Nevadí vám, když vaše kolegyně, kamarádka... voní stejně?

Korsicanka 9.5.17 16:02

@lilithc :palec: :potlesk: Na druhou stranu si představ, že by kancelář (u mě sborovna) voněla CELÁ nějakou bombou jako jsou extraity od Amouage, od Byreda, nebo „jen“ Angelem :mrgreen:

lilithc 9.5.17 16:05

@Korsicanka Dobrého není nikdy dost. :)

lilithc 9.5.17 16:09

@otakara Není se zač stydět,každý to má jinak. :) Akorát,že já to opravdu nechápu.

Biely kvet 9.5.17 16:23
@Korsicanka píše:
@lilithc :palec: :potlesk: Na druhou stranu si představ, že by kancelář (u mě sborovna) voněla CELÁ nějakou bombou jako jsou extraity od Amouage, od Byreda, nebo „jen“ Angelem :mrgreen:

Neboj, MiJa, to nehrozí, aby sa v jednej miestnosti zišlo toľko parfémových nadšencov, ktorí si kupujú spomínané vône. U nás v zborovni som „sám vojak na parfémovom poli“. Ostatné kolegyne si kupujú väčšinou Avon, Oriflame a asi tak jeden parfém za rok. Veď aj ja som ešte nedávno patrila medzi ne… ;)

Korsicanka 9.5.17 16:39

@Biely kvet Jaruško, já do sorty těchto vůní nikdy nezabrousila, třebaže voněly v 1. fázi krásně - ale pak mi všechny splynuly v mýdlo (omlouvám se fanynkám za můj nos :oops: ) Ale jinak to u nás též ani trochu nehrozí :pankac: Navíc mi skoro žádnou vůni( jen Terrasse… od Jul et Mad) žádná nepochválila. A to si myslím, jaké že nemám skvosty na polici :mrgreen:
Když mi vypráví kámoška o pochvalách mezi kolegyněmi na gymplu, bolí mě u srdce:(

prokera 9.5.17 17:31

@otakara Já ti rozumím ;) .
Mě třeba vůbec nevadí, když voní stejně kamarádka, ale u kolegyně už je to jiné :think: . Ne každá kolegyně musí být nutně kamarádka :D a vonět stejně jako dejme tomu někdo, kdo je mi nesympatický opravdu nechci 8) . ( Naštěstí mi to nehrozí :mrgreen: .) Vůní se vždy tak trochu vyjadřuji a jsem ráda originální :P . Navíc už jsem zažila, když půlka oddělení voněla stejnou vůní jako já a připadala jsem si jako ovce :roll: = milou vůni jsem z toho důvodu přestala nosit.

Foteini 9.5.17 18:30

@Korsicanka @lilithc No, vonet mi cela kancelar Angelem, tak to asi nedam. Mne vadi, ze kvuli byvale kolegyni nam vonela cela kancelar Euphorii, i v lete v nejvetsich vedrech…

lilithc 9.5.17 19:12

@Foteini Tvůj názor chápu.Já se v kanceláři z ohledu na klienty vůbec nevoním.Používám jen jemný deodorant.Ćlověk neví co komu může vonět nebo smrdět.Naštěstí nemám osmihodinovou práci.

Katie88 10.5.17 23:22

Musím se přiznat, že patřím k těm, který nikdy ani nenapadlo ostatním nesdělovat čím zrovna voním. Kamarádce se určitě sama pochlubím a kolegyním to klidně řeknu. Asi by mě trochu zaskočilo, kdyby přišla kolegyně na druhý den a voněla stejně, ale věřím, že je to podobný, jako s oblečením nebo doplňky. Když vám někdo pochválí halenku, kabelku nebo účes, tak taky se nepředpokládá, že na druhý den přijdou stejně oblečený nebo učesaný. U parfému je to stejně okatý a trapný, když se nepodobuje…

Mizyan 10.5.17 23:36

Mám pocit, že lidí milující vůně, je jako šafránu. U nás v práci nikdo moc nevoní, ani nesmrdí, ale když se někdo navoní, tak to není cítit, ale jeden kolega voní hezky nějakým starým Avonem prý. :))) Aspoň někdo. Tedy kromě mě! :)

Katie88 10.5.17 23:46

@Mizyan Tak to máme podobný zjištění. Já si ale myslím, že oni se voní, ale nechtějí, aby to bylo cítit nebo co :mrgreen:
Například šéfka mi nedávno říkala, že jí přítel koupil úžasnou vůni - já na ni necítila NIKDY NIC a to s ní pracuju 3 roky v téměř těsné blízkosti…
Tak nevím jestli ty vůně co lidi používají mají malou výdrž? Občas mám ale pochyby i u sebe, jestli vůbec jdu cítit, jak si člověk zvykne, tak už to nedokáže posoudit…

vesper001 11.5.17 08:37

@Katie88
Setkala jsem se s tím. „Používám parfém, ale tak, aby to nebylo poznat.“ Škoda, že jsem se nezeptala, co je to za parfém, že musí podléhat přísnému utajení. :think: :D

Korsicanka 11.5.17 08:47

@vesper001 :mrgreen:Přísnému utajení podléhá jen cena mých vůní před mužem. Ne, že by mi do toho mohl mluvit, ale kleplo by ho už na spodní cenové hranici :mavam:

vesper001 11.5.17 08:52

@Korsicanka
Tak to mám zřejmě doma jeho dvojče. :mrgreen:

Korsicanka 11.5.17 11:20
Stránka:  « Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Další »
Váš příspěvek