Oblíbené filmy, co jste naposledy viděli a doporučíte

mmaat 24.2.20 19:43

@ijáček To se stává. :lol:

Hanka H 24.2.20 19:48

Minulý týden jsem konečně viděla Králíčka Jojo - je to hodně zvláštní film, trochu americky připrdlý, ale líbil se mi. Autoři odvážně míchají historické reálie s nadsázkou, vtipné momenty střídají okamžiky, kdy kino posmrkávalo. Nadchla mě hudba - zvláští propojení doby konce druhé světové s ikonami dalších desetiletí - zaznívají Beatles, Bowie … Prostě jděte na to! :palec:

mmaat 28.2.20 18:21

ještě jeden tip - https://www.rottentomatoes.com/tv/counterpart . Výborný. Paralelní svět, špioni. Občas nevíte, kdo je z které strany, občas nevíte, kdo je špion.

Henri 7.3.20 13:41

Králíček Jojo - vyborny film, presne podle meho gusta, to tema, doba, skveli herci, hudba, stridani skveleho humoru (ktery nicmene asi nebude kazdeho salek caje) a dojemnych a vaznych chvil. Navic ty ceske lokace - parada. :palec: Videt Scarlett Johannson, jak se prochazi na Melniku…a v zaverecnych titulcich je videt, ze film v podstate „udelali Češi“,, takze jsem i hrda trosku. :-) :palec:

Henri 7.3.20 23:10

Trochu se zpozdenim, ale stalo to za to…Tri billboardy kousek za Ebbingem. :palec: Naprosto dokonale…

mmaat 8.3.20 11:01
@Henri píše:
Trochu se zpozdenim, ale stalo to za to…Tri billboardy kousek za Ebbingem. :palec: Naprosto dokonale…

Viděla jsem zhruba před rokem, byl skvělý. :palec:

Lucinela 8.3.20 16:13

@mmaat
Ten byl úžasný, pořád ho mám v hlavě. Já Narušitel systému, dobrý. A další přidám, německé, ale fakt super.

Biely kvet 8.3.20 16:50

Dirigentka, skvelé! :srdce:

MagnolieS 8.3.20 17:03

Nemám vůbec čas jít do kina a seznam dlouhej :dance: a líbil se mi včera Český lev i nominace!

@Biely kvet V noci jsem si nahrála z STV1 Premeny Oščadnice :inlove:

Myška1977 8.3.20 18:18

Včera jsem byla s 12ti letou dcerou v kině na dokumentu V síti: Za školou a mohu rodičům puberťaček i puberťáků doporučit. Tato verze je ta lehčí, výchovná s vysvětlením. Poté jsem ještě s dcerou hodila řeč, tak snad je patřičně poučená, co na netu hrozí a jak se má chovat.
Tady názorně viděla, že to, co jsme spolu probíraly předtím a co jim vtloukají do hlavy ve škole, nejsou jen blbé kecy dospěláků, ale že je to opravdu realita. :-(

Lucinela 8.3.20 21:39

@Hanka H
Pustila jsem si Králíčka Jojo doma, hudba opravdu nádherná. Těžko se dá říci o tomto filmu, že se mi líbil, dostal mě, velmi oceňuji výkon Scarlett Johanson (stejně excelovala v Manželské historii) a Roman Griffin byl úžasně autentický. Film se mě v určitých pasážích vyloženě dotkl, asi nejvíce bizarní scény. Každopádně to není příjemná podívaná, ale kdo se na to cítí, určitě doporučuji.

MagnolieS 18.3.20 00:33

Zrovna jsem dokoukala Ma Ma silný, smutný …

Nelly 918 18.3.20 10:11
david019 18.3.20 10:27

Film Pouť

sice starší film…i na připomínku jednoho čecha, který jde právě Itálií, a všichni se ho bojí a zahání. Zde on-line:
https://www.tarak.cz/pout/

„Tom je americký doktor, který přijíždí do francouzského města St. Jean Pied de Port, aby převzal ostatky svého syna, který zemřel v bouři během cesty do Santiaga, poutě známé také jako Cesta svatého Jakuba. Tom se však rozhodne na počest svého syna tuto pouť za svého potomka dokončit. Netuší však, jaký to bude mít dopad na jeho typický kalifornský život...........V hlavní roli Martin Sheen“

Magnolie1 18.3.20 18:27

Já jsem si nedávno pustila Nákazu a Smrtící epidemii, když teď je to akutální

Stránka:  « Předchozí 1 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 Další »
Váš příspěvek