Nejvíc kostelní vůně

Marana 24.5.20 15:57

Nejvíc kostelní vůně

Ahoj.

Hledal jsem hledal, něco našel a nenašel. Pokud je toto téma dupilicitní, taxe omlouvám.

Hledám, nejvíc kostelní vůni. Brutálně kadidlovou.

Používám Comme des Garçons Avignon a L'Artisan Dzongkha i YSL Nu, která je málo k sehnání. Nějaké typy na DOSTUPNÉ vůně tohoto typu prosím?

Moc moc dík :andel:

Mizyan 24.5.20 16:03

Sólo Loewe obě 7. Heeley Cardinal

Frankie 24.5.20 16:58

Full Incense se mi zdá rozumnější návrh než Cardinal vzhledem k více než poloviční ceně.

Magnolie1 24.5.20 17:44

Za mě kostelní je třeba Robert Piguet Cashbah, potom Serge Lutens Serge noir nebo i jeho jiná vůně L'orpheline. Když jsem byla malá, tak pro mě byl kostelní Shalimar, protože s ním voněla babička na vánoce, když jsme šly na půlnoční. Ale dneska už ani ne.
Parfum Sacré od Caronu je spíš nebe než kostel, to asi ne.
Jinak souhlasím s tím, že Full Incense je dobrá volba. Určitě za vyzkoušení stojí.

phulosoraptorka 24.5.20 17:50

Možná Azzaro Decibel

Brach 24.5.20 20:17

pro mě určitě Eau De Shalimar

Marana 26.5.20 18:56
@Magnolie1 píše:
Za mě kostelní je třeba Robert Piguet Cashbah, potom Serge Lutens Serge noir nebo i jeho jiná vůně L'orpheline. Když jsem byla malá, tak pro mě byl kostelní Shalimar, protože s ním voněla babička na vánoce, když jsme šly na půlnoční. Ale dneska už ani ne.
Parfum Sacré od Caronu je spíš nebe než kostel, to asi ne.
Jinak souhlasím s tím, že Full Incense je dobrá volba. Určitě za vyzkoušení stojí.

Jé to je milé, příběh s babičkou. Dík :rose: Shalimar samozřejmě máme :palec:

Marana 26.5.20 19:04

Jinak díky všem. Objednáno Full Incense, zkusím to. Pěkný večer všem :srdce: :lipstick:

Magnolie1 26.5.20 19:40

@Marana dej pak vědět :rose:

Frankie 26.5.20 23:00

@Marana
Jsem zvědav, zda nedostanu vypeskováno, když by to nebyla láska na „první popotáhnutí“… :think:
Pakliže se nezalíbí, jsem stále ještě schopen to napravit.
Pozvu Vás eventuálně :-D na osobní setkání, kdy jsem schopen dodat min. 20 kadidlových vůní, např. celou sadu CDG Series 3: Incense, abych to vynahradil. :mavam:

Marana 27.5.20 19:36

Je to na cestě. Určo písnu. Nejvíc mám zatím Avignon a Dzhonka, ikdyž není pokaděná. :think:

Marana 28.5.20 16:47

Zdravím všechny. Peskování nebude, je to ono! Ale. Neubráním se srovnání s CdG Avignon. Schválně jsem po obědě stříkl na každou ruku jeden z nich. Avignon žádný kostel, cítím nějaké dřevo, Incense rovnou šup do kostela. Ale ten kostel není chladný, je v něm teplo, moc tepla. Po hodině jsem na obou rukou v kostele, Avignon zle dotahuje a zcela se změnil, cítím z něj rozpustné pití Vitacit. Kadidlo v obou, o to šlo. Incense beze změný, teplý kostel. Po pěti hodinách. Obě ruce v kostele, Avignon o poznání chladnejší, řekl bych český kostel, Incenste „skoro“ to samé, jen teplo, takto to vonělo v kostelech na Řeckých ostrovech. To je zas román. Napsal jsem to jak mi to přišlo, popsat vůni moc neumím, na to tu jsou perfumy z Kecálburgu :inlove: Finále… Avignon o chlup vítěz, menší držák, co hodina to proměny, Incense, od začátku šup do kostela, v tom je jeho výhra, ale ne tak kadilového, možná stříknout víc. Zas víc drží :think: Na mé kůži a nyní. Co to bude dělat v létě či v -5 nevím. Ale tam se nosí něco jiného. Toto je vůně na BDSM věčírek :andel: Moc díky za rady, mám novou oblíbenou vůni. :nail: :srdce: :srdce: :srdce:

Frankie 28.5.20 22:11

@Marana
Ať nezmizí spokojenost a díky za čerstvé dojmy! :rose:
Pokud se líbí Avignon a Full Incense, nezpochybnitelně ;-) se bude musit :-) líbit od Alyssy Ashley Oud pour Lui, který je oproti předešlým opravdu za zlomek ceny a měl by být oběma prý dost podobný.
Před nějakým časem jsem po něm pídil, pak zapomněl.
Momentálně je k mání.
Takhle vypadá flakón.

Váš příspěvek