Nový Un Jardin!

Ada 22.02.08 20:45

V květnu bude nový Un Jardin :) Obrázek a složení zde . Flakonek bude podobný Mediteranée, ale s tmavší modrou, a vůně se jmenuje Un Jardin Apr

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Kerze 22.02.08 20:54

Tak to bude něco úžasného pro pány - podle složení - to se těším…:)

macska 22.02.08 21:19

Určitě nejen pro pány :) Už aby tu byl…

Ada 22.02.08 21:43

Má to být opět unisex, takže komu padne, ten ho nos :) Osobně si maluju představu na drn vysušeného perníčku, něco jako Lalique Equus v Ellenově minimalistickém a originálním podání.

Kalista 22.02.08 21:54

Tak já jsem zvědavá na kardamom, jeho vůni i chuť mám moc ráda. Přidávám si ho někdy do zeleného čaje a taky do perníčků…

benvenuta 22.02.08 23:00

Na to som zvedava! Rozne varianty zahrad po dazdi sme uz mali, ale po monzune, to este nie.

Nejak sa tam nespominaju zelene a rastlinne tony, ktore by clovek ocakaval v zahrade, az na nejasnu zmienku o vetiverovom akorde: http://www.wwd.com/…ticle/122805

Kardamom je bajecna vona. Mala som kedysi penu do kupela s vonou kardamomu od Aquoliny. Vonala ako cerstvo namlety kardamom. Bola bajecna.

Ronna 22.02.08 23:15

Kardamom v čaji je úžasný. Tady u nás v samoobsluze ho mají v nějaké směsi koření a pořád ho tam cítím, když jdu kolem.
Už se těším, nastříkám si je pak všechny tři na ruce a budu srovnávat. :-)

A taky si můžeme změřit, jak dlouho to asi bude trvat než dorazí nová vůně k nám. Květen? Až budeme někdy v srpnu omdlévat vedrem, tak se náhle objeví… :-)

Ada 22.02.08 23:17

Doporučuju sledovat šmelicí klub na Okounu (FAnn Club), vsadím se, že jedna nejmenovaná osoba ho tam bude mít pár dnů po vydání :)

Afrika 23.02.08 10:56
Ronna píše:
Kardamom v čaji je úžasný. Tady u nás v samoobsluze ho mají v nějaké směsi koření a pořád ho tam cítím, když jdu kolem.
Už se těším, nastříkám si je pak všechny tři na ruce a budu srovnávat. :-)A taky si můžeme změřit, jak dlouho to asi bude trvat než dorazí nová vůně k nám. Květen? Až budeme někdy v srpnu omdlévat vedrem, tak se náhle objeví… :-)

A v kávičke je ešte lepší.

Ada 23.02.08 11:01

A v čokoládě, na Now Smell This je teď článek o čokoládách a píše se tam o kardamomové :)

Oleka 23.02.08 11:22

Už se těším - kořeněné vůně mám ráda, zatím ani jeden Jardin jsem nemohla nosit, něják mi nepadly ikdyž uznávám že jsou to perfektní vůně.

benvenuta 23.02.08 18:02
Afrika píše:

Afrika, zajdi do Marionnaud a pozri sa po tej pene. Podla mna by sa ti pacila.

Barbarra 09.03.08 20:42

Nil se mi „zalíbil“ ještě dřív, než jsem ho vyzkoušela. Dodnes si pamatuju stránku z Elle (nebyla to přímo reklama, ale nějaký vizuál), kde byl vyfocený s vážkou. Ta fotka mě tak navnadila, že jsem sama sebe přesvědčila, že vůně se mi musí líbit!:) Mediteranée mi nejdřív nic neříkal, ale teď zjišťuju, že pro mě své kouzlo má. Ikdyž si ho asi nepořídím, občas ho na sebe stříknu ze vzorku.
A na Un Jardin Apr

Kalista 10.03.08 09:49

Já včera byla v Sephoře a poté co se mě druhá prodavačka / spíš nějaká vedoucí směny / zeptala, jestli si něco přeji, tak jsem se jí zeptala na nový přírůstek od Hermes Un Jardin Apr

Afrika 10.03.08 11:28
benvenuta píše:
Afrika píše:
Afrika, zajdi do Marionnaud a pozri sa po tej pene. Podla mna by sa ti pacila.

Benvenuta, nie som si istá, či Marionnaud drží Aquolinu, telovú kozmetiku Aquolina mám veľmi rada, mávala ju perfuméria Jasmin, ale tu u nás zrušili. Skočím pozrieť, vďaka.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama