Nejzvláštnější vůně

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
protea 5.4.11 10:20
rakuli píše:
Cabochard…teď ji mám na ruce a mysl mi přelétá mezi lesem a kůží…na jednu stranu krásná, na druhou děsivá. Ale myslím, že své udělala jedna recenze :wink:

Kerze za to může, viď :lol: …já ji radši ani nezkoušela :mrgreen:

kačka 5.4.11 10:31

Cabochard mi přijde jako poměrně neškodná chypre vůně (nechápu ty děsivé komentáře). V létě v největších pařácích je bezkonkurenční :heart: , dlouho vydrží a je osvěžující právě tou „vůní lesa“

ijáček 15.4.11 01:31

Absolutně nejzvláštnější vůně je pro mě Mitsouko. Koupila jsem 15ml na Aukru naslepo a když dorazila, nevěřila jsem svému čuchu, že tohle má být vůně. Po asi měsíčním seznamování jsem si na ni zvykla a oblíbila jsem si ji.

• Citovat
  • Nahlásit
estelle 15.4.11 13:21
lucil píše:
vixen píše:
rakuli píše:
Podle mě Prada - klasika. Je v ní něco tak zvláštně divného, až je to taková vůně - nevůně :P
Pro mě taktéž. Ať zkusím cokoliv od Prady tak z vůně se stane pach myší :(
No holky, teda… pach myší v mé vysněné Pradě :lol: Je fakt, že já z ní jednou cítila něco jako „plesnivý mech“ :whistle: :twisted:

Dá sa to možno pripísať pačuli pri používaní v chladnejšom počasí. V lete a v teplom počasí som to nespozorovala, rozvíja sa velmi krásne. :)

luciole 15.4.11 13:37

Jo, přesně. Když jsem Pradu zkoušela v chladnějším počasí, vůbec se mi nelíbila a dala jsem ji dokonce negativ. Ale když o ní tady Dalia neustále básnila, jak je krásná, tak mi to nedalo a vyzkoušela jsem ji znovu v teple a od té doby je to moje letní jednička… :P. (Mám teď tedy tu intenzivnější verzi, ale ta je té původní velice podobná.) Takže nevzdávat a zkoušet za různého počasí, teploty, vlhkosti,… :D

• Citovat
  • Nahlásit
Hailstone 15.4.11 18:41

Nejzvláštnější vůně? Vůně s aoudem, každý nos tyto vůně vnímá na stupnici od nejhnusnější po nejkrásnější úplně jinak. Takovou škálu dojmů jsem nečetla v recenzích na žádné jiné .

kiam 15.4.11 18:55

Cabochard sa na mne rozložil do nejakej divnej zmesi s prevažujúcou vôňou petržlenovej vňate.
Skúšala som Edt.
Cabaret sa mi páči, také jemné drevené piliny s ružou. Škoda len, že na mojej pokožke nevydrží dlho.

Sára 10.5.11 20:46
luciole píše:
Jo, přesně. Když jsem Pradu zkoušela v chladnějším počasí, vůbec se mi nelíbila a dala jsem ji dokonce negativ. Ale když o ní tady Dalia neustále básnila, jak je krásná, tak mi to nedalo a vyzkoušela jsem ji znovu v teple a od té doby je to moje letní jednička… :P. (Mám teď tedy tu intenzivnější verzi, ale ta je té původní velice podobná.) Takže nevzdávat a zkoušet za různého počasí, teploty, vlhkosti,… :D

Prada je chladná a vlhká vůně, v chladnu je to opravdu plíseň ale když je teploučko tak je krásná

Dalia 10.5.11 21:38

Tak to je. :) Venku je slušné teplo, Pradu jsem oprášila a teď si ji užívám. Málokdy nosím dva dny po sobě stejnou vůni, ale Pradu jsem měla dnes a zítra si s ní budu vonět také. Dnešek mi nestačil. :wink:

Dominique 19.6.11 23:14

Pre mňa je jednoznačne najzvláštnejšia DK Gold… Dnes pršalo, tak som z toho množstva prelínajúcich sa vôní dostala na ňu chuť… vyšla som zo sprchy, cákla ju na seba a letela späť do sprchy… pri tejto vôni stačia tie najmenšie odchýlky, počasia, vlhkosti, nalády a zmení sa na nepoznanie… jej hranica od príjemnosti k absolútnej nechutnosti je neuveriteľne tenká…

viky 18.7.11 18:36

Právě očichávám Poivre Piquant a cítím černé pendreky zasypané pepřem. Dosti zvláštní kombinace..

derad 19.7.11 20:11
viky píše:
Právě očichávám Poivre Piquant a cítím černé pendreky zasypané pepřem. Dosti zvláštní kombinace..

ještě dodej, že plavou v teplém mlíčku a je to přesné :D

viky 19.7.11 20:29

:shock: No ke svačince bych si to asi nedala. :mrgreen:

derad 19.7.11 23:08

ale jako vůně je to boží :D

viky 3.10.11 11:50

Laguna - další zvláštní kousek. Bylinky a ovoce ve „větrově působící“ vanilce. K tomu všemu ten tón ala nově vybalená plastová panenka. Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo, ale je to dost neobvyklá kombinace. Zajímalo by mě, jak na ni reaguje okolí.

Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 Další »
Váš příspěvek