nenápadné obchůdky a superúlovky

chavah 20.09.09 09:25

nenápadné obchůdky a superúlovky

Jak tak občas jezdím na služební cesty,nikdy neopomenu prošmejdit místní drogerie a parfumerie.Tak jsem třeba kdysi objevila fungl novou Alchimii. Jaké jsou Vaše zkušenosti a úlovky ?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Vera 20.09.09 17:01

Chavah, zlobíííš :smack:

Vera 20.09.09 18:21

kvůli té Alchimii :heart: krásná a nedosažitelná :cry:

Magda 21.09.09 12:12

Veru, máš ode mne SZ!

berush 21.09.09 14:46

Organza Indecence tělové mléko a sprchový gel, a 2 slovy: dvě Alchimie 100ml edp … den na červený puntík

Arnika 21.09.09 15:20

Už jsem o tom krámku jednou psala: V Praze, v podloubí nedaleko Prašné brány je malý obchůdek, kde se najdou i úplné perly - majitelka je ovšem tak zakyslá a protivná, že se z ní nedá vyrazit skoro nic. Chce to opravdu asertivní přístup, jinak je schopná člověka úplně otrávit nebo mu vnutit vůně, které by mu slušely, ovšem podle jejího vkusu. Mě se takhle pokoušela rozmluvit BY WOMAN, že to je vůně, která je zastaralá, teď už se vůně dělají jinak atd…Má i slušné ceny a malá balení, což mi vyhovuje, dá se tam leccos aspoň vyzkoušet, ale - jak říkám - chce to pevné nervy! Nedávno jsem tam zahlídla např. Cristobal, BY tam měla i nějakou dobu po tom, co už se asi přestal vyrábět, má tam Palomu Picasso…

evik77 21.09.09 16:06
berush píše:
Organza Indecence tělové mléko a sprchový gel, a 2 slovy: dvě Alchimie 100ml edp … den na červený puntík
:conf: :conf: :conf: To je asi do jiného tématu?
Lyonella 21.09.09 16:07

Není… je to superúlovek… 8)

berush 21.09.09 16:18

Pro mě je to superúlovek a bylo to v zapadlém kránku, do kterého by mě nikdy nenapadlo zajít… poradila mi jedna zdejší dobrá víla

evik77 21.09.09 16:25

Jo tááák, já hledala hned adresu a když nenašla, tak jsem si říkala, že je to jenom téma „Co jste dnes koupili“. To víš, jsem baba zvědavá :mrgreen: . Organza je mi ukradená, ale Alchimie :shock: :banana: :banana: :banana:

Vera 21.09.09 23:41
Magda píše:
Veru, máš ode mne SZ!

Magdi, žádnou jsem nedostala :(

berush píše:
dvě Alchimie 100ml edp…

Berush, závistí hraju všema barvama :bang: :cry:

mety 22.09.09 09:18

Velký souhlas, v krámku v podloubí se dají najít opravdu vůničky, které už nikde nemají, ale píšu kvůli té zakyslé prodavačce, je to blbý, ale když jí naznačíte jak je úžasná a jak tomu rozumí, tak s ní pak můžete o trochu lépe manipulovat. Takže ťuťu ňuňu úsměv a voňavý miláček je Váš. :lol:

berush 22.09.09 09:24

Vero - to víš, musím si nasyslit… doba je těžká a zima na krku :-) už mám cca 350 ml… a začínám mít pocit, že Alchimie je má osudová

gentiana 22.09.09 10:12
Arnika píše:
Už jsem o tom krámku jednou psala: V Praze, v podloubí nedaleko Prašné brány je malý obchůdek, kde se najdou i úplné perly - majitelka je ovšem tak zakyslá a protivná, že se z ní nedá vyrazit skoro nic. Chce to opravdu asertivní přístup, jinak je schopná člověka úplně otrávit nebo mu vnutit vůně, které by mu slušely, ovšem podle jejího vkusu. Mě se takhle pokoušela rozmluvit BY WOMAN, že to je vůně, která je zastaralá, teď už se vůně dělají jinak atd…Má i slušné ceny a malá balení, což mi vyhovuje, dá se tam leccos aspoň vyzkoušet, ale - jak říkám - chce to pevné nervy! Nedávno jsem tam zahlídla např. Cristobal, BY tam měla i nějakou dobu po tom, co už se asi přestal vyrábět, má tam Palomu Picasso…

Jako někde v Celetné?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama