Neznamy parfem

lucinka 35 04.01.15 19:12

Neznamy parfem

Dobry den zeny :D uz dva dny schanim po internetu parfem,ktery jsem kdysi davno mela,zhruba tak rok 1999,jenze si bohuzel absolutne nepamatuju ani nazev ani jmeno.Pamatuju si jen,ze byl mensi,hranata zluta krabicka,parfem tez zluty ,a z predni strany byl v krabicce videt.Kupovala jsem ho tenkrat v parfumerii,takze zadna napodobenina nebo tak neco.Nejsem si uplne jista ,ale je mozny,ze na spodni strane krabicky bylo mozna napsano Coty,ale nejsme si jista.S timhle popisem mam asi smulu,ale zkusit jsem to musela,kdyz jsem narazila pri patrani na tuhle stranku naprostejch odbornic. :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

lucinka 35 04.01.15 19:55

to je presne on,pred chvilinkou jsem ho tady nasla k memu nadseni v recenzich,dekuju moc.Ovsem hned me presla radost,kdyz jsem zjistila,ze uz se neda sehnat.Ale dekuji :D

jovana6 01.12.15 21:43

Dobrý den,měla bych na vás velikou prosbu…moje tchýně si oblíbila vůni Magnifique od Lancome,ale bohužel už není k sehnání a potřebovala bych ji tedy koupit vůni co jí bude co nejvíce podobná,nemohly byste mi prosím poradit? Moc byste mi pomohly.Děkuji předem za odpověď. Jovana

Camellia 01.12.15 22:06

@jovana6
Co třeba http://www.kasa.cz/…ifique-75ml/ 8)
Občas se objeví. A taky podražila.

jovana6 01.12.15 22:29

děkuji za typ :-) škoda jen,že momentálně není skladem :-(
zkusím jim napsat,zda do vánoc nebude…když ne,budu muset sehnat něco podobného,ale nejhorší je,že jsem k té vůni ani neměla příležitost přičichnout,takže nemůžu vybrat sama ani podobnou alternativu :(

Medojedka 01.12.15 23:28

Ale L'Eau de Kookai má krabičku plnou, bez okénka  8)

Camellia 02.12.15 19:10

@jovana6
To jsem ale…
Nicméně dnes jsem Magnifique viděla v Douglasu v Českých Budějovicích, tak jsem koukla na cenu, měli na ní slevu a po slevě stála 1799 za 75 ml. Třeba ji budou mít i jinde.

11Eňka11 20.12.16 17:27

Hladam starý parfem s tyrkysovym vrchnacikom

Dievčatá, mne by ste možno tiež vedeli poradiť, dlho zháňam po internete v obrázkoch parfem, ktorý som dostala od tety asi 20 rokov dozadu, možno aj viac. Flakón bol z priehľadného skla, vrchnak bol tyrkysovy, boli na ňom akokeby zárezy, a nepamätám, ci sa neťahali aj celou fľaštičkou, tekutina bola žltej farby. Na flakoniku bola asi priehľadná nálepka so zlatými písmenkami, vôňa sladká no elegantná, nie cukríkovo…bola som dievčatko a voňala mi nádherne, dospelácky. No nepamätám ani názov, ani značku. A velmi ju túžim nájsť. Tvar flakoniku je na fotke. Baby, Dakujem vopred za rady

11Eňka11 22.12.16 21:58

Alebo tie zárezy boli na fľaštičke a na vrchnáku nie? Ach, neviem…

Rosa N. 23.12.16 08:56

:mavam: ahoj @11Eňka11 zkusila jsem podle Tvého popisu flakon nakreslit pastelkama a přes prohlížeč google (pravým tlačítkem myši, jak nás tu naučil jeden kamarád) najít podobné obrázky, v tom vyhledávání ještě člověk může napovědět klíčové slovo jako vůně, parfém..
Detektivky mě baví. ;)
Ale nepořídidila jsem.http://www.laie-smileys.com/nose.gif Přeju Ti, ať nájdeš. :mavam:

11Eňka11 23.12.16 09:27

Dakujem Rosa aj tak za ochotu, verim, ze to casom rozluskneme;)

11Eňka11 29.12.16 14:25

Tu hľadanú vôňu mi pripomína olej od Nervalu Love fever, nie zo začiatku ale keď sa vôňa rozvinie…ďalšia mala pomocka

11Eňka11 29.12.16 18:11

V takých farbách to bolo približne. Len tvar niečo ako som nakreslila

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama