Oblíbená vůně, ale nosím jen doma...

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
dusty 9.10.11 16:47

Na doma pouzivam avonovske body splah naturals: honey/lemon a lavender/chamomille. Su to velmi domacke vone, akoby z bylinkovej kuchyne.

Niekedy aj Dune, ale ten nosim aj normalne medzi ludi. Len som chvilu mala pocit, ze po nom sirim fajciarsky oder. Ale to je len kratka etapa v rozvijani Dune na pokozke /vo vlasoch vobec nie/, takze s Dune je to OK.

• Citovat
  • Nahlásit
Sylvinkaa 10.10.11 20:34

Silk Way
White Musk Jovan

jaccckie9 1.11.11 11:54

Rochas - Lumiere…na doma dobrá :-)

janicka24 2.11.11 09:15

No já asi žádnou…všechny je chci nosit všude a mít z nich radost celý den i za cenu případného obtěžování okolí :lol: …když se v něčem necítím-jde do nabídky a něco jen tak na doma nemám :think:

imiluska11 2.11.11 12:02

Na doma mám 5th Avenue,ale to proto že v ní spím.Pak také Diesel plus plus páč mi na ven příjde příliš obyčejný a chvilku mi bude trvat než vyvenčím Eau de Shalimar po tom co mi ho kamarádka ohodnotila slovy „fůůj čím to dneska smrdíš?!“Takže než tu „poklonu“ dostatečně rozdýchám budu si užívat svůj šalimárek doma.

sofie 2.11.11 13:29

Pouze na doma Cabaret, ostatním „smrdí jako stará bába“ :think: :wink:

VeniH 19.11.12 14:55
@imiluska11 píše:
Na doma mám 5th Avenue,ale to proto že v ní spím.

Tak to mám podobně. Před spaním stříknu 5th Avenue na polštářek a s chutí si v něm lebedím.

Tassia 19.11.12 21:33

Na doma mám Lavender od Marks & Spencer a Sun Moon Stars. :D

Harriet 19.11.12 22:00

L ' Heure Bleue :roll:

aj na spanie… :P

Camellia 20.11.12 20:05

Powder Flowers
Voním v tom jak čerstvě zasypané mimino, takže mezi lidi je to nepoužitelné. To je tak „útulná“ vůně :) Už jsem s odstřikem na dně.

asenat 3.12.12 23:59

Nemám vůně rozdělené na „domácí“ a „venkovní“, nosím všechno všude, jak mě zrovna napadne…ale tíhnu k tomu, nosit silné vůně spíš ven, poněvadž potřebují místo k „rozletu“ a v malém prostoru by mě mohly poněkud přidusit. Naopak doma používám spíš polívačky, jednak proto, že můžu dle libosti přiživovat a nemusím se vláčet s velkým flakonem (od polívaček mám většinou stovkový flakon a jsem líná dělat si odstřiky do kabelky), jednak proto, že jemnější vůně mě neruší při učení a práci.

Fleur 6.6.13 18:57

Příspěvek upraven 29.07.14 v 16:31

• Citovat
  • Nahlásit
Dalia 16.6.13 09:57
@janicka24 píše:
No já asi žádnou…všechny je chci nosit všude a mít z nich radost celý den i za cenu případného obtěžování okolí :lol: …když se v něčem necítím-jde do nabídky a něco jen tak na doma nemám :think:

Kde se mohu podepsat? 8)
Ano, mám to stejně. Okolí bych sice nerada obtěžovala, ovšem s aplikací to nepřeháním a negací od jiných se mi tedy naštěstí nedostává.
Co nosím doma, nosím i ven a naopak.

drobececek 20.8.13 22:04

Dnes večer jsem se navoněla Lutensovým Un Cedre a uvědomila jsem si, že jsem ji vlastně až doteď nosila jen po večerech doma. :think: Přitom je tak krásná…ale zároveň docela tíha. Nejdřív nebylo pořádně kam a pak to nedovolovalo počasí. Na podzim to snad napravím…nebo rovnou zejtra. :)

• Citovat
  • Nahlásit
otakara 23.8.13 12:11

Mám aj ja takú - Ambre de Cabochard .

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek