Nováčci a začátečníci sem!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
India 17.09.15 00:45

@Zuzana Kizová
Vidět v parfumerii testery se zelenou pětkou a žlutou 19 není zase tak neobvyklé, mění barvu vlivem světla.

• Citovat
  • Nahlásit
babutke 03.11.17 09:54

dg.arompacientka

na Arome skočím,když mám čas,což bývá pomalu.S obsluhou "s vůněmi jsou vidět dívky i muži,ale znalosti o vůních mizerné..... já jsem bud za cizinku a je klid.
Co se týče barvy některých vůní,není se čemu divit,když leckde jsou vystaveny slunci,nebo zářivkami ve vitrinách. :-D S tím batohem to znám,ale nedám se.Obchodování se vzorky a odstřiky super záležitost,zas někdy arome vivat :palec:

AndreaTT 03.11.17 10:17

@babutke Veru co sa tyka vzoriek voni, tak Arome je TOP :palec: . Je tu mozne sa dostat k naozaj velmi jedinecnym parfemom ku ktorym sa v beznych parfumeriach ani nedostanete :) Ja som moju put k parfemom zacala pri lahkych a sviezich vonach a postupne som sa prepracovala k trochu tazsim, niekedy komplikovanejsim. Je fakt ze mojou stalicou ostava aj po rokoch Lasoste Pour Femme, tu mam po ruke vzdy a stale ale pozorujem, ze jej to najviac svedci v lete. Teraz na chladnejsie obdobie pouzivam YSL Elle, len uz sa mi mina, tak skusam vzorky z Arome, ci ma nieco neoslovi :) A ked nie, tak bude dalsia Elle :srdce: A buduce leto uz mam naplanove :hug: bude Dior: Dune :kytka:

cocoon 14.12.17 12:02

Poraďte prosím začátečníkovi - v parfumeriích bývám zmatená a velice přehlcená :) proto si spíše nakupuji a objednávám vzorky a doma se pak s nimi postupně probírám.

ráda bych se zeptala zkušených, jak nejlépe doma parfém ze vzorku testujete? kolik ho vypotřebujete na jedno použití? nanášíte jen na zápěstí nebo se ovoníte i za ušima, na krku atd? Testujete víc dní po sobě jeden druh? nebo v průběhu dne nanesete i víc než jednu vůni? podělte se o zkušenosti , máte-li chuť … :)

Tanulik 16.12.17 13:46

@cocoon Odpoviem ja , keďže sa nikto neprihlásil , myslím viac skúsený a zbehlejší vo vzorkách . Možno nie som " pravá vzorka " skúšačov , ale mne sa tento postup osvedčil .
Keď mi príde nová vzorka , najskor k nej , jasnačka , privoniam hneď po otvorení , alebo prvom nastreknutí do priestoru . Potom si kúsok vylejem na čistý biely papier a kúsok na čistý bavlnený kus látky . Sledujem , ako sa mi voňa otvára , rozkladá a robím si poznámky . Až na koniec voňu vyskúšam na vlastnej pokožke / obyčajne na zápastí , lebo tam sa to najlepšie ovoniava :-D / , lebo u mňa je to stráááášne veľký rozdiel . Na pokožke sa mi voňa rozkladá hodne inakšie , ako na inom materiále . :inlove:

cocoon 17.12.17 14:36

@Tanulik díky za tip s tím nalitím na látku a papír, mně nenapadlo…
sháněla jsem dnes vzorkové nádobky malé s rozprašovačem , ale neměli v žádné parfumerii v olympii v Brně.
nevíte, jak se to jmenuje a kde by se to dalo sehnat? chci ty na malý objem :)

Jitka77 17.12.17 14:47

@cocoon tady je k tomu obsáhlá diskuse: Jak používáte vzorečky? :-)

mmaat 17.12.17 18:27

@cocoon nádobky prázdné nebo s obsahem? Některé eshopy nabízí vzorky, jsou varianty 1 ml s tyčinkou (vialky) nebo plastové 2 ml s rozprašovačem.
Občas se tu prázdné objednávají hromadně, jsou pak za velkoobchodní ceny.
Za mě můžu říct, že ty s rozprašovačem jsou sice praktické, ale ty malé skleněné déle vydrží bez změny vůně.

Frankie 18.12.17 05:33

@cocoon
Poradil bych Vám, abyste zaskočila na nejbližší sraz zkušených aromaček v Brně a nemusíte ztrácet svůj čas buď přemýšlením a dumáním, nebo samostatným bádáním, i když je to občas zábavné.
Např. koupit si z jinak výborných e-shopů vzorky s polovičním obsahem a číst na to vyjádření, že za to mohou speciální nástroje, že my nic, my muzikanti. ;-)

cocoon 18.12.17 07:27

@mmaat
@Jitka77 ¨
@Frantatata
ano, myslela jsem prázdné - mám ted ty malinké skleněné vialky se vzorečky, ale chtěla jsem si je přelít do malého plastového rozprašovače, aby byl vzorek lépe cítit při zkoušení… vím že z nich vůně uniká… ale spíš bych asi neuchovávala ale naopak rovnoou pořádn vyzkoušela… nevím :) jsem začátečnk, no..... na spoustu věcí si asi musím teprve přijít

díky za tip na tu diskuzi, občas člověk hledá vyhledavačem a stejně nenajde to co potřebuje…
a tip na brněnský sraz aromaček zvážím, to zní jako zajímavá příležitost :)

mmaat 18.12.17 10:58

@cocoon Brňačky jsou bohužel líné :-D , co se organizování srazů týče, Pražáci jsou na tom o dost lépe. Předpokládám ale, že během jara něco spácháme. Pokud se toho nikdo jiný neujme, bude to asi zase na mně :-)
Refany se objednávají v tomto vlákně - https://www.arome.cz/…nkovani/207/
a na výběr je z tohoto http://vankat.refan-parfemy.cz/index.php?…

Danyhella 26.12.17 00:06

Zdravim vsechny zavisle,
uz to tady sleduji delsi dobu, ale nezapojila jsem se. Ale delam si mensi cistku na policce, takze mi to prislo jako idealni cas trochu tady procist novinky, zkusit poslat dal nevyuzivane parfemy atd.
Zacalo to u me nevinne, asi jako u kazdeho - drogerkove vune, prvni pricichnuti k parfemum v parfumeriich a uz to jelo. Za ty roky spousta - jak se tu rika - mainstreamu, ale nasla jsem si svoje stalice.
Jen mi to ale nezabranilo hledat dal a dal… :-D

mcmatus 03.05.18 08:18

kde sehnat mensi baleni?

Ahoj, nedavno jsem zkousel vzorek tohoto parfemu https://www.notino.cz/…voda-unisex/ a dost me to nadchlo, ale nemuzu sehnat nikde mensi baleni. Bohuzel ani nevim, jestli se to vyrabi treba v 50ml, nevite kde by to mohli mit nebo jestli to vubec existuje?

Frankie 03.05.18 11:30

@mcmatus
Kýženou informace najdete na homepage.

mcmatus 03.05.18 12:00
@Frankie píše:
@mcmatus
Kýženou informace najdete na homepage.

Nic mi to nenaslo, ale i tak dekuji o te funkci jsem nevedel. Bohuzel to vypada, ze mensi asi nedelaji :(

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek