*NINA RICCI

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
aprazanda 9.5.14 08:23

Prosím znalé aromačky, jestli by mi nemohly napsat, jaký je rozdíl mezi Nina Ricci L´Air du Temps EDT a EDP. Strašně dlouho jsem hledala čistou květinovku bez přídavku vanilky, dřev, ovoce, citrusů nebo bergamotu a nakonec jsem přesně to, co chci, objevila v Nina Ricci L´Air du Temps EDT. Bohužel na mě hrozně špatně drží. Je EDP stejná vůně jen s větší siláží a výdrží nebo je tam nějaký ještě jiný rozdíl? Pokud bych objednala tester, bývá u něj víčko nebo ne?

India 9.5.14 10:18

@aprazanda
Nejsem znalá aromačka, ale L'Air du Temps používám víc než čtvrtstoletí.
Všechny, co jsem kdy měla a mám, jsou v koncentraci EDT (bez holubiček, hranatý s holubičkami, by Starck, L'Air du Temps Couture Edition, L'Air du Temps par Olivia Putman), pouze jednou jsem měla koncentraci č.p. (15 ml holubičky zátka)
S koncentrací EDP zkušenosti nemám. Koncentrace EDT má na mé kůži výdrž neuvěřitelnou, i vůně, kterou mám ve sbírce 10 let, voní a na mně drží velmi dobře.
Na víčko u testeru je lépe se předem dotázet, já mám všechny vůně netestery.
Vím jen, že LAdT par Olivia Putman, kterou má Elnino za 538(!)Kč 100ml, víčko - holubičky má :)

Příspěvek upraven 16.05.14 v 13:06

• Citovat
  • Nahlásit
aprazanda 9.5.14 11:09

@India Děkuju za odpověď. Všimla jsem si, že na Parfums mají právě koncentraci EDP http://www.parfums.cz/…da-pro-zeny/ . Ale u té nemají vzorek. Vzorek na EDT právě mám a zkouším a zdá se mi, že na mě vůně nedrží, ale je možný, že jsem přečichaná, protože jsem si objednala vzorků víc a zkouším a zkouším.

jerry 9.5.14 11:15

@aprazanda

EdP voní skoro stejně (mě připadá na rozdím od EdT taková „uhlazenější“)a déle drží (alespoň tedy na mě - mám i vintage a to je teprve výdrž).
Ta nevýdrž může být způsobena i zkoušením ze vzorku - možná by to chtělo zkusit nástřik :think:
U testeru klasické EdT jsem víčko neměla ani jednou.

@India

Tak to jsem u správného zdroje informací :lol: - prosím je nějaký rozdíl ve vůni mezi klasikou (flakón s průhlednými holubičkami) a obsahem limitovaných flakónů od Starck a Olivie Putman?
Hlavně flakón O.P. mě láká.....

aprazanda 9.5.14 11:58

@jerry Děkuju :mavam:

India 9.5.14 14:38

@jerry
Na předchozí stránce tohoto vlákna je názor na O.P. můj a @evísek - tak si můžeš vybrat :)
Já opravdu žádný zásadní rozdíl v těch flakónově odlišných edicích nevnímám, ale možná mám jen špatný nos.
S tou výdrží je to zvláštní, na mně drží i O.P. dlouho, ale někdo si na výdrž stěžuje.

Edit: ale jak už jsem se zmínila, mám zkušenosti pouze s EDT.

Příspěvek upraven 09.05.14 v 15:10

• Citovat
  • Nahlásit
India 9.5.14 14:53

@aprazanda
Já jsem právě vždy kupovala vůni s upřednostněním limitované edice flakónu a na verze s EDP jsem přitom nenarazila.
EDP 30 ml za dobrou cenu mají ještě TADY

• Citovat
  • Nahlásit
jerry 9.5.14 21:05

@India

Díky…to porovnání mi předtím nějak uniklo.

coconut 10.5.14 14:57

@aprazanda Já sama ji nepoužívám, ale používá ji přítelova máma a často jí ji kupujeme. Běžně používá edt a nepřijde mi, že by špatně držela, já ji vnímám dost. Pořídili jsme i jednu edp a s přítelem jsme se shodli, že edt je lepší, edp nám byla něčím nepříjemná. A narozdíl od Jerry bylo na testerech edt víčko vždycky.

michala333 16.5.14 20:33

PLS, vyrába sa ešte DECI DELA ? údajne, že už nie, ale aj tak ju v pohode dostať na FR portáloch…ako nový tovar. mám len mins a kupujem ich a pomaly i míňam :dance:

India 16.5.14 20:50

@michala333
Zajímavá informace - to je potom šance, že by se mohla objevit i v našich e-shopech, také bych ji s radostí uvítala :)

• Citovat
  • Nahlásit
michala333 16.5.14 21:00
@India píše:
@michala333
Zajímavá informace - to je potom šance, že by se mohla objevit i v našich e-shopech, také bych ji s radostí uvítala :)

to i ja, pretože táto vôňa je z čias, keď podľa môjho názoru ešte Mamma Ricci mala čo ponúknúť, napr. Eau de Fleurs, Capricci, Farouché, nič proti Jabĺčkovým Nina, ale podľa mňa tam už skĺza do sladkej jabĺčkovej priemernosti- predpokladám, že sa zmenil menežment a tým pádom i koncepcia rozvoja firmy a následne aj táto kedysi veľmi slávna značka začala upadať- všetky nové veci sú na jedno brdo :mrgreen:

michala333 16.5.14 21:12

a zvyšok bežnej ponuky v parfumeriách ?

Ešte snáď sa im vydarila Mademoiselle Ricci, aspoň podľa recenzií, Ricci Ricci úplne prepadla, sladký neidentifikovateľný nálev, ono by bolo asi dobré pre nich nežiť stále zo slávy L'Air du Temps a vylepšovať a inovovať flakoniky a vydávať ďalšie limitky z nich s takými či onakými tvarmi a farbami HOLUBIČIEK, viac sa venovať obsahu , ináč sa skutočne a oprávnene obávam, že takáto skvostná značka zanikne, čo by bola nesmierna škoda, nielen preto, že to je moja srdcovka, :mavam:

India 16.5.14 21:15

@michala333
Naprosto souhlasím, jablíčka mám, ale jen kvůli flakónům, vonět se s nimi nedá, snad jen tu makrónkovou Ninu občas použiji a ještě L'air du Temps, už leta.
Deci Dela se mi líbíla i designem, celá řada, včetně dekorativky Le Teint Ricci, no pak už to šlo se značkou do kopru :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
noby 27.5.14 16:11

Moje maminka měla někdy v 80 letech ve skříni schovanou ninu ricci ve skříni, v kapse od kožichu ( abych na ní nechodila HAHA ). Byla to bílá krabička, do které jakoby bylo vidět a samotný parfém měl zlaté víčko, sklo čiré. Byla květinová. Nenapadlo by vás někoho z tohohle chabýho popisu co to bylo zač ?

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek