O čem si povídáte s prodavačkama v parfumerii?

Tigra 27.06.11 23:00

O čem si povídáte s prodavačkama v parfumerii?

Lidi, vy víte, že fakt nejsem misantrop. Ale já prostě nevím, o čem se bavit s prodavačkama v parfumerce. A to jak tady, kde nic nemají, tak třeba i v zahraničí, kde fakt mají nabídku snů. Většinou můj nákup provází mlčení, které je mi trochu trapné, protože vy tady vždycky píšete „bezvadně jsem pokecala s prodavačkou“. Já se hrabu ve voňavkách, prodavač/ka si dělá svoje, já si to pak přinesu k pokladně, zaplatím a jdu doprdele.
Teď v Bruselu se mne prodavač na závěr nákupu ptal, jestli chci jako dárek vzorky kosmetiky, nebo parfémů, prodavačka si pak odnesla taštičku dozadu (a nutno říct, že štědře naplnila), já jsem zůstala v prodejně sama s tím prodavačem, co mne obsluhoval a myslela jsem, že se propadnu ostudou. Tak jsem okouněla u regálů, dělala jsem, že jsem zaujatá BLV a skoro jsem chtěla zdrhnout i bez nákupu…

Tak o čem si s nima povídáte?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

janicka24 27.06.11 23:07

No přece o parfémech :lol: a šminkách…o no­vinkách…Nejlíp pokecám v Parducích v Sephoře…to mě baví…Povídáme si,kdo co má rád.....třeba když už vím o nějaké novince,co ještě nemají,tak o tom…nebo třeba probereme,co se nejvíc kupuje…a dokonce byla pochvala na Ambre Narguile,tak jsem vytáhla flakonek a očuchávaly jsme :D

Zyra 27.06.11 23:11

Tigro Ty si nevedela o com mas kecat s chlapom ? predavacom ? v parfumerke ? :shock:

Ja s predavackami v beznych parfumerkach nekecam, posobim tak arogantne ze sa mi radsej ani neprihovoria :mrgreen: . Pokecala som si jedine v Institute Guerlain v Prahe - o vonach a o tom ze jej zavidim ten paradny flek

Tigra 27.06.11 23:16

Já jsem si popovídala s několika parfumérama na Esxenci, oni mi vykládali takové ty marketingové blbiny, to já miluju; teď jsem si kápla do noty s prodavačkou v Bruselu, protože se jí líbily úplně stejné vůně, mluvila málo anglicky a hodně francouzsky, tak jsme se hrozně bavily tím, jak jsme si nerozuměly (třeba když jsme se konečně shodly na tom, že jeden tón v MM untitled je jako ve „von vór balmó“, tedy „wild wind balmén“, ale to až po tom, co mi do vzduchu nakreslila flakon), ale jinak jsem úplně mimo…

Tigra 27.06.11 23:17
Zyra píše:
Tigro Ty si nevedela o com mas kecat s chlapom ? predavacom ? v parfumerke ? :shock:

Chlap, no, homosexuál, no, to je jak s babou… :conf:

zuz.ka 27.06.11 23:31

Tak jak píše Zyra, ve většině kamenek u nás si teda moc nepovídám, ikdyž v Douglasu jsem si kapku pokecala (nutno říct, že prodavačka byla hodně komunikativní), ale pořád jsem zůstaly na poli parfémů - Které složky se které z nás líbí, voňavé novinky atd. Do osobních témat se s lidma na potkání nepouštím, není to moje přirozenost.
No a pokud je obsluha empatická tak se i rozvykládám, ale pořád je to v rámci vůní, případně prostředí a atmosféry místa kde jsem.

Tigra 27.06.11 23:33

Se omlouvám za tu prdel, už sem možná nakukují nějaké přičleněnkyně … :D

Evulik 28.06.11 09:12
Tigra píše:
Se omlouvám za tu prdel, už sem možná nakukují nějaké přičleněnkyně … :D
:mrgreen: :mrgreen:

inak ja sa tiež s personálom v parfumérkach moc nebavím, len keď niečo hľadám a neviem to nájsť, tak sa jednou vetou opýtam a poďakujem…
stalo sa mi totiž veľa krát, že som sa prihovorila v nádeji, že sa niečo dozviem, že mi niečo dobré poradia, ale prd, tie predavačky nevedia o parfémoch NIČ!!! (česť výnimkám)

lucil 28.06.11 09:14

Já se teda s prodavačkama v krámech bavím minimálně… většinou stejně žádné uspokojivé informace neposkytnou :roll:

shanin 28.06.11 09:17

Já se jim vyhýbám. Většinou jsou hrozně zmalované a mám z nich strach. http://yoursmiles.org/…ar/t3608.gif

lucil 28.06.11 09:18
shanin píše:
Já se jim vyhýbám. Většinou jsou hrozně zmalované a mám z nich strach. http://yoursmiles.org/…ar/t3608.gif

A koukaji na tebe jako na vraha, co sis to dovolila je tam přijít obtěžovat :roll:

shanin 28.06.11 09:21

No, to ani ne. Ptají se docela ochotně (moc lidí tam nebývá a řekla bych, že se v práci musí dost nudit). Některé jsou vysloveně sympatické. Asi budu henten… asociál. :-)

cruela.devil 28.06.11 10:09

Zajímavé téma :D … já s prodavačkama taky moc nekomunikuju, protože jak už tady někdo psal, většina toho moc neví … ale když už narazím na krámek, kde má o svém zboží paní povědomost, tak „rozvážu“ i já. Jak ale psala shanin, taky budu spíš henten … asociál :lol:

Mandarinka 28.06.11 12:48

Taky si s nimi raději moc nepovídám. Moje zkušenost je, že mi začnou cpát nějakou novinku, která je „zajímavá, svěží a sexy“ a hlavně mám fakt problém jim říct, že se mi nějaká vůně nelíbí. S prodavačkama v zahraničí už se vůbec nebavím, protože se dají snadno odehnat. Jednou jsem si povídala s panem prodavačem v Lush, ten se odehnat nenechal. Stříkal mi vůně na papírky a ptal se mě co si myslím. Nejdřív jsem řekla „nic moc“, u další „fuj“, u třetí „moc silné“ a čtvrtou jsem si už radši nechala nastříkat na ruku, protože mi bylo trapně.

barbucha 28.06.11 13:31

Tak v zahraničí není problém třeba říct, že to tam maj hezký a kdopak jim to zařizoval…nebo spoustu jinde neviděnejch parfémů…a tenhlecten zrovna je zajímavej…a už se vezeš :lol:

U nás jak s kým, se slepicí vnucující poslední výkřik módy se bavit nemá cenu - páč sama ví prd…lepší jsou starší dámy, jsou-li jaké. No a vo čem jiným, než vo voňafkách! Co se mi líbí, co bych nesnesla…co by nesnesla vona…prostě tak nějak po sousedsku poplkat :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama