Nesladké kousky

xronos 11.01.09 20:15

Nesladké kousky

Dámy, co doporučíte vyzkoušet z nesladkých, ale zajímavých vůní?

Třeba něco ve stylu Terre d'Hermes …

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Irena 11.01.09 20:38

L´Occitane Eau de l´Occitan - pepř, levandule, doutnající dřevo - božské.
Jestli jsi muž bez předsudků, vyzkoušej i Hermes Eau des Merveilles, ta je naprosto unisexová, vlastně typově pánská, je taky od Jeana Clauda Elleny, jako Terre d´Hermes, a napsaná stejným rukopisem - citrusy a chladné dřevo se slanou příchutí na jazyku.
A co ten Vétiver od Guerlaina, co Ti už tři měsíce nenápadně vnucuju? 8)

Oleka 11.01.09 20:50

ode mě ještě jedná vůně - Dans tes Bras - myslím si že je to také unisex, a kdybys na sobě měl Dans tes Bras - tak bych tě asi sežrala :wink: :lol: , jestli chceš - pošlu ti vzoreček.

xronos 11.01.09 20:55
Irena píše:
L´Occitane Eau de l´Occitan - pepř, levandule, doutnající dřevo - božské.
Jestli jsi muž bez předsudků, vyzkoušej i Hermes Eau des Merveilles, ta je naprosto unisexová, vlastně typově pánská, je taky od Jeana Clauda Elleny, jako Terre d´Hermes, a napsaná stejným rukopisem - citrusy a chladné dřevo se slanou příchutí na jazyku.
A co ten Vétiver od Guerlaina, co Ti už tři měsíce nenápadně vnucuju? 8)

No, Irenko, na tu z se samozrejme chystam ....... puvodne sem myslel spis pro manzelku, ale ..... pokud se mi bude libit … tak jdu samozrejme do toho !!!

… jo a co je to ten predsudek ??? ;)

ad Vetiver … spis me vic upoutal Encre Noire ...... takze nevim co me dostane driv … :)

Jo a docela me upoutala tvoje recenze na Rose d'Homme. Akorat nevim kde zkusit :(

xronos 11.01.09 20:56
Oleka píše:
ode mě ještě jedná vůně - Dans tes Bras - myslím si že je to také unisex, a kdybys na sobě měl Dans tes Bras - tak bych tě asi sežrala :wink: :lol: , jestli chceš - pošlu ti vzoreček.

NO TEDA !!!!

ja bych se asi nechal sezrat :D

Oleka 11.01.09 20:58

No, ono to vůbec nejde o gurmanskou vůní, spíš o tom, že tak voní teplé lidské tělo, pro mě v tomto případě - panské :wink:

xronos 11.01.09 21:02
Oleka píše:
No, ono to vůbec nejde o gurmanskou vůní, spíš o tom, že tak voní teplé lidské tělo, pro mě v tomto případě - panské :wink:
:)

takze kanibalsko gurmanska vune ;)

jo a pripomnelas mi, ze chci vyplnit ten jejich dotaznicek, aby mi taky neco poslali …

Oleka 11.01.09 21:04
xronos píše:
Oleka píše:

jo a pripomnelas mi, ze chci vyplnit ten jejich dotaznicek, aby mi taky neco poslali …

Tak určitě zkus French Lover :wink: a Noir Epices - také pro muže by byla super, jen k ní mít trochu odvahy :lol: - je docela ostrá a nesladká

Irena 11.01.09 21:06
xronos píše:Jo a docela me upoutala tvoje recenze na Rose d'Homme. Akorat nevim kde zkusit :(
Škoda, že ses nezmínil dřív, a škoda, že Tě recenze upoutala jen docela, jinak za plnokrevný kompliment se rozdělím o první poslední. Teď už je vzorek někde… vlastně ani nevím kde.
Irena 11.01.09 21:07
xronos píše:jo a pripomnelas mi, ze chci vyplnit ten jejich dotaznicek, aby mi taky neco poslali …

Jo tak ten jsem vyplnila před rokem....... a pořád čekám.

xronos 11.01.09 21:16
Irena píše:
xronos píše:Jo a docela me upoutala tvoje recenze na Rose d'Homme. Akorat nevim kde zkusit :(
Škoda, že ses nezmínil dřív, a škoda, že Tě recenze upoutala jen docela, jinak za plnokrevný kompliment se rozdělím o první poslední. Teď už je vzorek někde… vlastně ani nevím kde.

tak opravuji docela za ZCELA ;)

to docela se tam asi vloudilo kvuli nepriznivym kritikum na basenotes ..... to podvedomi tak nejak blbe funguje obcas ;)

Irena 11.01.09 21:34

Na basenotes často hodnotí myslím velmi zajímavé vůně negativně. A taky je tam hodnocení celkově dost málo. Na MUA je názorů často mnohonásobně víc a celkový rating je tak objektivnější. Rose d´Homme tam má např. zcela mimořádné cifry (myslím v pozitivním smyslu slova): http://www.makeupalley.com/product/show … /Fragrance

V Kategorii Overall rating je maximum 5.

Lyonella 12.01.09 01:19
Irena píše:
xronos píše:jo a pripomnelas mi, ze chci vyplnit ten jejich dotaznicek, aby mi taky neco poslali …
Jo tak ten jsem vyplnila před rokem....... a pořád čekám.

Nápodobně. Sice čekám o něco kratší dobu, ale čekám…

Slimek 12.01.09 13:59
xronos píše:
Oleka píše:

A nevíte, jak to tam s tím je? Dotazníček jsme vyplnily, ale automaticky už nic asi nepošlou. Napsali, ať si normálně objednáme, tudíž vzorky jsou zdarma, ale tučně zaplatíme za doručení. Poraďte, prosím.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama