Nová verze Arôme-návrhy uživatelů ke zlepšení webu

Reklama

lady tera 29.06.17 13:07

@horse66
:cry: :cry: :cry:

…a vracím se do současnosti:

8-O :oops: :roll: :poblion: :cert: :pudl:
prokera 29.06.17 13:34
@horse66 píše:
@Lucinela Nechci být otravná, takže je to poslední odkaz, co sem dávám. Taková zajímavost nebo spíše déjà vu. :).
http://www.arome.cz/…e/mapa-webu/
Je to 20 stránek. Ale s použitím vyhledávací fce Ctrl+F to není až taková hrůza.

To bylo krásné :srdce: ! Nikdy se mi po starých stránkách nepřestane stýskat:(…

melany 29.06.17 20:31

Vůbec nechápu, proč jsou reakce pidipísmenama!!! To abych si vzala lupu!!!!

alibi 30.06.17 09:53

@melany stává se to když nedáš enter po citování příspěvku, myslím

Classique 12.08.17 16:27

Nevím, na koho se obrátit, ale PROSÍM PROSÍM PROSÍM už žádné články v Magazínu na téma Krása. To co se tam nyní publikuje, nemá se stránkami o parfémech nic společného. Vždyť už sám název Arome mluví sám za sebe. Mnoho let spojovalo Arome všechny zájemce o parfémy a vůně všech možných značek a krása se zde probírala celkem okrajově a myslím si, že to nikomu nevadilo. To co se děje nyní na „novém“ Arome , pokud mluvím za sebe, mne odrazuje od dalších návštěv.
Děvčata „stálice“, které jste tu od začátku, máte můj hluboký obdiv, že to tu nevzdáváte a alespoň svými recenzemi a články o parfémech udžujete ten slabý plamének původního Arome.
:pudl:

Kjitka 12.08.17 20:20

@Classique to už jsem říkala mockrát, ale bylo mi odpovězeno, že tohle je magazín pro mladé…a proto to tak dělají…a změnili smajlíky…a…co dodat

Classique 14.08.17 16:52

@Kjitka
Je mi z toho všeho tady celkem smutno. Mladé to tady za chvilku přestane bavit, a „staré“ odradí nový styl ala „Blesk magazín“ :-(

Danilejka 14.08.17 17:58

Čert vem smajlíky, inovativní vzhled. Ale pro Kristovy rány, když už chcete publikovat články o kosmetice, prosím, pověřte tím někoho, kdo se kosmetikou zabývá, nebo se její prezentací a zpracováním živí.
A kdyby to byl někdo, kdo má pod palcem český jazyk a inteligentní psaný projev, nebylo by to vůbec od věci.

Myslím, že psát články stylem pro puberťačky není krok vpřed, ale krok zpátky.

Chodím sem vážně moc ráda a vážím si uživatelek, které přispívají krásnými a bohatými recenzemi. Uživatelek, které jsou schopné poradit a podělit se o své zkušenosti s vůněmi.
Až ty tady nebudou, přestanou zde být i ostatní rádi a z Arome se stane jen sociální monkey business.

A to bude pěkně v :pudl: :think:

Hanka H 14.08.17 19:50

Vyvinula jsem poměrně značné úsilí (komunikace více než vázla :-( )a podařilo se mi dnes předat adminům nový článek (letně nostalgický, voňavý a bez děsivého obrazového materiálu :lol:).
Tak uvidíme, kdy se objeví :think: … a jestli tu zůstal ještě někdo, kdo ho bude číst … :think:
:rose:

Biely kvet 14.08.17 20:08

@Hanka H Jasnačka, je nás tu veľa, ktoré sa tešíme na Tvoje články a recenzie… :inlove:

MagnolieS 14.08.17 20:27

Tež se těším, ale obávám se, že vela nás už není :poblion:

michala333 14.08.17 20:35
@MagnolieS píše:
Tež se těším, ale obávám se, že vela nás už není :poblion:

pridávam sa i ja :srdce: :srdce: :srdce:

Stránka:  « Předchozí 1 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama