Nina Ricci

Barbora 06.06.07 22:13

Ahoj odbornice :-),

chtěla bych Vás poprosit o radu. Ráda bych své sestře vybrala jako překvapení vůni k 30. narozeninám. Měla Valentina - Very Valentino, Versaceho - Bright Crystal (ale ten jí připadal moc jemný), Hugo Bosse - Boss Woman (ale Femme jí nevoní), víc už si nevzpomínám. Dle Adiných recenzí by se mi zdála vhodná některé Nina (nejvíc Premier Jour) nebo Chopard - Pure Wish. Pletu se? Nebo mi doporučíte něco jiného? Nemělo by to být nic tak svěžího, jemného jako je Lanvin nebo LB. A jak je to s výdrží Premier Jour? Někde jsem četla, že po půl hodině je krása fuč :-(.

Děkuju moc. Bára


Reklama

Ada 06.06.07 22:28

Premier Jour vydrží celý den :) EdP verze, samozřejmě.
Indicií není mnoho, ale Very Valentino je poměrně růžové a takové nasládlé - možná by zrovna ta Premier Jour byla dobrá. Nad Pure Wish bych váhala.

Barbora 06.06.07 22:38

Děkuji, já jsem to četla u recenze na EDP :-). Ovšem taky se mi to nezdálo… Vím, že jsem toho nenapsala moc, měla jich víc, ale ten Valentino u ní vede… Ještě jsem si vzpomněla na Gucciho - Envy me. Taky sladká vůně. Spíš bych věděla, co jí nevoní - zmíněné svěží vůně, pak takové ty hodně jemné, mýdlové nebo sportovní a taky zelené, Lacoste - Touch of Pink… Myslím, že nic z toho Premier Jour nepřipomíná, tak to asi risknu :-)).

Barbora 08.06.07 19:46

Tak dnes mi přišla Nina a obávám se, že jsem se moc netrefila :-(. Na léto mi připadá tato vůně přece jenom docela těžká… Myslela jsem, že bude trochu víc ovocná, svěží. Nejdřív jsem zvažovala, že ji vyměním za jinou vůničku pro sebe a sestře koupím něco jiného, ale už mám strach brát cokoli na slepo. Do parfumerie se dostanu až po oslavě, takže mám smůlu a vrátím ji :-((.

Ada 08.06.07 19:53

Brát cokoli naslepo je nerozum :) Já bych to neřešila a dala jí to, jí se třeba líbit bude, a z dárku bude mít každopádně radost. Nebo jestli bude s prodejcem domluva, tak vrátit.
Ideální narozeninový dárek, nevíme-li přesně, co bude obdarovaná chtít, je vzít ji na jízdu po parfumeriích a koupit jí, co si sama vybere…

Chava 08.06.07 19:54

Ty nákupy naslepo, to je vždycky sázka do loterie.Neměla jsi možnost tu Ninu někde očichat ?Je to docela dostupná vůně.

Barbora 08.06.07 20:05

Bohužel ne :-(. Nejbližší je 50 km a mám před státnicema, tak nemám čas vyjet. Bohužel si sestra přála parfém „jako překvapení“, nemyslela jsem, že to bude až takový problém :-((. To, co jsem dřív očichala, se mi nelíbilo… No a teď už mě tlačí čas. Jsem truhlík :´-(. Ještě tedy přemýšlím nad výměnou za Omnii Crystalline nebo In love again (Green Tea Summer nikde recenzi nemá), že si to kdyžtak nechám, ale nevím nevím. Jinak jí budu muset dát peníze nebo se poohlédnout po dárkovém poukazu.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama