nová Escada

chavah 04.02.09 17:51

nová Escada

http://www.fann.cz/…/katalog/par … Newsletter

jak asi bude vonět ? Že by zase nějaké neotřelé ovoce jako liči, maliny…?

Reklama

verunka2201 04.02.09 18:40

Náááhodou, místo malin jahody, a liči dokonce MRAŽENÉ!!! :lol: :lol: :lol: Já z toho fakt nemůžu, proti nově výchozím vůním nic nemám ale ty kecy okolo mě dojímají. Třeba jen tohle: „…sedmnáctá v řadě neuvěřitelně úspěšných limitovaných sezónních vůní…“, „…design je podržený krabičkou, která zobrazuje ilustraci okouzlující plážové slečny namalované jednoduchými, čistými liniemi…“ a tak. To se fakt bavím :D

Širín 04.02.09 18:48

Co na to říci, jen snad toto: :vomit: :vomit: :vomit:

chaantal 04.02.09 19:03

Ja jsem mela limitovane Escady rada, ale uz me taky zacinaji sr… :?

Rozdily mezi nimi uz nejdou poznat, meni se jen baleni. Kdyby ty vune aspon trochu vice byvaly nove, ale tak… :?

Ada 04.02.09 19:44

Vyzkoušela jsem. Hlavně jahody… jahody, jahody, dlouho nic, liči, švestka. Kdepak jasmín, mimóza nebo týk.

chavah 04.02.09 19:55
Ada píše:
Vyzkoušela jsem. Hlavně jahody… jahody, jahody, dlouho nic, liči, švestka. Kdepak jasmín, mimóza nebo týk.

takže překvapení jako hrom. To jsem fakt nečekala.

Violette 05.02.09 13:09

Ocean Lounge - na začátku přeslazené bonpari, potom jahodový prášek a cosi lehce nakyslého (liči?). Konec převážně syntetický :vomit: Hrůza. Flakón bez nápadu, jen pozměněná verze předchozích. :|

janicka24 05.02.09 14:14

Pochybuji,že ji někdy zkusím.....ale ty jejich keci kolem stojí za to.....to je bomba .....Nádherní lidé.....na pláži......u ba­ru......vlny omývají břehy........slint… slint… slint..... :vomit:

janicka24 05.02.09 14:16

Chaantal

Chaantal…nemáš novou ikonku :D ?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama