Novinka - soukromé zprávy

Ada 04.05.07 19:47

Novinka - soukromé zprávy

Nainstalovala jsem do fóra plug-in pro soukromé zprávy. Možná je znáte z diskuzáků na platformě phpBB, jestli ano, tak to pro vás nebude nic nového a zorientujete se snadno.
Pokud nevíte, tak klikněte nahoře v menu na nový odkaz „Soukromé zprávy“. Tam vidíte své přijaté i odeslané zprávy a kliknutím na Poslat novou zprávu můžete komukoli poslat vzkaz - funguje to podobně jako vzkazník v databázi. Vzkazy mohou posílat pouze registrovaní registrovaným (bez toho to nejde, protože systém by nevěděl, komu a od koho má vzkaz poslat).
Při čtení témat v diskuzi uvidíte pod přezdívkami registrovaných uživatelů drobným písmem odkaz „Zpráva“, kliknutím na něj se dostanete přímo na psaní zprávy tomuto konkrétnímu uživateli.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

benvenuta 03.07.07 22:44

Sukromne spravy su vyborna vec. Mam vsak trochu problem vyznat sa vo svojej korespondencii, ked si pisem s viacerymi ludmi, hlavne ked musim spravy mazat. Samozrejme, chapem, ze mas k dispozicii len obmedzene mnozstvo pamati. Mne vyhovuje system sprav na MUA (vzdy sa zobrazi cela konverzacia aj s predoslymi spravami, upozornenie na spravu aj s jej textom dojde aj na email, ale odpovedat sa da zas len z MUA). Neviem, ci by to slo tak aj na Tvojom sajte. Pridanie moznosti citovat spravu, na ktoru odpovedam to trochu zlahcilo, ale nie celkom.
Neslo by zariadit preposielanie sukromnych sprav na email? Tam by som si mohla spravy skladovat a organizovat kolko chcem a tu na fore ich vymazat.
 Vdaka.

Lada M 22.02.08 23:52

Ado, omlouvám se, že píšu sem,tvoje adresa administrátorky mně nejde otevřít.Nejsem kamarádka s počítačem, nějakým mně neznámým způsobem jsem se jaksi vymazala ze společnosti přihlášených a nejde mně se znovu přihlásit. Píšu pod Lada M, ale jsem vedená jen jako host. Co s tím?Budeš - li tento příspěvek číst, prosím, poraď. Děkuju, Lada.

atyzek 19.04.08 09:55

Ado mě se špatně skládají zprávy, posílala jsem dvě a nevím jestli se odeslaly protože jsou ve složce nedoručené, je možné že má příjemce zaplněné zprávy a nejdou odeslat?
A ještě se mi všechny i moje odeslané poskládaly do kolonky doručené zprávy. :roll:

Vera 19.04.08 11:38

Já mám stejný problém jako Atyzek, zprávy dostávám, ale když chci odpovědět, tak po odeslání se mi zobrazí jako neodeslaná. Nevím jestli nedělám něco špatně, jsem v tomhle trdlo, takže to může být i rukama :oops:

Ada 19.04.08 13:57

To je v pořádku.
V Nedoručených máte zprávy, které se poslaly, ale příjemce je ještě nepřečetl. Jakmile si adresát zprávu přečte, spadne do Odeslaných. Doručené jsou zprávy doručené vám.

Popisky jsou ze standardního překladu phpBB fóra, ale můžeme je jednoduše změnit. Navrhněte srozumitelnější pojmenování a já to přepíšu.

Třeba:
Pro mě
Ode mě - nepřečt.
Ode mě - přečt.

atyzek 19.04.08 14:05

Ty nedoručené zprávy by se mohly přejmenovat na nepřečtené, tak jak to píšeš Ado. S tímhle rozdělením budu mít pěkný přehled. :wink:

19.04.08 15:27

Aduš, ano nepřečtené, to by bylo fajn. Omlouvám se, že si pořád stěžuji, ale jsem počítačový uživatel a s každou novinkou se musím poprat. Děkuji za trpělivost a přeji ať se dařííí :D

Kriss 22.04.08 20:39

odkaz na email

Ada , podla mna by bolo fajn, ak by okrem sukromnej spravy bol v inzercii odkaz aj na email. Stalo sa mi, ze sukromna sprava nedosla a parfem bol predany niekomu, kto reagoval neskor ako ja. A tiez sa chcem opytat, ci stale funguje hodnotenie uzivatelov, akosi to na fore neviem najst.

Ada 22.04.08 21:05

Odkaz na e-mail je vidět u každého, kdo ho má vyplněný a nemá zaškrtnuto, že nechce, aby se e-mail zobrazoval.
Hodnocení nezmizelo, jen je ho potřeba předělat na nové fórum, v dohledné době se zase vrátí zpátky.

sttom 12.11.12 20:57

nelze zaslat soukromou zpravu

nelze zaslat soukromou zpravu, pokud nemam tema ci prispevky? tak snad to ted pujde…

sttom 12.11.12 21:02
@sttom píše:
nelze zaslat soukromou zpravu, pokud nemam tema ci prispevky? tak snad to ted pujde…

nelze zaslat soukromou zpravu, pokud nemam tema ci prispevky? tak snad to ted pujde…

tak ted uz jde, ale zase jen jedna za hodinu… :-(

sttom 12.11.12 21:03
@sttom píše:
@sttom píše:
nelze zaslat soukromou zpravu, pokud nemam tema ci prispevky? tak snad to ted pujde…

nelze zaslat soukromou zpravu, pokud nemam tema ci prispevky? tak snad to ted pujde…

tak ted uz jde, ale zase jen jedna za hodinu… :-(

a to je tuze smutne :-(

ANCHE 12.11.12 21:08

@sttom Musíš mít 5 příspěvků a pak už to jde :D

barbucha 12.11.12 21:10

@sttom
No, jelikož tyhle stránky neměly/nemají sloužit prvotně jen k prostému účelu nákupu či prodeje, není ta podmínka smutná, leč logická.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama