Nevadí vám, když vaše kolegyně, kamarádka... voní stejně?

Katie88 11.5.17 11:58

@vesper001 @Korsicanka

Pobavily jste mě :mrgreen: :mrgreen:

Biely kvet 11.5.17 12:00
@Korsicanka píše:
@vesper001 :mrgreen:Přísnému utajení podléhá jen cena mých vůní před mužem. Ne, že by mi do toho mohl mluvit, ale kleplo by ho už na spodní cenové hranici :mavam:
:palec: :palec: :palec:
prokera 11.5.17 13:16
@Korsicanka píše:
@vesper001 :mrgreen:Přísnému utajení podléhá jen cena mých vůní před mužem. Ne, že by mi do toho mohl mluvit, ale kleplo by ho už na spodní cenové hranici :mavam:

Taky mě to pobavilo :mrgreen: !

Mizyan 11.5.17 13:35

To mi propomnelo: cca 20 let zpet, mami, mam nove rifle… kolik staly? 800,– Coze, tolik? Ve skutecnosti 2000,– :)
Abych nebyl OT:
Naopak bych uvital, kdyby nekdo vonel jako Guerlain, Chanel, Gucci…
Coz bohuzel neni…:)

haschm 11.5.17 21:26
@Korsicanka píše:

To nemůžeš takhle veřejně Sefí, pak budeš vydíratelná :mrgreen: :mrgreen:

Korsicanka 11.5.17 21:33

@haschm :mrgreen: A kým, prosím tě???

haschm 11.5.17 21:35
@Korsicanka píše:
@haschm :mrgreen: A kým, prosím tě???

No copa já vím kdo zná tvého muže a chtěl by od tebe levně koupit drahou vůni? :lol: :lol:

Korsicanka 11.5.17 21:39

@haschm Jestli sis všiml, tak píšu, že mi do nákupů mluvit NEMŮŽE-máme totiž každý svůj účet. Obráceně to platí taky :mrgreen:

haschm 11.5.17 22:43
@Korsicanka píše:
@haschm Jestli sis všiml, tak píšu, že mi do nákupů mluvit NEMŮŽE-máme totiž každý svůj účet. Obráceně to platí taky :mrgreen:

Ty jseš snad ještě čistější duše než já. A to jsem myslel, že už to neni ani možný :mrgreen:

Korsicanka 13.5.17 19:24

@haschm Čistému vše čisté :mrgreen: I kamarádi :pankac:

Dayyo 14.6.17 13:56

Mně naopak dělá velmi dobře,když jedna moje kolegyně z práce , voní stejnou vůní jako já,protože na ní voní každá vůně mnohem lépe a krásně. A já si ji pak mohu užít. 8-) Přála bych vám zažít, jaké divy na ní dělá Chanel No 19 Edp : nádhera nesmírná :srdce: :srdce: :srdce:

Příspěvek upraven 14.06.17 v 19:00

Tanulik 14.6.17 14:19

@Dayyo Tiež " oprášené " super vlákno ;-) a kreatívne sa tu dá roznorodo diskutovať .

Vone a ženy v mojej blízkosti … no , o zem ma zrovna nehodí , ak stretnem rovnakú voňu , ako mám na sebe :-D , ale som radšej , ak svojou voňou voniam sama . Preto si aj vyberám vone , ktoré sa bežne nenosia a nemusia to byť zrovna vone drahé či niche . Bežne sa nepýtam mojho ženského okolia / okrem 3-4 parfémovo spriaznených dušií / , čím voňajú i keby som mala od zvedavosti umrieť :-P , lebo nerada prezrádzam svoju voňu . Ak sa ma predsa niekto opýta , čo mám na sebe a nechcem klamať a byť nezdvorilá , často poviem niečo v zmysle : Je to taká málo obľúbená značka a robia milé kvetinové vone … čím vačšinou uspokojím zvedavosť . Nechcem tým vyjadriť , žeby som nedopriala túto voňu aj niekomu inému , to nie , ale rada mám svoje " parfémové teritórium " . ;-)

otakara 14.6.17 17:07
@Dayyo píše:
Mně naopak dělá velmi dobře,když jedna moje kolegyně z práce , voní stejnou vůní jako já,protože na ní voní každá vůně mnohem lépe a krásně. A já si ji pak mohu užít. 8-) Přála bych vám zažít, jaké divy na ní dělá Chanel No 10 Edp : nádhera nesmírná :srdce: :srdce: :srdce:

To sa dobre číta, keď stále zisťujem, že existujú také žičlivé, prajné osoby ako si ty. To ja som v tomto - už som to tu spomínala - dosť nedoprajná, nežičlivá. Poviem to teraz asi takto - nech si vonia koľko chce vôňou, ktorú mám na sebe i ja - ale nech je ďaleko odo mňa, nech vonia na inom mieste, pre iných ľudí :-P v iný deň, nič proti tomu, ale vedľa seba… teším sa, ako voniam a zistím, že to vonia kolegyňa ;-) mmmm, takto to moc nechcem. Nehanbím sa však za svoj názor. :-) Hoci by som rada zacítila ako v skutočnosti vonia Chanel 19 edp , alebo 10? :-) Jedná sa o jednu z mojich najobľúbenejších. Ahoj.

Hanka H 14.6.17 18:00

Mě se bohužel stává, že ženy v mém okolí nevoní nijak - prostě ve svém repertoáru parfémy téměř nemají. Snažím se dělat osvětu, rozdávám vzorky, ale dost často narážím na hradbu neporozumění (všechno je buď těžké, sladké, dusivé, nebo to dokonce nějak voní !!!!!!). Někdy si říkám, že se železná opona přesunula tímto směrem :-( …Občas se některá vytasí s nějakou avonádou (po Vánocích :-D ), vrcholem jejich parfémového luxusu je Chloe, kterou je obdaroval (na radu odbornice z Douglasu) jejich mužský. Děvčátka si (zřídka) své poklady pochválí, poštěbetají o nich a postesknou si, že toho mají hóóódně a že neví, co s tím …

Chystám se střet našich světů literárně zpracovat ...... :rose:

Tanulik 14.6.17 18:13

@Hanka H Hanko , to máš teda smutné parfémové okolie . Dámy v mojom okolí našťastie !!! voňajú krásne , občas aj trošku závidím , lebo niekedy okolo mňa prejde doslova parfémové nebo a to je potom zážitok . :andel:

Stránka:  « Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Další »
Váš příspěvek