Notino a uplně jiny parfemy?

Adrijanka55 13.4.21 17:58

Notino a uplně jiny parfemy?

Ahojky, z Notina jsem dostala na vanoce novou Armani My Way a je luxusní, výdrž dobrá a nepochybuji o kvalitě, k tomu jsem dostala vzorek Chloe Absolu de Parfum a do toho jsem se uplně zamilovala tak jsem to musela mit, na vzorku je made in France. Já ji tedy na Notinu objednala, ale na krabičce bylo Made in Spanish. Taky kdyz jsem se dívala na netu tak tam bývá ještě napsáno limite edition, což zde není. No a kdžy parfem otevřu, vyzkouším tak voní dost jinak, je tam citit asi liči jako v původní Chloe chloe a necítím tam tu hebkost, pačuli ani vanilku. Vzorek vydržel vonět dva dny a tohleto tak pul hodiny ale to mohl byt už převoněný nos. Ale po pár střicích se mi zdá že už bude asi intenzivnější ale furt to nevoní jako vzorek který tu stále mám. Tak ted nevím jestli parfem poslat zpátky, bylo by to zdlouhavé a prý si odečítají za pár střiků asi 300 Kč :O. Obávám se taky že v jíiných eshopech bude kvalita asi dost podobná..Případně že by mi ho třeba vyměnili? Asi by na tom ale byl stejně tak se nakonec vyplatí si tento nechat :/ Nevoní špatně ale vzorek mě okouzlil a zde cítím tu běznou Chloe, která je cítít všude a nemám z ní takovou radost…Jedná se o 30 ml.

Příspěvek upraven 13.04.21 v 18:39

Mizyan 13.4.21 18:03

Nic neodecitaji, vrat ho a priste dej pozor, kterou verzi kupujes. Napr Dior Homme ma asi 3 verze, pod jednim nazvem.

Adrijanka55 13.4.21 18:06

Toto byla určitě ta ,,správná" verze, officialně by nemělo být více Chloe absolu de parfum ne?

Mizyan 13.4.21 18:09

Nevim, neznam, ale pokud voni jinak a byla tam limited, tak mozna proto.

Adrijanka55 13.4.21 18:12

Na vzorku nebyla, ale viděla jsem to na oficiálních stránkách Chloe

danaada 13.4.21 19:05

No ono vybírat si parfém podle vzorku je vždy trochu riskantní, vzorky mívají jiný rozstřik a u některých parfémů to udělá docela znatelný rozdíl, no a pokud má vzorek jen tyčinku, tak používat na zkoušení takový vzorek je ještě riskantnější. Navíc u některých nových parfémů, které jsem měla, prvních pár střiků vonělo jinak než se vůně nějak rozvinula, obvykle jsem to měla takto u novinek, kdy byl parfém evidentně vyrobený nedávno. Nicméně může být samozřejmě i chyba při výrobě nebo skladování, ani tuto variantu nelze vyloučit.

@Adrijanka55 píše:
na krabičce bylo Made in Spanish.
Příspěvek upraven 13.04.21 v 18:39

Jestli je tam napsáno tohle, tak je to fake, ale to asi není. :unicorn:

Vlastně nevím, jak zní dotaz - jestli vrátit parfém?
Absolu je jen jedna, je to limitka 2017. Rozdíly na krabičkách nebo v zemi výroby nehrají roli, vůně se můžou dělat ve více fabrikách najednou, někde se balí do lahviček, v jiné zemi se vzorkují. Každá země mí jinou legislativu, takže se ještě někde obaly upravují. Das ist egal.

Vzorek může vonět odlišně, ale ne tak, že z něj budou cítit úplně jiné složky. Jestli voní vzorek po jiných ingrediencích, než vůně z lahvičky, tak doporučuju zabalit obojí a poslat na reklamaci.

Mizyan 14.4.21 09:03

Reklamaci nedoporucuji, vratte to v zakonne 14 ti denni lhute. Reklamaci nemusi uznat.

Radek O. 14.4.21 10:50

Dobrý den,

Absolu a Absolu Limited je stejná vůně, jen to budou asi někteří prodejci uvádět s rozdílným názvem.

Co se týká země původu, tak jednak se vůně mohou vyrábět na více místech, ale zároveň i kompletovat. Tzn. že vůně jako taková se může vyrobit v jedné zemi, ale celková kompletace výrobku proběhne v jiné a s tím se pak uvede na obalu i jiná destinace v rámci „made in“. Není to nic neobvyklého. Vůně Chloé nám dodává přímo Chloé (Coty), takže bych se o původ a kvalitu opravdu nebál.

Zkoušeli jsme nyní vzorek a klasické balení a subjektivně nejsme schopni poznat rozdíl.

Co se týká řešení, pokud Vám nesedí, vůni lze reklamovat nebo u nás vrátit do 90 dnů.

Váš příspěvek