Nina Ricci Mademoiselle Ricci

Alex 26.06.12 15:29

Nina Ricci Mademoiselle Ricci

Nina Ricci Mademoiselle Ricci EdP
http://www.nstperfume.com/…le-ricci.jpg
rose, oleander
pink pepper
musk, white wood

v srpnu

s vôňou z roku 1967 nemá nič spoločné

Reklama

Sára 26.06.12 15:47

Flakón stejný jako Ricci Ricci, no nevím, složení takové jaké má milióny dalších…

daniela 27.06.12 11:11

Ale je tam oleandr, někdo se tu po něm nedávno sháněl… ten by mohl být zajímavý, pokud ho teda zajímavě zpracujou :)

pichjit 01.07.12 22:03

Oleandr je dobrá složka, to mě bude zajímat.

Širín 02.07.12 08:44

Vypadá to na další nůďo.

vesper001 02.07.12 15:06

Už se v těch Ricci na n-tou pomalu přestávám orientovat… :?

Tanushka 27.07.12 11:42

Pro mě vypadá celkem lákavě :) sice už tam není moje oblíbená rebarbora :,( ale zase si říkám, že ten oleandr by nemusel být špatný, hlavně doufám že výdrž bude solidní…

pichjit 05.10.12 05:35

Už je v Sepphoře a voní dobře. je nevtíravá, ale má takový opravdu hezký tón, asi oleandr, který jí posouvá na úroveň ne těžké a přesto výrazné a elegantní, ale ne strohé nebo upjaté vůně. Reklama mi k ní nesedí, klidně bych tam připíchla nevěstu nebo jako u Tresoru In Love slečnu v tanečních, ovšem voní myslím dost dobře i pro dospělou ženu.

Teroušek 15.10.12 13:27

Mně taky přijde nekonfliktní, taková do kanceláře. Oleandr jsem čekala a taky ho tam objevila. :) Kamarádka měla jeden na balkóně, je to krásná rostlina, intenzivně voní, ale po tom, co se jí narodil synek, se ho raději zbavila, je jedovatý.

jerry 15.10.12 13:44

Sice v ní oleandr necítím (spíš růži), ale musím jen souhlasit s tím, že je nevtíravá a nekonfliktní a přitom elegantní.
Svatba, kancelář, cesta dopravním prostředkem - klidně.....vůn s velkou pravděpodobností nikoho obřežovat nebude.

Mě osobně hodně připomíná Flower Tag EdT (bez rebarbory).

A barva flakónku je není ve skutečnosti tak výrazná jako na obrázku, ale spíš oku lahodící starorůžová.

Janeyl 30.10.12 10:11

Mě přijde též, jemně sladká, leč elegantní a nekonfliktní. A ta barva flakonu - palec nahoru. Už jsem ji zařadila do tužebníku, moc se mi líbí.

Sára 30.10.12 11:32

Mě přijde hodně pudrová a taková tělová, nějak typově mi přije jako Chloé Love.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama