Oblíbená vůně, ale nosím jen doma...

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Danilejka 26.9.17 13:44

Necítím se venku dobře s jakoukoliv vůní, která na sebe moc upozorňuje.

Jsem na mateřské a do společnosti se dostanu sporadicky. Oblékám se sportovně, ráda nosím tenisky. A přitom se moc ráda oblékám žensky i elegantně, ale ven beru jen ty vůně, které si vyloženě neříkají o ten „dress code“.

Např. se Shalimarem EDP se voním doma, jen tak pro sebe a když je manžel v práci (ten ho na mě nesnese)…

melany 26.9.17 15:35

zatím jsem si netroufla ven vytáhnout Mitsouko, a tak bych moc chtěla…,ale mám trošku strach z reakcí… :-)

Danilejka 26.9.17 15:57

@melany tak to by mě zajímalo… jaké jsou ohlasy okolí… protože na mě se rozvoní do celkem podivné vůně. Ne, že by se mi nelíbila, ale cítím se s ní docela nesvá :-?

westoni 26.9.17 17:10

Taky mám některé vůně hlavně na doma a jiné na ven a není to kvůli tomu (jak tady někdo naznačoval) že bych se třeba bála reakce okolí, to samozřejmě může být kadému jedno, 100 lidí 100 chutí. Ale doma se taky cítim skvěle v šedé teplákovce a venku bych si v tom přišla nepatřičně, a nejde přece o okolí, ale o SEBE a vlastní pocit.
Vyložene muchlací a na doma mám Little Black dress od Avonu, která funguje asi jako když si obléknu svetřík a teplé ponožky. Je silná, užasná ,ale venku se v ní dobře necítím. Když ven, tak jedině opravdu na ples a k Little black dress 8-)
A další vyloženě domácí vůní je Lovely od S.J.Parker. taková starorůžová krémovka na domácí pohodu :-)

Brach 7.5.18 17:52

Casmír, Glow, L eau de Chloe, Haramain Noora, Naomi Campbell Pret a Porter, C-Thru- Lovely garden

melany 7.5.18 19:44

Poeme, miluju ji, ale podle ohlasů si ji raději užívám sama… :-)

bagheta 22.11.18 09:26

Hlavně v zimě Lolita L-ko. Krásná, uklidňující vůně k zachumlání do deky s čajem nebo svařákem. :-) . Třeba do práce si ji neumím představit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek