oranžova (červená+žlutá). Ale když máš tmavší vlasy, tak by ten účinek byl asi opravdu příliš jemný.

Anonymní 7.7.17 23:31
@Lavandule píše:
@Romana Frangipani.cz Ještě tohle http://www.arome.cz/…ankovani/68/.
Tu blond jsem myslela čistě jako míchání barev - jakože oni tam přidávají heřmánek a když se to smíchá s tou čistou, mohlo by to chytnout do oranžova (červená+žlutá). Ale když máš tmavší vlasy, tak by ten účinek byl asi opravdu příliš jemný.

Jojo, já jsem to tak pochopila, ale právě myslím, že ta blond s tou tmavou nedokáže nic udělat, že je moc jemná, maximálně to naředí. Já potřebuju intenzívní barvu,ani ne tmavou,ale aby hodně barvila. Mám totiž (několik málo, samozřejmě) šedivých vlasů. ;)

 • Citovat
 • Nahlásit
Movela 9.7.17 09:51

Holky a jak jste začaly s očistou vlasů a co jste používaly aby se vlasy zbavily těch chemických věcí a byly v poho?na jednu stranu mě to láká. Můžete mi poradit a dát link na vše? Díky :rose:

Anonymní 9.7.17 10:28

@Movela Já jsem začala na Den dětí 2012 a holt jsem musela počkat, až všechno odroste a zregeneruje se kůže a kořínky. Předtím jsem dlouhé roky zkoušela různé přírodní tekuté šampony, až jsem došla k téhle alternativě.
Já mám k tomu na blogu celý seriál, vždycky píšu na Den dětí výroční článek :D - tady je první článek ze série https://parfumerka.wordpress.com/…teligence-i/
a tady je celý seriál. https://parfumerka.wordpress.com/…eliah-sahil/
Najdeš tam i názor kamaráda Radovana, kterého jsem na ES přesvědčila a linky na všechny ty výrobky, co používám. Já jich teda používám hrozně málo (jeden :) ).

K poslednímu článku: už mi poslali z Biooo odpověď, v nejbližší době ji zveřejním. Koho to zajímá, tak to sledujte, ale stejně mi nic nevysvětlili, kromě potvrzení toho, že víc zákazníků má stejný dojem ze změny kvality.

 • Citovat
 • Nahlásit
Červánek 10.7.17 08:20

Na bioo jsem narazila nedavno diky mydlum a peci o zuby. Vic se na nej zamerim. Bioo je i kamenne, je to tak? A nabizi sve produkty v Kotve, ze?

AlesBerny 30.7.17 21:26

re

urcite rakytnikovy olej pouzivam jej s manzelkou a super.

Anonymní 30.7.17 21:36
@Červánek píše:
Na bioo jsem narazila nedavno diky mydlum a peci o zuby. Vic se na nej zamerim. Bioo je i kamenne, je to tak? A nabizi sve produkty v Kotve, ze?

JJ, já do Kotvy jezdím každý měsíc osobně, ráda to tam prohrabávám, mají tam i různé rituální předměty, například nějaký bordel smetený ze stolu zalitý v akrylové pryskyřici a prý to přivolává nějaké vesmírné síly a meziplanetární harmonii a ladí čakry, nebo tak něco. A spoustu asijských „přírodních“ voňavek, ony jsou poněkud neučesané, nebo jak to říct kulantně, člověk si tam načichá pro srovnání s klasickou parfumerií. A taky spoustu dalších užitečných věcí, jako bio-čokoládky, kokosové lesky na rty, tyčinky z ovoce a datlového cukru…například minule jsem mimo šamponu přinesla domů šumivou kouli do vany a hustě-značkové džíny pro Žabu z výprodeje. :D

 • Citovat
 • Nahlásit
Michele 31.7.17 14:35

@Romana Frangipani.cz Proc prirodnich v uvozovkach?

Anonymní 31.7.17 21:26
@Michele píše:
@Romana Frangipani.cz Proc prirodnich v uvozovkach?

Protože je to takový pel-mel, některé si říkají „přírodní“ nebo „bio“ a nejsou, jsou plné chemie, některé si neříkají nijak a jsou…není na to žádné pravidlo. A u těch asijkých věcí už vůbec. Nicméně prodávají to v Bioo, které prodává přírodní kosmetiku, tak to vzbuzuje dojem, že je všechno přírodní. Pro mne tedy raději "".

 • Citovat
 • Nahlásit
AlesBerny 1.8.17 21:38

re

za me urcite prirodni, nelibi se mi chemikalie a zadny spatny latky v samponech atd.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek