Neparfémovaný antiperspirant pro použití s EdT či EdP

mikos 16.11.17 11:25

Neparfémovaný antiperspirant pro použití s EdT či EdP

Máte někdo tipy na neparfémovaný antiperspirant pro použití s EdT či EdP? Zdá se mi, že na trhu neparfémované antiperspiranty prakticky nejsou :-(

V DM drogerii jsem dříve kupoval neparfémovanou verzi krémového antiperspirantu Garnier NEO, nicméně se zdá, že neparfémovanou verzi přestali dodávat (z DM zmizela a ani jinde jsem jí už nenašel).

Procházel jsem starší diskuze a našel jsem, že se prodával neparfémovaný Dove Pure (jak tuhý stick, tak spray), nicméně přestože na stránkách dove.cz ho stále ještě uvedený mají, v normálních obchodech jsem ho nikde už nenašel (takže předpokládám potkal ho podobný osud jako neparfémovaný Garnier NEO).

Zkoušel jsem i různé DEO krystaly / kamenec, ale potím se opravdu hodně, takže potřebuji spíše skutečný antiperspirant (a DEO krystal / kamenec mi na tmavém tričku pak zanechává ošklivé solné „mapy“).

Vím, že se dají koupit v lékárně různé „dryáky“ jako Driclor, ale těm bych se raději vyhnul (soli hliníku mi obecně nijak nevadí, ale tady už jsou v extrémní koncentraci). Také bych se chtěl vyhnout různým předraženým značkám co se také občas objevují v lékárnách (fakt nechci za antiperspirant dávat přes 400 Kč, jako adekvátní strop považuji cca 150 Kč, víc jak 200 Kč ochotný dávat rozhodně nejsem).

Máte tedy někdo nějaké tipy?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek