Nejvanilkovější Thierry Mugler

amorek 30.07.14 23:39

Nejvanilkovější Thierry Mugler

Ve kterém z parfémů od Thierry muglera je nejvíce cítit vanilka? Četla jsem, že ve všech je tak trochu kakao, vanilka…Do parfumerie se bohužel nedostanu, tak si chci nějakou tu vanilku dostupnou na eshopech pořídit…díky moc :)


Reklama

Lucinela 31.07.14 08:35

@amorek
Opět bych si dovolila doporučit nezakládat nové vlákno, ale dát to do již existujícího vlákna pod Značky: Thiery Mugler.

Nechci být otravná, ale takto si zaplevelíme Arome novými vlákny, která jsou zbytečná, protože už existují. Ale ber to jako dobrou radu, lidi to odradí, když vidí nové vlákno, které už existuje. Opravdu to chce nejprve Arome pročítat, pročítat, pročítat a nové vlákno založit, až když zjistím, že to tady opravdu není :kytka: . A já osobně s lopatou vanilky nevnímám nic od T. Muglera, ale dle mého názoru se nejvíce Tvému požadavku blíží Alien Essence Absolue - nicméně opět recenze.

amorek 31.07.14 08:39

Promiň, tohoto tématu jsem si nevšimla. Ale díky moc za radu :)

India 11.08.14 19:38

@amorek
Souhlasím s @Lucinela - zkus projít stávající vlákna, kterých je zde nepřeberně a nezakládat stále nová na každý dotaz či prosbu o radu.
V případě bezradnosti může také dobře posloužit vlákno Blbé (parfémové) dotazy, kde ti určitě někdo poradí, či tě nasměruje ke správnému vláknu.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama