Nopkovač-máte,znáte?

Stránka:  « Předchozí 1 2
Svatka 13.1.11 15:33
RoSa píše:Jinak alternativně lze žmolky odstranit i pemzou - zní to sice trochu divně, ale funguje to taky :wink:

Taky jsem to zjistila

janicka24 13.1.11 16:27

Vůbec si neumím představit,že bych to dělala žiletkou…to by bylo děr… :?

shanin 13.1.11 21:55

Aha, tak to jo. Já si to vždycky natáhnu prsty a šudlám rychle ten malý kousek, co mám mezi těmi prsty. Díra nikdy žádná a oholení bývá precizní. :-) Žiletka sebere nejenom žmolky, ale i takové to lehké zplstnatění, líheň pozdějších žmolků.

Fleur 13.1.11 22:06

Se žiletkou dokážu pravé divy - kromě odstranění žmolků svedu i proříznutí svetru a posledně i pořezání ruky.

• Citovat
  • Nahlásit
Vera 15.1.11 02:14
shanin píše:
Jak to děláte, že to tou žiletkou proříznete? Mně se to nikdy nepodařilo. :-)

asi ses málo snažilahttp://sirmi.ic.cz/smajl/126.gif žmolkovač mám a vysoce cením, žiletka by byla rychlá smrt nejen pro svetr…

verunka2201 19.1.11 17:38

Jojo, taky máme a spokojeně využíváme. Jak to říkáte s těmi svetry, mikinami, které bych jinak nosila už jen na zahradu…
Mamka má na tyhle „užitečné blbosti“ čuch. :D

Marianna 19.1.11 22:59

Nemám, neznám, ale ráda bych po těch vašich chvalozpěvech měla a poznala. :D Kde se to kupuje?

janicka24 20.1.11 08:28

Většinou na netu,když si zadáš nopkovač,nebo odstaňovač žmolků.Já mám Solac,stál kolem 400Kč a je fakt silný,dříve jsem měla vypůjčený nějaký no name a byl takový slabší,ale také účinný…Také Singer ho vyrábí..... :wink:

ankaj 20.1.11 13:05

Já se přikláním k názoru - osamocenému - který tvrdí, že je to jenom další krám do chalupy. Méla jsem, používala jsem - a spokojena jsem nebyla. :( Tak jsem milý odžmolkovač vyhodila.
Ale je dost možné, že jsem měla nějaký nevýkonný typ :conf: . Kopila jsem ho dáávno ještě u Quelle - akorát vím, že to byl ten dažší z ponuky(dvou) :) . Je to třeba zkusit - ale já si po tý zkušenosti radši koupím nový svetr - stejně tu syntetickou umělotinu nemám moc ráda, není nad poctivou vlnu - ta nežmolkuje, na exponovaných místech rovnou zplstnatí - a může se to vyhodit. :mrgreen: Bez odžmolkovače.

shanin 20.1.11 13:10

ankaj: Mně teda vlna žmolkuje. A míra žmolkování je obvykle přímo úměrná ceně svetru. :-)

janicka24 20.1.11 15:13

Myslím,že v nich jsou určitě rozdíly…taky jsem měla asi ten z Quelle či nějaký no name…a tento dražší je vážně lepší,asi silnější…tamto bylo jen takové šidítko.

RainyWeather 20.1.11 19:18
shanin píše:
ankaj: Mně teda vlna žmolkuje. A míra žmolkování je obvykle přímo úměrná ceně svetru. :-)

Taky bych řekla, svetr ze 100% vlny za 1800 škubu po každém třetím nošení :roll:

janicka24 20.1.11 19:21

Mě takhle hrozně žmolkuje docela drahý kabát…na rukávech a v podpaží,nebo kde nosím kabelku…prostě v místech otěru materiálu…na to je ten nopkovač fajn

nasokes002 19.3.17 23:07

Nopkovač? :D co je to za slovo? Z jakého to je kraje, řekla bych Praha :D

Blindmouse 19.3.17 23:25
Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek