Nina Ricci Premier Jour naslepo

evik77 12.01.09 14:19

Nina Ricci Premier Jour naslepo

Dá se přirovnat NR Premier Jour k nějakému parfému? Abych si dokázala představit, jak voní, z recenzí mi to moc nejde. Jde mi o to, jestli by se mi líbila, když objednám naslepo.
Miluju orientální a sladší vůně, Jil Sunder Sun, Max Maru, měla jsem i Chopard, ale líbí se mi květinová BVLGR Omnia Crystalline, Chanel Allure, jeden čas jsem měla i Davidoff Cool Water.
Lacoste pour femme a Lanvin Eclat Arpege mi přijdou slabé, od Cacharelu se mi nelíbí…
Co říkáte? Je mi 32, jsem na MD, chtěla bych to na denní nošení. Moc děkuji za názory.


Reklama

sarrafinka 12.01.09 16:18

:) já neumím tak krásně popisovat vůně jako tady holky,no do této bych klidně naslepo šla,mi příjde taková líbívá,mi osobně se Lacoste pour femme a Lanvin Eclat Arpege nelíbí :cry:

verunka2201 12.01.09 16:25

Tak z toho co jsi vypsala se mě líbí asi jen polovina (Sun, MaxMara, Lacoste pour Femme a něco málo i od Chopardu), zbytek rozhodně ne. Orient taky leckde můžu; jestli si v těžších, sladších vůních libuješ, nejspíš tě zklame. Já bych si Premier Jour nepořídila. Mě tak trochu tahá za nos, a docela v něm štípe, je hezká ale nosit bych ji nemohla. Ale spoustě lidí voní, možná že jen můj nos podobné svěže květinové vůničky nemůže (je takových víc). Ale zkus, naslepo bych se nebála, přinejhorším ji někomu věnuješ anebo ji tady prodáš :wink:

Jestli nechceš riskovat, požádej si někoho tady o vzoreček. :)

shanin 12.01.09 16:50

Já k ní čichala naposled tak před třemi měsíci a úplně přesně si nepamatuju jak voní, nicméně vím, že je květinová a hodně jemná. Je příjemná a je to takový ten typ „neurazí, nenadchne“. Výdrž nebyla nic moc.

Irena 12.01.09 17:41

Mně tedy nadchne vždycky, když ji někde vyčenichám! Doporučuji ale koupit eventuelně EDP, EDT má opravdu slabší výdrž. EDP je tak napůl cesty mezi muskovou vůní (typ vyprané prádlo) a mandlemi v bílé cukrové krustičce. Kytičky (poměrně neidentifikova­telné) kolem toho jen tak jemně poletují. Není to vůně gurmánská, spíš květinově-mazlivá: tím bonbónovým tónem a čistým vyzněním evokuje dětství, mateřství, náruč.

zuzirozi 12.01.09 18:26

Ahoj, jsem tu teprv krátce, čili jsem parfémový zelenáč, vůně neumím popisovat vůbec, natož pak určit jednotlivé složky! Ale Premier Jour jsem zkoušela na podzim, mám i vzoreček a byla jsem rozhodnutá, že si ji budu přát pod stromeček. Nemám ráda překytkované těžké či sladké vůně, a Premier se mi líbil právě proto, že je to taková lehká svěží vůně, která ponejvíc voní po gardéniích (trochu jako jasmín či konvalinky, zkrátka bílé voňavé květy - odbornice laskavě prominou :lol: ). Lanvin jsem zkoušela taky a vůbec si nepamatuji, jak voněl, ničím mne nezaujal, na Lacoste Pour Femme jsem sázela, objednala vzorek a byla jsem zklamaná, neb mi připomíná mýdlo, co si babička dávala do prádla už před 25-ti lety…Mimochodem mi bude 29 let a jsem také na mateřské…Do Premier Jour bych klidně naslepo šla, je to taková nekomplikovaná vůně na běžné denní nošení klidně…Zuzka

Marih 13.01.09 11:39

Já jsem Premier Jour objednávala též na slepo již dříve a zklamaná jsem tedy rozhodně nebyla. Na mě tato vůně působí moc příjemně a mile, jemná květinovka s trochou mošusu. Podle mého expřítele působí velice romanticky. :wink:

Slimek 13.01.09 12:17

PJ je nádherná, kdykoliv ji cítím, tak mě uchvátí. Je neuvěřitelně smyslná. Ano tahá za nos, ale neštípe, hladí a je tak omamná a taktéž svůdná.
Jsou ale i lidé, co ji vyloženě nesnesou. Voní mi všechno, co uvádíš. Ale přesto bych doporučila nejdřív vzorek a rozhodně edp, na mě drží bezvadně, zejména na oblečení je cítit ještě několik dní po, na kůži tak 8 znatelně, ale i to co zbyde potom, není k zahození. Je vhodná na každou příležitost, do všech období a dá se s ní nekontrolovatelně polévat. Jestli chceš, pošlu vzorek :wink:

Slimek 13.01.09 12:27

Ohledně podobnosti - horko těžko, zčásti je naprosto jedinečná, zbytek najdeš třeba ve vůních Donna Laura Biagotti, MaxMara Le Parfum, Hugo Boss Boss Femme, Jil Sander Sport for woman, někdo říká, že podoba je i v Manii Giorgio Armani (ale mě se moc nezdá), možná by se dala porovnávat i s Love in Paris. Každopádně to specifické pro co ji miluji já, jsem v ničem jiném nenašla :oops:

Ivana Fričová 28.02.09 12:13

Premier Jour naslepo

ahoj, patřím k těm, komu Premier Jour nádherně voní, (spíše EDP než toaletka), je jemná, čistá a líbí se ženám a nesmírně i chlapům. Před pár lety mě vysloveně vzala za srdce letní edice (v identickém, ale blankytně modrém flakonu). Zkoušela jsem ji hledat na internetu, ale zdá se, že už je pryč i poslední kousek (není divu, na trhu byla tuším v roce 2002). Kdyby vám nááááhodou někomu přebývala na poličce…:-) Ivana

tarra 28.02.09 13:25

já zkoušela Premier jour na papírku a byla jsem unešená…užuž jsem chtěla koupit, ale naštěstí ještě šplíchla na ruku a je po nákupu - rozleží se na mně do nějakých prapodivných hub s citronem. Zkoušela jsem ji na ruku znovu a z jiného obchodu, ale pokaždé na mně nevoní:(

zuz.ka 13.05.09 21:13

Zkoušela jsem cca před měsícem na kůži, bohužel jsem se nepodívala jestli to byla EDT nebo EDP, ale soudě podle výdrže to byla EDT(zkoušela jsem odpoledne kolem 3, večer nikde nic) Ale vůně to byla milá, nekonfliktní, přesto si troufám říct osobitá. Mezi těmi květinami jsem cítila i něco co mi připomínalo majoránku, ale velmi jemně a bylo to moc hezké. Objednání naslepo určitě nebude šlápnutí vedle, ikdyž každý nos je jiný:-)

Ivana R. 27.05.09 14:08

Premier Jour jsem také měla, příjemná nekonfliktní vůně. Ale stalo se mi na ní to co s Chanel Chance, strašně mi voněla na jedné známé a na mě jsem zase „to ono“ necítila. Ale jinak jsem jí měla ráda a cena je super. Lacoste pour Femme je moje láska a teď toužím po NR Love in Paris.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama