Nekalé praktiky webovej stránky s údajne ORIGO parfumami

michala333 14.11.18 10:12

Nekalé praktiky webovej stránky s údajne ORIGO parfumami

Masívna reklamná kampaň po celom nete aj FB, podozrivo nízke ceny údajne originálych parfumov, ja by som si dala sakra pozor :cert:

Je to vyslovená hrúza, ľudia zrejme naletia..
Buď má FEJKY, alebo je to vyslovený PODVOD a parfumy ani nemajú a zákazníci utrú hubu

https://www.parfumy.website/shop/?…

Stránka:  1 2 Další »
Anonymní 14.11.18 19:16

Mně vadí blogerky, které se prezentují jako ztělesněná noblesa a luxus a vůbec se neštítí promovat fejky. Tak…prachy nesmrdí. Na rozdíl od fejků. Teď se strhla vlna kampaní „Parfem plus“, to je totální degradace, prodávají svoje „krásné parfémy“ normálně i v PET flaškách. :poblion:

Titul „madam fejk Pudl“ letí sem: https://www.youtube.com/watch?…
Doporučuju přečíst si v diskusi, jak horlivě Madamty fejky obhajuje…
:pudl:

Co si mám pak myslet o recenzích dalších produktů na tohle youtubekanálu? :palecdolu:

Mne to normálně rozčílilo… :cert:

nisa1981 14.11.18 19:47
@Romana Frangipani.cz píše:
Mně vadí blogerky, které se prezentují jako ztělesněná noblesa a luxus a vůbec se neštítí promovat fejky. Tak…prachy nesmrdí. Na rozdíl od fejků. Teď se strhla vlna kampaní „Parfem plus“, to je totální degradace, prodávají svoje „krásné parfémy“ normálně i v PET flaškách. :poblion:

Titul „madam fejk Pudl“ letí sem: https://www.youtube.com/watch?…
Doporučuju přečíst si v diskusi, jak horlivě Madamty fejky obhajuje…
:pudl:

Co si mám pak myslet o recenzích dalších produktů na tohle youtubekanálu? :palecdolu:

Mne to normálně rozčílilo… :cert:

Tak v tomto s vami úplne súhlasím. Pozrela som si video tejto slečny a nevedela som či sa mám smiať alebo plakať a dosť ma pobavili aj komenty pod ním. Pár dám sa síce ozvalo, ale v prevahe sú slečny ktoré inšpirovala. Pomoooc. Ked na nejaký parfém nemám tak si radšej vystačím so sprchou a dobrým antiperspirantom, ale zase ja radšej ušetrím na nových handrách a jedle proste kvalitný parfém ku mne patrí od 15 a neviem si predstaviť, že by to malo byť inak :-D Neviem si predstaviť že by som sa znížila k propagácií fejkov. Je to hanba.

Yvraine 14.11.18 23:48

@Romana Frangipani.cz

https://www.youtube.com/watch?…
Já mám na pudlí titul další adeptku… ta už se netají tím, že to není ani tak recenze, ale reklama… :pudl: A myslím, že za pYžmo by měla dostat bonusové body (čas 7:32) :cert:

mmaat 15.11.18 10:10

@michala333 stačí si přečíst podmínky - cituji:
Balenie parfémov
Toto sú prestížne a starostlivo vybrané talianske Eau de Parfum produkty, ktoré obsahujú všetky vonné nôty parfémov zobrazených na obrázkoch. Univerzálne, jednoduché, hermeticky uzavreté fľaštičky umožňujú ochranu a ideálne podmienky pre parfém, pričom zároveň poskytujú ideálnu kombináciu ceny a kvality. Nákupom v tomto Webshope dávate na javo, že súhlasíte s Podmienkami, ako aj, že ste si vedomí vzhľadu balenia.
Značky parfémov zobrazených na tejto stránke slúžia výlučne pre porovnanie. Značky patria majiteľom, my nie sme distribútori ich ochranných známok a nie sme majitelia ich licencií. Všetky vône sú označené číslami na obale a sú profesionálne vytvorené kombináciou vôni vonných rodín, ktoré používali aj „známe výrobky“, ktorými sa tieto vône inšpirovali.

