Oblíbené filmy, co jste naposledy viděli a doporučíte

Lucinela 18.3.20 20:24

@MagnolieS
Medema mám ráda, z novějších se mi líbil https://www.csfd.cz/…rve/prehled/.
Mám ráda španělskou kinematografii, jen namátkou Pedro Almodóvar - můj oblíbenec - včera totální psycho https://www.csfd.cz/…eti/prehled/ - doporučuji ;-) .

Co naopak nedoporučuji, a to jsem schopna dívat se na cokoli a miluji J. Moore, ale to opravdu ne: https://www.csfd.cz/…asa/prehled/ - pro hodně otrlé, herecké výkony úžasné. Já ze zájmu kouknu na všechno, ale fakt jsem byla trochu zhnusená. Moore byla standardně dobrá, ale skvělý výkon Eddie Redmayne (např. Dánská dívka). Chystám se s ním na Powder Blue https://www.csfd.cz/…rak/prehled/.

Magnolie1 18.3.20 21:13

@Lucinela Rozervaná objetí je opravdu povedený film

A Julianne Moore se mi asi nejvíc líbila ve filmu Magnolia

Lucinela 18.3.20 23:45

@Magnolie1
Mně asi taky, překročila svůj stín. Byla výborná, Magnolia - moje nomen omen.

Henri 20.3.20 21:34

@MagnolieS
Videla jsem/brečela jsem. Silna věc. :palec:

Lucinela 21.3.20 23:28

@MagnolieS
Tak dnes Joker - výborné, lepší, než jsem čekala. Pavlí, klidně se koukni, pokud máš caulrofobii, není to tak hrozné. Trailery to přehánějí :-) .

Henri 22.3.20 09:33

Ja klauny nesnasim od detstvi, ale na Jokera jsem klidne sla, mne vadi, kdyz je klaun predstavovany jako vtipny dobrak, kdyz je to vrazdici padouch, tak mi to nevadi, protoze to podle me klauna dokonale vystihuje v jeho prave podobe.
A vykon Phoenixe je tak uzasny, ze se na to fakt mrknete. :palec:

Magnolie1 23.3.20 11:26

včera jsem dala na zdejší doporučení a zhlédla obě série Hříšnice a také Tekutý písek.
Stáhla jsem si ještě Dark a Zločin a Safe.
Nicméně středa a čtvrtek jdu zase do práce (střídáme se s kolegyní po dvou dnech), tak uvidím, co stihnu zkouknout.

mmaat 23.3.20 11:49

@Magnolie1 Koukám, že jsi jako já, když už, tak všechny díly pokud možno naráz! :lol:

Magnolie1 23.3.20 12:46

@mmaat no právě, většinou nemám moc času, takže koukám spíš na filmy, ale teď nedobrovolně ten čas mám, tak si říkám, že když už, tak už. Abych nemusela myslet na to, co bude. :lol:

mmaat 23.3.20 13:55

@Magnolie1 Nejhorší je, když tě nějaký seriál tak chytne, že chceš vidět všechny díly. Pak zjistíš, že ti chybí ještě tři a jsou dvě hodiny ráno… :lol:

Magnolie1 23.3.20 15:35

@mmaat tohle jsem měla třeba u seriálu Hry o trůny. Ten mě chytnul dost pozdě, vlastně když byl asi měsíc nebo dva do jeho oficiálního závěru a já v té době začínala s prvním dílem. A okolo druhé ráno jsem přemýšlela, zda tedy tu sérii stihnu dokoukat nebo ne :lol:

mmaat 23.3.20 19:25

@Magnolie1 tak to jsme na tom byly úplně stejně. Já Hru o trůny vůbec nechtěla vidět, rozčilovalo mě, jak o tom všichni mluví. :-D Pak mě přesvědčil brácha, koukali jsme na všechny díly spolu. A přesně, začali jsme cca 2 měsíce před finální sérií. A každý den jsme měli dilema, jestli si teda pustit ještě jeden díl… :lol:

Magnolie1 24.3.20 08:10

@mmaat tak to jsme měly fakt stejně :lol:

Hanka H 24.3.20 09:46

@mmaat @Magnolie1 Přidávám se do Klubu nočních seriálistů :lol:
Obvykle čekám, až budou všechny díly venku.
Teď jsem se dívala na polského Učitele (1. sérii), čekám na celou dvojku, Tekutý písek se mi také líbil.
Koukala jsem i na třetí sérii Elite - jednotka a dvojka moc dobré, v té třetí už Španělé dost tlačí na pilu - toho teenagerovského skupinového a jiného sexu tam bylo na mé poměry až moc :think:
A připomínám @Magnolie1 :hug: - 3. dubna bude venku 4. série La casa de papel :dance: :inlove: :wine:

mmaat 24.3.20 09:56

@Magnolie1 :lol: :hug:
@Hanka H Taky většinou čekám, na Outsidsera jsem se začala dívat týden před vydáním posledního dílu. A mimochodem, je to velmi dobré. Poslední díl mě tedy malinko zklamal, nic překvapujícího se nekonalo, ale přesto mě to celé bavilo. To je ten King, ale zkus to…
Na La casa de papel se taky těším, ale asi si budu muset připomenout 3. sérii.

Stránka:  « Předchozí 1 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 Další »
Váš příspěvek