Nejoblíbenější přírodní vlasová kosmetika

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
MarkeetB 18.8.17 19:11

Alterna

Velký výběr přírodních šamponů mají na stránce notino, já za sebe mohu doporučit vlasovou kosmetiku značky Alterna. Mají výborné šampony a masky na vlasy, které příjemně voní.

Anonymní 18.8.17 21:27
@Ronna píše:
Já se chystám vyzkoušet Logonu, nemáte někdo zkušenost?

Teď jsem si na radu holek odsud nebo z instagramu, už nevím, koupila hennu z Logony a už nechci jinou. Všechno sedí - jasná barva, dokonalé krytí, nesmrdělo to, rychle a dokonale chytlo (i na vanu), krásně se rozmíchala ve vodě na želatinu, pěkná konzistence, žádné žmolky…no prostě super.

• Citovat
  • Nahlásit
ijáček 18.8.17 22:49
@Romana Frangipani.cz píše:
Teď jsem si na radu holek odsud nebo z instagramu, už nevím, koupila hennu z Logony a už nechci jinou. Všechno sedí - jasná barva, dokonalé krytí, nesmrdělo to, rychle a dokonale chytlo (i na vanu), krásně se rozmíchala ve vodě na želatinu, pěkná konzistence, žádné žmolky…no prostě super.

Asi pět let nepotkaly mé vlasy nic než Logona Lavaerde. Ale henu z Logony neznám. Logona Lavaerde je senzační, akorát při mých „šikovných“ ručičkách musím dvakrát za týden udělat generální úklid koupelny. :)

Anonymní 18.8.17 23:57
@ijáček píše:
Asi pět let nepotkaly mé vlasy nic než Logona Lavaerde. Ale henu z Logony neznám. Logona Lavaerde je senzační, akorát při mých „šikovných“ ručičkách musím dvakrát za týden udělat generální úklid koupelny. :)

Co toje? 8-O 8-O

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní 19.8.17 09:38

@ijáček Aha, rhassoul. Dík za tip, zrovna si chci koupit, tak zkusím tohle.
Já se s tím odličuju a mám strašně malou spotřebu, vydrží mi několik let, naposledy jsem jela na vzorek od Verunky asi rok. :D Já ho totiž dávám na to silikonové „Foreo pro chudé“, takže jen trošku a navíc to nedělá binec. To je jako super, to doporučuju, sundám tím krásně veškeré nalíčení kromě řasenky a navíc to je takový velejemný příjemný peeling.
Na vlasy mi rhassoul ale neseděl, zdálo se mi, že málo myje. Ale koupím tuhle velkou pixlu, zkusím to znovu, aspoň s ním trochu popojedu.

• Citovat
  • Nahlásit
AlesBerny 2.9.17 20:53

ano.

ja pouzivam strasne rakytnikovi olej, jsem spokojeny a hlavne stoji dobry penize a je prirodni

tabusenka 20.9.17 12:44
@MarkeetB píše:
Velký výběr přírodních šamponů mají na stránce notino, já za sebe mohu doporučit vlasovou kosmetiku značky Alterna. Mají výborné šampony a masky na vlasy, které příjemně voní.

Souhlasím, cenově trochu vyšší kategorie ale super!!! Mám Alterna Caviar Repair a Alterna Caviar Moisture , stojí za to a ta vůně je úžasná :kytka:

AlesBerny 28.9.17 21:36

re

Ja kupuji prirodni konopny sampon pro sebe a manzelce rakytnikovy na alpik.cz a velka spokojenost

Danilejka 28.9.17 21:57

@Romana Frangipani.cz tak to omrknu, já mám zálusk na Hennu od Lush.

Mimochodem, jak je na tom henna s krytím šedin, nevíš? :think:

Medojedka 28.9.17 22:50

@Danilejka O heně je celé vlákno , najdeš tam vše ;-)

AlesBerny 30.9.17 19:57

re

To jde mimo me tohle tema holky :D

MarkeetB 10.12.18 10:35

Hledám nějakou přírodní vlasovou kosmetiku , která je kvalitní, ale není předražená. Máte s nějakou zkušenost?

Kačaba02 4.3.19 15:58
@tabusenka píše:
Souhlasím, cenově trochu vyšší kategorie ale super!!! Mám Alterna Caviar Repair a Alterna Caviar Moisture , stojí za to a ta vůně je úžasná :kytka:

Taky jsem používala, ale je nabušená silikonama..Už rok a půj ledu jen čistě přírodní šampony a hennu a vlasy i po padesátce rostou jak divé :-)

ivabozi 21.3.19 11:17

@MarkeetB Také hledám a tápu – hlavně mezi stylingem. Mám dobré zkušenosti s některými šampuchy – z Nebaleno, některé mi naopak úplně nevyhovují – od Alverde. Jinak obecně tekuté přírodní šampony mi vadí, že nepění, nemohu si na to zvyknout a docela rychle je vypotřebuju. Sama si tvořím balzám/výživu z kopřiv, už několik let a jsem s tím maximálně spokojená. :srdce:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek