Nová verze Arôme-návrhy uživatelů ke zlepšení webu

Reklama

Hanka H 28.06.17 13:50

@Admin Arome.cz
Musím se znovu vyjádřit k úrovni nových recenzí - toto jsou vámi stanovená nová pravidla pro jejich zveřejňování (jsou, pravda, velmi rozvolněná a v jejich formulaci jsou stále stylitické nedostatky, na které jsem už upozorňovala)

Popište, jak vám vůně skutečně voní a proč se vám vůně líbí nebo naopak nelíbí. Vyhněte se informacím o jejím nákupu, dotazům a v neposlední řadě inzerci.

Pište česky/slovensky s diakritikou, ať se hezky čte a než ji uložíte - přečtěte si ji ještě jednou.*

Četla jsem níže uvedenou „recenzi“ pozorně, ale opravdu jsem nenašla úsek textu, kde bych se dozvěděla, „jak skutečně voní a proč se vám vůně líbí nebo naopak nelíbí“

*Používám parfémy Chanel roky. Skušala som aj iné, ale stále sa vrácím k Chanel.

Coco Mademoiselle je nádherná vona len škoda, že sa stala davová. Vela žien si ju nemože dovolit, a tak si ju kupuju kade tade. Keď idete po městě alebo sedíte v bare, cítíte ju z každej druhej ženy. Je to velká škoda.*

Všimla jsem si, že za poslední zhruba měsíc (tedy po onom „velkém arome třesku“) se tady objevila řada nových tváří, které píší podobně hlubokomyslné recenze. Úroveň Arome stále klesá - mnozí to už úplně vzdali a chodí sem pouze občas (aby se přesvědčili, že se stále nic podstatného nezměnilo). Počet diskuzních příspěvků je v porovnání s dřívějškem zanedbatelný. Dala jsem si tu práci a prozkoumala jsem několik desítek poliček z hlediska „kosmetiky“ - a závěry, které jsem udělala, opravdu neodpovídají vašemu tvrzení, že jsme „komunita, která žije kosmetikou“.

Třešinkou na dortu je poslední článek na téma „Jak se odličovat..“ - po jeho otevření se mi dostane instruktážního videa, jak se nalíčit! Video obsahuje taková moudra, že mám na roztírání krému na obličej použít ruce!!!!!!
Děkuji za rozšíření obzorů! :kytka:

prokera 28.06.17 14:56

@Hanka H Souhlasím. Je to jedna velká neměnící se bída:(. Hodně mě mrzí i ta roztříštěnost naší komunity. Pochybuji, že se tohle dá ještě někdy dohromady. Ani na nový, studený, neosobní design jsem si nezvykla po tak dlouhé době. Všechno se změnou šlo do kytek:(.

lilithc 28.06.17 15:28
@Arome renet píše:
@lilithc ta je taky výborná :lol:
Tuhle jsem měla na mysli :lipstick: :nail:
https://m.youtube.com/watch?…

Majitel tohoto webu zřejmě míří na takové uživatele.aspoň mi to připadá podle nynějších článků,které nejsou z pera zkušených aromaček.
Celé to nejde do hlavy.Vývoj má jít přece dopředu.

Lavandule 28.06.17 15:51

Pokusila jsem se to pro adminy shrnout v příslušném vlákně takto
"Ráda bych se vyjádřila ke „zničení“ Arome.
Na tento web jsem chodila několik let a měla jsem ho velmi ráda.
Tento web vytvořila Ada ve svém volném čase a veškeré úpravy dělala zadarmo. Protože chtěla, aby fungoval, žádala členy o podněty. Spousta členů si ale zřejmě neuvědomuje, že Ada tento web prodala. Tady mohly nastat dvě možnosti: buďto mohl web koupit podnikatel, ideálně se zájmem o parfémy, který by nějak nově nastavil podmínky, například vybírání měsíčních příspěvků. Nebo to mohl být někdo jiný, kdo by si sám stanovil podmínky, za kterých se mu to vyplatí.
Bohužel pro nás nastala ta druhá možnost, ale setrvačností se ještě několik let nic nedělo.
Současná strategie vlastníka je ovšem jiná. Majitel zřejmě nemá dohled nad svými zaměstnanci, protože jejich strategie je naivní.
Vyplývá to například z prohlášení, že se jedná o „komunitu, která žije kosmetikou“. My dobře víme, že se jedná o komunitu, která žije parfémy.
Budoucnost tohoto webu vidím tak, že postupně většina současných členů odejde, nahradí je -náctiletí, kteří si na poličku dají jeden Adidas, jednu Britney Spears, pokecají o uhrech a na půl roku odejdou, protože je kamarád odvedle přemluví, že jezdit na skatu je přece lepší.
V souladu s heslem současných administrátorů „mládí vpřed“ volím tuto cestu i já.
Současné ještěaromáky bych si dovolila vyzvat: nechte je, až tu nebudou mít nikoho kromě pár nudících se puberťáků. Pak jim dojde, že polička byla pro vás opravdu důležitá.
Mezitím se snažte objevit ajťáka, který bude ochoten stvořit nový parfémový web pro lidi, kteří jsou ochotni měsíčně přispívat, a vytvořte si web podle svého. Vzhledem k současným možnostem by to neměl být takový problém. ",
ale odpovědí mi byl návrh Taňulíka, abych odešla.
Je mi to jedno, ale nemám důvod sem dále přispívat.

Hanka H 28.06.17 15:59

@Admin Arome.cz Navážu na sebe …
Vize, nebo spíše pracovní úkol udělat z Arome „komunitu, která žije kosmetikou“ je stejně nereálný jako přesvědčit Eskymáky, aby začali hromadně holdovat plážovému volejbalu. Členská základna se formovala 10 let (s jistými přesuny), jsou tedy tyto možnosti

• její „převýchova“ - nemožné, starého :pudl: novým kouskům ......
  • velkou část členů znechutit (daří se), přimět je emigrovat (daří se), skalní přesunout do „rezervací“ (obávám se, že probíhá)
  • nabrat novou, parfémy nezatíženou krev (nereálné, Arome v tomto směru nemá co nabídnout)

Naše názory a potřeby skutečně téměř nejsou brány v úvahu, ústupky jsou minimální a na mnohé konkrétní a opakované dotazy z vaší strany nedostáváme odpověď.
:pudl:

Lucinela 28.06.17 17:57

@horse66
Děkuji za odpověď, ale bohužel je to podstatně složitější, než původní vyhledávání. Takže letní polévačky jsem zatím nenašla.

horse_66 28.06.17 18:22

@Lucinela Našla jsem toto vlákno Vaše oblíbené polívačky nebo Ledově
svěží vůně bez květin
. Jsou to ale starší vlákna. Ještě mě napadlo, jestli nehledat místo polívačka slovo svěženka ?

Lucinela 28.06.17 21:18

@horse66
Děkuji, jsi strašně hodná :rose: , pokoušela jsem se hledat něco nového, ale asi zůstanu u Dune (sice stokrát reformulované), příp. zahrad Nilu (ty jsem si užívala loni), event. půjdu do krásného osvěžovače od Yardley Iris. Nic jiného za slušné peníze mě nenapadá, ještě levandule od Penhaligon´s, ale tu neznám. Jedno léto jsem měla i Cuir (Lancome), byla fajn, ale už je to fakt dávno.

horse_66 29.06.17 07:18

@Lucinela Nechci být otravná, takže je to poslední odkaz, co sem dávám. Taková zajímavost nebo spíše déjà vu. :).
http://www.arome.cz/…e/mapa-webu/
Je to 20 stránek. Ale s použitím vyhledávací fce Ctrl+F to není až taková hrůza.

Lucinela 29.06.17 09:16

@horse66
Moc děkuji, to je přesně to pravé, co hledám a ráda si pročítám. Nádherná nostalgie :cry: .

alibi 29.06.17 09:23

@horse66 :cry: jen to vidím, je mi smutno. děkuji :kytka:

Kjitka 29.06.17 10:02

@horse66 až jsem uronila kroupu…fakt nebetyčný rozdíl… :kytka:

lilithc 29.06.17 10:23

@horse66 Děkuji za odkaz,dobře jsem si jej uložila. :rose:

MagnolieS 29.06.17 10:47

@horse66 Super a díky http://alibi.sweb.cz/icon_flower.gif jsem nevěřila svým očím po rozkliknutí.

Stránka:  « Předchozí 1 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama