Nejzvláštnější vůně

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Arnika 6.8.10 10:30

Pro mě je nejzvláštnější EDEN - vlastně ani nedokážu přesně identifikovat, co tam cítím, ale nikdy jsem necítila nic podobného. Něco jako vlhký deštný prales, tropická zeleň spolu s nějakou vlhkostí…Dlouho jsem uvažovala, jestli bych tuhle vůni mohla nosit, protože se mi líbila - úplně mě fascinovala, kdykoli jsme přišla do parfumerie, musela jsem ji očuchávat znovu a znovu. Nakonec jsem si ji koupila, rozdělila jsem se o ni s kamarádkou, nosím ji jen vyjímečně, ale užívám si ji.
No a pak ještě SAFARI - s tou jsem se bohužel nespřátelila, i když jsem tomu dávala čas. Ale musím uznat, že je originální, taky jsem vlastně nikdy nenarazila na nic podobného. Ale problém mi tam dělala taková ta jehličnatá zeleň. Na každém se rozvoní jinak, to je jasné, ale já jsem tam cítila především tohle a radši jsem ji poslala dál…
DKNY Women je možná taky zvláštní, ale já ji nosím už celých těch asi 10 let, co je na trhu, tak už jsem si zvykla. Je to pro mě jednička, kupuju ji stále znovu.

moudjahidine 6.8.10 11:06

Bois Farine - kdo chce vonět jako mouka?
Cašmir - intenzivní sisinky (miluju je, ale mít je na sobě?)
Alien - prostě neuvěřitelná, pokaždé si znova čtu složení a nejde mi to do hlavy…strašně bych si chtěla očichat ještě něco s jasmínem a ambrou, čekala bych totiž úplně jinou vůni
Beyond Paradise - někdy krásný jasmín, někdy shnilé ovoce, škoda že nepotkávám dámy, které se jím voní, připadá mi drzý a svým způsobem šokující

Dalia 14.9.10 05:14

Klíďo bych sem mohla zařadit novou Womanity od Muglera.

LuciaG 14.9.10 10:05

Súhlas

jerry 14.9.10 10:19
Dalia píše:
Klíďo bych sem mohla zařadit novou Womanity od Muglera.

Jsem tohle téma minulý týden marně hledala - přesně za tímto účelem :wink:

A slovo „nejzvláštnější“ si drze dovoluji zaměnit za (pro mě) „divná“

Dalia 14.9.10 18:20

Jj, přesně to jsem napsala do vlákna věnovaného Womanity - je 3× divná. :lol:

Jamina 14.9.10 18:28

Už to tady padlo - Black - bezkonkurenčně nejzvláštnější pecka, co (zatím) znám. Uzený čaj, co jde do asfaltu a gumy…ale manželovi sekne :whistle:

Incognita 16.9.10 21:57

Womanity divná? To je zajímavéé… já bych ji po zkoušce zařadila spíš do kategorie „nuda“.
Co s ní je? Čím je divná? To musím znovu vyzkoušet… (vnutili mi ji na papírku a ani na předloktí se nijak nepředvedla; to jsem zvědavá, co udělá pod culíkem… :P )

mimi 20.9.10 21:16

priklanam sa Bvlgari black.. svojho casu mala kolegyna na stole miniaturku a chodila som ju onuchavat kazdy den…fakt zvlastna vona

haifa 21.9.10 09:39

Chypre Vanille - fakt zvláštní kombinace vanilky a chypre- než se rozvoní tak 24h pak už ji fakt můžu, Diesel++ femininne- biolit s balykrylem zalitý mlékem se špetkou vanilky..br…nejzvlaštnější je Vomanity od muglera-
nějaký slaný

Incognita 21.9.10 21:31

Tak Womanity není divná, je jenom málo chutná, asi jako rozcucaný zelený bonpar, petržel a slaný krekr, když se v puse sejdou.

shanin 22.9.10 18:45

Mně Womanity nepřijde divná. Ani slaná ani petrželová. Sladká je hodně, to je fakt. :-)

Tigra 24.9.10 08:43

Eau de Merveilles, Wrappings a NU. První nemůžu, druhé dvě miluju.
Womanity mi přijde úplně „o ničem“. Já jsem nikdy úplně přesně nechápala, co tohle spojení slov znamená a nelíbilo se mi, ale s touhle vůní jsem to pochopila a mohlo by to být klidně jejím reklamním sloganem: Womanity - vůně o ničem, nic v ní není, ničím nepřekvapí, ničím neurazí, ničím nezaujme, nic si z ní nebudete pamatovat (kromě toho strašně chtěně „moderního“ a designového flakonu - taky o ničem).

Myskamauska 24.9.10 09:01

Pro mě je hodně divná vůně Marilyn Miglin Pheromone a popis co k ní mají na Galeoně,podle mě vůbec neodpovídá skutečnosti.

Luci23 2.10.10 20:01

womanity - stopro

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek