Objev roku

Tassia 25.12.13 11:10

Pre mňa Serge Lutens a zatiaľ jeho Feminité du Bois, ďalšie vône vyskúšam v roku 2014 a Private Colection EL Amber Ylang Ylang.

qanik 25.12.13 11:17

Zo značiek jednoznačne Carner Barcelona, o ich existenci som do tohto leta nemala ani potuchy. Z vôní ich Tardes :srdce: a ešte nádherná arabka Dareen :srdce: .

Červánek 25.12.13 14:27

Andy Tauer, Frédéric Malle a Designer Shaik značky, + klasika od Guerlaina - č.p. a edp., které jsem objevila díky Arome , za což velice děkuji :srdce:

MonicaNY 25.12.13 14:45

@Červánek Za F. Malle se též podepisuji, díky Arome a domenice jsem měla možnost jeho krásné vonné kreace vyzkoušet a některé i postavit na poličku.

Jako další svůj letošní objev připisuji nádhernou dramatickou růži od Serge Lutense La Fille de Berlin , se kterou nejspíš tento rok zakončím. :kytka:

ippolita 26.12.13 14:39

Chanel no 19 Poudre

MonicaNY 27.12.13 01:13

A mám další objev :lol: ! Díky vzorečku od Danušky-kakadu a díky úžasné recenzi od wendulky, která s vůní naprosto koresponduje, jsem se dnes zamilovala - Majda Bekkali Mon Nom est Rouge … (a asi ji budu chtít…, narozeniny se blíží :kytka:).
Zajímala by mě další produkce této značky, celé to vypadá dost excelentně, flakony, složení vůní…

Vypadá to, že koncem roku se to u mě novými objevy jen hemží ;), díky Arome samozřejmě a vlastně tak by tomu mělo být :kytka: .

Fleur 27.12.13 17:30

@MonicaNY , flakón je naživo ještě krásnější než na fotografiích. Mon Nom est Rouge je velmi zvláštní vůně, budeš s ní „nepřečichnutelná“ :D .

Červánek 27.12.13 18:05

@MonicaNY @Fleur Mon Nom est Rouge mi hodně připomíná milovanou vůni Epic a ve srovnání s Amouage je i za velmi dobrou cenu. :P Flakónek v menším balení je velmi sympatický s dřevěným víčkem. :kytka:

Černá káva 27.12.13 19:36

Díky arome jsem objevila mnoho krásných vůní. Ale jako skutečný objev tohoto roku nemohu neoznačit Chergui SL a Rêverie au Jardin od Tauera. O těch jsem doteď netušila, že existují.

rakuli 27.12.13 19:57

Pro mě je velkým objevem značka Aqaba :kytka:

dusty 27.12.13 20:13

Za mňa Amouage a zistenie, že vlastním podľa môjho osobného názoru ich najlepší produkt: Lyric Woman. Ale krásna a túžbyhodná :D je aj Epic či Ubar. Zato Fate ma neoslnila, snáď len flakónom.

A ešte kompozície L Artisan - aj z nich plánujem mať na polici zástupcu. :kytka:

MonicaNY 27.12.13 21:17

@Fleur @Červánek Je krásná… :srdce: Pro mě mix Epic s kapkou Lyric. No, ale cena je s Amouage téměř srovnatelná… A ani se nedivím, kvalitu nepopře, je luxusní a výdrž nepřekonatelná. Řadím ji i proto po bok Amouage.

MagnolieS 28.12.13 01:42

@dusty Lyric Woman i pro mě a teda po letech odříkání jsem objevila kouzlo původního Opia a dnes večer mě znova rozechvěla opožděná Ježíškova Elie Saab Le Parfum Eau de Parfum Intense :srdce:

batta 28.12.13 10:06

Objevem roku pro mne jsou M. Micallef a arabky.

Magda 28.12.13 11:00

Za ten Lyric s vámi budu taky hlasovat!

Stránka:  « Předchozí 1 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 Další »
Váš příspěvek