Nemoci

Stránka:  « Předchozí 1 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
prokera 10.01.18 13:00

@lilithc Taky si myslím, jestli by nebylo lepší začít u psychiky :think: …? To by mohlo hodně pomoci. Problém je, jak to zrealizovat. Hezky se to říká. Sama se stresem bojuji celý život a stále se učím být salámista 8-) .

Kajla 10.01.18 13:32
@lilithc píše:
U migrény bolí půlka hlavy…

Ne vždy, ne zákonitě. Na migrény trpím a rozhodně nemám specifické bolesti hlavy.

A ano, rozhodně souhlasím, odbourat stres. Jóga, meditace, zklidnění se, třezalkový čaj, doplnit hořčík, popřemýšlet trochu nad životem a přehodnotit zažité „to nejde“… Po krůčcích, pomalu, určitě půlhodinka na jógu v domácím prostředí se pár dnů v týdnu najde.

lilithc 10.01.18 15:39

@prokera @Kajla To všechno dělám. :-) A slovo „nejde“ u mě neexistuje.Ale pak přijde něco co ovlivnit nemůžu, jako naposledy ten kotel a jsem v háji.Řemeslníci ti jsou pro mě zdrojem stresu.Pro ilustraci.Dva roky jsem splachovala kýblem a to ke mně chodí klienti,než bych zavolala instalatéra.Až se pokazil i dřez v kuchyni,tak jsem jej musela.Hned na to se definitivně pokazila lednička-další stres.To vše přesně před rokem.Letos kotel.Snad se z toho nestane novoroční tradice. :roll:
Ale děkuji za snahu poradit.

prokera 10.01.18 17:32

Ani nevíš, jak tě chápu :think: …mám to stejné. Naprosto! I s těmi řemeslníky…Proto píšu, že se to hezky radí :-? . Naštěstí netrpím na migrény, jen těžkou nespavostí. Ale i to je nepříjemné a život komplikující. Přesto si myslím, že změna přístupu k problémům je jediná cesta, bohužel realizace je na to všem ten největší zádrhel :-( . Bez odborné pomoci a nějakého vodítka to jde jen velice ztuha :think: … Držím palce :kytka: !

Stránka:  « Předchozí 1 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
Váš příspěvek