Z toho je jasné, že jsou to napodobeniny, tedy ani fejky, ani podvod. Neznalý člověk ale může naletět.

michala333 15.11.18 10:34
@mmaat píše:
@michala333 stačí si přečíst podmínky - cituji:
Balenie parfémov
Toto sú prestížne a starostlivo vybrané talianske Eau de Parfum produkty, ktoré obsahujú všetky vonné nôty parfémov zobrazených na obrázkoch. Univerzálne, jednoduché, hermeticky uzavreté fľaštičky umožňujú ochranu a ideálne podmienky pre parfém, pričom zároveň poskytujú ideálnu kombináciu ceny a kvality. Nákupom v tomto Webshope dávate na javo, že súhlasíte s Podmienkami, ako aj, že ste si vedomí vzhľadu balenia.
Značky parfémov zobrazených na tejto stránke slúžia výlučne pre porovnanie. Značky patria majiteľom, my nie sme distribútori ich ochranných známok a nie sme majitelia ich licencií. Všetky vône sú označené číslami na obale a sú profesionálne vytvorené kombináciou vôni vonných rodín, ktoré používali aj „známe výrobky“, ktorými sa tieto vône inšpirovali.Z toho je jasné, že jsou to napodobeniny, tedy ani fejky, ani podvod. Neznalý člověk ale může naletět.

ale obrázky a názvy sú ako original :palecdolu: na parfum plus aspoň ukážu v akých flakonoch sa predávajú imitácie

mmaat 15.11.18 13:32

@michala333 já nevidím obrázky ani názvy, valstně vůbec nevidím konkrétní vůně. 8-O :think: Ale ano, často to tak je, aby nalákali lidi. Taky se mi to nelíbí, protože se musí trochu klikat, než se dobereš pravdy, a na to oni právě spoléhají - někteří lidé jsou naivní. A kdyby je někdo obvinil, že prodávají fejky, tak se pdkážou na podmínky. A určitě tam někde mají větičku ve smyslu, že fotky jsou ilustrativní.

michala333 15.11.18 16:49
@mmaat píše:
@michala333 já nevidím obrázky ani názvy, valstně vůbec nevidím konkrétní vůně. 8-O :think: Ale ano, často to tak je, aby nalákali lidi. Taky se mi to nelíbí, protože se musí trochu klikat, než se dobereš pravdy, a na to oni právě spoléhají - někteří lidé jsou naivní. A kdyby je někdo obvinil, že prodávají fejky, tak se pdkážou na podmínky. A určitě tam někde mají větičku ve smyslu, že fotky jsou ilustrativní.

práve preto som upozornila na nekalé praktiky :roll:
obrázky origo parfumov tam sú aj origo názvy…avšak pri bližšom skúmaní podmienok predaja NAOZAJ človek narazí na skutočnosť, že sú to Talianske napodobeniny 8-)
Nekalá praktika predaja spočíva podľa mňa i v tom, že v reklamnom banneri BLACK FRIDAY sa objavia flakony originálnych parfumov a človek neznalý pomerov na nete na to skočí a namiesto kvalitných značiek si zakúpi ŠMEJDY = imitácie… Škoda, že sa tu nedá umiestniť smailík, ktorý grcá /blije/
Možno som názov vlákna mala formulovať trochu ináč, lae každopádne si niekto namastí kapsy …pretože aj z vlastných skúseností viem, ako dokáže krásny PROMO obrázok produktu zmiasť bežného zákazníka… 8-O

mmaat 15.11.18 18:34

@michala333 po rozkliknutí pořád stejně. :think:

michala333 15.11.18 18:54
@mmaat píše:
@michala333 po rozkliknutí pořád stejně. :think:

mám urobit scr :cry: een ?

mmaat 15.11.18 19:58

@michala333 to je jedno, já ti věřím. :-) Možná se to zobrazuje jinak v ČR?
na podobné stránky jsem kdysi taky narazila a byly tam fotky originálních vůní, někde je to tu v diskuzi.

mmaat 15.11.18 20:03

@michala333 Tohle vypadá skoro stejně https://www.nejlepsiparfemy.club/shop/?…
Tam ty origo flakony vidím. :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek