Nejvic okolim chvaleny parfem

Janiik 06.01.08 11:12

Na jaky parfem Vase okoli nejvic reagovalo? Mne nejvic chvali Armani Code, kupodivu Diesel Plus PLus a jeste Kenzo Amour…a nedavno jsem byla z kamenky navonena Christinou Aguilerou a to my chvalili hlavne chlapi, ale nekoupila bych si ji. Vadi mi ten ocasek, jinak by to byla docela pekna vune…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama

svatka 06.01.08 11:27

Já těch parfémů teda moc nemám, ale je fakt, že mužským se Diesel Plusplus líbí. Víc než ženským.

zdensy 06.01.08 11:49

Mně chválili Coco Mademoiselle, Carolinu Herrera 212 a C.H. sexy, tu snad ještě více, ale já ji nemůžu, cítila jsem se v ní nesvá, je taková živočišnější, s mojí pokožkou reagovala podivně, nelíbí se mi. Částečným indikátorem, zda se moje vůně okolí líbí, je nuance mužských komentářů - hezky voníš, moc hezky voníš, voníš krásně :) Dlužno poznamenat, že ženy neříkají „hezky voníš“, ale „čím voníš“ (asi z principu potenciálního ohrožení:P

zdensy 06.01.08 11:54

Jo a zapomněla jsem na Narciso Rodriguez, ženám se příliš nelíbí, mužské části populace naopak hodně.

Kerze 06.01.08 12:02

ženy chválí - Un Jardin Sur Le Nil, Bigarade Concentrée, Mandragore, Hiris, Ralph
muži chválí - Shalimar, Addict, Hypnotic - ten nejvíce, Musc Ravageur, Fleur Oriental - taky hodně, DKNY
všichni chválí - Présence d'Une Femme, Coco Mademoiselle, L´Eau D´Hiver
nikdo nechválí - La Chasse, Fracas, Flower by Kenzo

Mně se ptají i muži i ženy „čím voníš“? Skoro jsem ještě nezažila, že by někdo pouze konstatoval, „hezky voníš“, vždy následuje „Co je to“? Bez ohledu na pohlaví…

katerinka 06.01.08 12:03
svatka píše:
Já těch parfémů teda moc nemám, ale je fakt, že mužským se Diesel Plusplus líbí. Víc než ženským.

Taky souhlas, na Diesel Plus Plus jsem měla pozitivní pánské reakce.

katerinka 06.01.08 12:09

Mě ženský nejvíc chválily Lady Caron.

Kerze 06.01.08 12:18
katerinka píše:
Mě ženský nejvíc chválily Lady Caron.

To bych já Ti nepochválila…:P

ivona 06.01.08 12:18

Kamaradky mi chvali La Prairie Silver rain, Moschino L´eau cheap and chic, Clinique Happy, chlapum se libi Coco mademoiselle, Diesel plus plus, Addict

Arome Adela 06.01.08 12:28

Chlapi na mě chválí nejvíc Elixir des Merveilles a vlastně i holky.

Oleka 06.01.08 12:35

Mému okolí dříve se nejvíc libila Samsara od Guerlaina, jak ženským, tak i mužským.
Také jsem od mužů dostala pochvaly na Shalimar a Giucci Edp.
Mému přitelovi se ještě na mě líbí Mitsouko, ale má zvlaštní vkus, takže nevím jestli se to líbí i ostatnímu okolí :).

katerinka 06.01.08 12:36
Kerze píše:
katerinka píše:
Mě ženský nejvíc chválily Lady Caron.
To bych já Ti nepochválila…:P

PCH :)

katerinka 06.01.08 12:37
Oleka píše:
Mému okolí dříve se nejvíc libila Samsara od Guerlaina, jak ženským, tak i mužským.
Také jsem od mužů dostala pochvaly na Shalimar a Giucci Edp.
Mému přitelovi se ještě na mě líbí Mitsouko, ale má zvlaštní vkus, takže nevím jestli se to líbí i ostatnímu okolí :).

Mitsouko se líbí i mě, asi si ho budu muset pořídit.

Janiik 06.01.08 13:00
Kerze píše: ženy chválí - Un Jardin Sur Le Nil, Bigarade Concentrée, Mandragore, Hiris, Ralph
muži chválí - Shalimar, Addict, Hypnotic - ten nejvíce, Musc Ravageur, Fleur Oriental - taky hodně, DKNY
všichni chválí - Présence d'Une Femme, Coco Mademoiselle, L´Eau D´Hiver
nikdo nechválí - La Chasse, Fracas, Flower by KenzoMně se ptají i muži i ženy „čím voníš“? Skoro jsem ještě nezažila, že by někdo pouze konstatoval, „hezky voníš“, vždy následuje „Co je to“? Bez ohledu na pohlaví…

Je pravda, ze ten Hypnotic působí na chlapy jako spouštěč :)) kamarádka ho má a jakmile se s ním navoní, chlapům někde v hlavě něco přepne a chovají se úplně pudově :)) mně se líbí, ale pořád jsem se k němu neodhodlala…možná teď pobouřím milovnice Dioru, ale Kenzo Amour mi Hypnotic maliciiiicko pripomíná…spíš je lehčí a ne tak gurmánský jako Hypnotic..já se těším, že jednou do Hypnoticu dospěju, protože sledovat pak reakce chlapů fakt stojí za to :)

klubko 06.01.08 13:19

Mně byl nejvíc pochválen Chanel Allure. Zatím jsem neměla na žádný jiný parfém pozitivnější ohlasy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama