Nekomplimenty aneb co okolí nevydýchalo

Lucinela 17.11.18 13:51

@Yvraine
Autorka výroku je velmi decentní dáma, byla to asi moje chyba. Ona je zcela diametrálně jiný typ, sportovní střih na kluka, má specifický styl oblékání, takový ten lehce pánský, úžasně jí to sedne, ale navonět ji Ans, to musela být pro ni smrt. Neříkala nic, ale jak voněla čím dál víc, vypadala úplně zděšeně. A sama potom říkala, že já voním vždycky moc hezky, ale ke mně se to hodí :-) .
Ale za zcela krotkou a neškodnou 190 Ans nepovažuji, ale je nadpozemsky krásná, zatím pořád třídím dojmy, než o ní něco napíši. Dneska jde poslední zbyteček vzorečku se mnou do chladu :lol: . Bude mi chybět, snad se naplní č. p., na tu jsem zvědavá, asi to zvednu alespoň na 10 ml, bude na slavnostní příležitosti. Ty už ji máš? Jak vnímáš vůni ty? Píšeš krásně, napiš prosím :rose: .

bagheta 18.11.18 13:18

Včera jsem to hned 6 x schytala za Hypnotic. Jelikož moji poslední stálici Love Chloe přestali vyrábět, rozhodla jsem se, že si pořídím novou No.1 a ve fannu jsem si našplíchala na jednu ruku HP a na druhou Bottegu edp, že se rozhodnu podle toho, která mi bude příjemnější a podle reakcí. K mému překvapení Hypnotic označilo za přeslazený, těžký a vhodný pro „starou bábu“ všech 5 chlapů v práci a nakonec i přítel. Bottegu mi schválili všichni. Celkem mě to překvapilo, v době kdy jsem HP nosila jsem si myslela, jaký je to lepidlo na chlapy :think: …no, aspoň byli upřímní :nevim:

Beverly 18.11.18 13:39

@bagheta
No aspoň pokračuješ systematicky, už víš, která No 1 určitě nebude :-D

Pěkná ikonka :palec:

Henri 18.11.18 16:11

@bagheta
A byla to edt nebo edp? Edp taky nesnesu… :think:

otakara 18.11.18 16:41

@bagheta @Henri … že sa do toho miešam, ale nedá mi, pri všetkej úcte k vám, určite máte dosť odskúšaného, teda preto nechcem poučovať, ale - Hypnotic Poison je vôňa, ktorá neznesie hustý nástrek a ak si potom dala čuchnúť chlapom, jasne, že odskočili, resp. reagovali negatívne :cert: Potrebuje dlhý čas na rozležanie a ak to bola edp, ešte dlhší ;-) . Trochu sa divím, ja by som moc ovoniavať nikomu ruku nedávala, podľa mojej mienky je skoro 100% isté, že takmer každý bude hodnotiť vôňu ako zlú. A to si Hypnotic Poison ozaj nezaslúži. :-) Niekedy mám dojem, že zabúdame, že tieto silácke vône potrebujú dlhý rozjazd, dávkovanie po kvapkách…neber to v zlom. :rose:

bagheta 19.11.18 19:24

@otakara bylo to asi po hodině, když jsem došla z parfumerky, takže si myslím, že to nebyla taková pecka :nevim:
@Henri byla to edt :-?

MagnolieS 19.11.18 19:47

@bagheta Jééj, jak těm chlapům rozumím :-D Hypnotic byla asi moje 3 vůně koupena tady na arome v odstřiku a je to děs! Nemohu ji dodnes :think:

bagheta 19.11.18 20:05

@MagnolieS já ho měla moc ráda, ale jelikož mezi zrovna těmahle chlapama trávím 80% času, tak bych na ně chtěla vzít trošku ohled :-D . Jestli mě naštvou, koupím si Womanity, ta to schytala kdysi nejvíc :-(

Misha17 19.11.18 21:23

@bagheta a vies ze mne prave Womanity chvalili chlapi vkuse? :lol: vraj ich ta vona na mne rajcuje :-)

co sa tyka Hypnoticu, to chapem, kamoska ju nosila a mna ta vona nejak moc dusila :think: ale je pravda ze ona strekmi nesetrila.

MagnolieS 19.11.18 23:16

@bagheta Tak zrovna Womanity mám moc ráda :srdce: njn. máme to hozený každá jinak a tak to má bejt :-)

tea_of_cup 21.11.18 10:42

@Misha17 přesně! V životě jsem na žádnou jinou vůni nedostala tolik komplimentů jako na Womanity. Od chlapů, od žen, od všech.. myslím, že jde dost do prostoru. Já se tady snažila vymyslet nějaký nový parfém, co bych si nechala nadělit k Vánocům a myslím, že stejně zase skončím u ní :-D

Lucinela 21.11.18 11:47

@bagheta
Já tě chápu, mi Womanity vyloženě nesedla, to bylo nekomplimentů, naštěstí to byl jen odstřik. Přitom vůně je to krásná a výjimečná :think: . Ale nejsem to já. Chloe Love jsem taky používala, v zimě Intense, tu oplákávám hodně. Bottega Veneta je krásná vůně, ale zase to nejsem já, lidé chválí vůni, není to: „Máte krásnou vůni, hezky voníš“. Takže vím, že to taky nejsem já. Co na zimu Teint de Neige?
To je sice pudrovka pudrovatá, ale mně sedí. Nebo ještě Narcisso Poudre?

bagheta 21.11.18 12:18
@tea_of_cup píše:
@Misha17 přesně! V životě jsem na žádnou jinou vůni nedostala tolik komplimentů jako na Womanity. Od chlapů, od žen, od všech.. myslím, že jde dost do prostoru. Já se tady snažila vymyslet nějaký nový parfém, co bych si nechala nadělit k Vánocům a myslím, že stejně zase skončím u ní :-D

no já kdysi taky sbírala komplimenty…ale před dvouma rokama co jsem nastoupila do téhle práce, tak mi ji nepochválil nikdo, všichni nadávali :nevim: . Nějakou dobu jsem vzdorovala, ale nakonec jsem ji přestala používat…přece jen - samotný mi neni příjemný když někdo vedle mě voní něčím z čeho se mi dělá zle. Ale občas se mi po ní zasteskne, to ano.

bagheta 21.11.18 12:20

@Lucinela ani jednu z těch dvou neznám, ale zkusím. Nakonec jsem si koupila Bottegu…chtěla jsem ji už kdysi, tak uvidíme, jestli se s ní sžiju :-)

Stránka:  « Předchozí 1 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 Další »
Váš příspěvek