Oblíbené filmy, co jste naposledy viděli a doporučíte

Magnolie1 24.3.20 11:19

@Hanka H No jo, ale to bude v AJ a to nedám, budu muset počkat, až mi to někdo přeloží.
Ale těším se moc, La casa papel pořád vede. A napnutá jsem jak kšandy.
Dobrý byl i seriál Hříšnice, obě série.
Tekutý písek jsem dokoukala předevčírem, včera jsem zkoukla všechny díly Save.
Nějak se nemohu zabrat do Zony Blanche, takže asi zkusím Dark nebo Zločin (USA).
Zítra až pátek jdu do práce. Další týden budu mít času víc, jdu jen ve středu :lol: .

Lucinela 24.3.20 20:44

https://www.csfd.cz/…olf/prehled/

Fakt skvělé a ještě pro mě profesně přínosné (v originálu) :palec: .

A tohle taky nebylo špatné, můj první islandský film:
https://www.csfd.cz/…dne/prehled/

mmaat 24.3.20 21:19

@Magnolie1 hele, spoustu titulků najdeš na titulky.com, pokud je něco v AJ. ;-)

Hanka H 24.3.20 21:28

La casa de papel je ve španělštině, z té znám jen několik slov a frází, takže jsem druhou a třetí serii zkoukla s anglickými titulky. Jak píše Magda @mmaat , na titulky.com se české titulky objeví zcela určitě, ale chvíli to může trvat.
Asi teď dám toho doporučovaného Outsidera :think: … Zone Blanche jsem opustila uprostřed prvního dílu, Zločin byl dobrý zpočátku, Dark jsem poslední sérii už neviděla - vůbec jsem si totiž nepamatovala předchozí zásadní události /a stejně mi to připomíná slabší Stranger Things/.
A Hry jsem nějak minula ..... vadila mi asi ta stádnost sledování.

munu 24.3.20 22:03

Nový tip pro ty, kterým se líbil severský Most: finský seriál Sorjonen (Bordertown) . Dokonce i ta úvodní titulková písnička hodně Most připomene.

Magnolie1 25.3.20 08:34

@munu Most se mi líbil

Magnolie1 25.3.20 08:37

@Hanka H Tak doufám, že tam budou brzy, titulky. Já občas stahuji z torrentu, tam bývají častěji než na ulozto.

mmaat 25.3.20 08:55

@munu Díky za tip, už to tam láduju… :-)

Všimli jste si, jak to v tomhle vlákně poslední dobou žije? Holt co dělat v karanténě…

Včera jsem viděla Maják. https://www.csfd.cz/…jak/prehled/
Zpočátku trochu vleklé, ale pro vybudování atmosféry nutné. A druhá půlka má slušný spád. Komorní, divné, až šílené. Do současné doby jako dělané, aspoň si uvědomíte, že by to s tou izolací mohlo být podstatně horší…

Magnolie1 25.3.20 12:14

@mmaat tak na seriál s prvky hororu si zatím netroufnu :lol: (Maják).
Jinak souhlas, že když už nic, tak v karanténě si aspoň zvýším seriálovou gramotnost :lol:

mmaat 25.3.20 12:34

@Magnolie1 To je film, ne seriál. :-D A je to spíš drama. Minimalistické, syrové.

Magnolie1 25.3.20 13:16

@mmaat áha…tak to jo, já už vidím seriály všude :lol: , jestli karanténa bude delší, možná taky na něj dojde. Ale teď mi vlastně došlo, že to běželo nedávno v kinech a moje mamka na to šla, protože tam hraje herec z Miláčka. Volala mi pak celá říčná, že se bála jak nikdy, že to bylo hrůzné a že pak zjistila po skončení filmu, že to vlastně byl horor :lol: Chudák naše bábrdle asi myslela, že to bude něco v duchu Voda pro slony :lol: :lol: :lol:

mmaat 25.3.20 17:23

@Magnolie1 :lol: Ono to zas tak horrorový nebylo, ale na plátně to asi vyzní jinak. :-D

Hanka H 3.4.20 21:31

Je venku 4. série La casa de papel :dance: - jdu na to!

MagnolieS 3.4.20 21:43

@Hanka H Hani myslíš, že to půjde někdy v nějaké cz/sk tv? :think:

Hanka H 3.4.20 21:47

@MagnolieS Pavlo, těžko, jedině s titulky, a pamatuji, že ses zmiňovala, že je v TV nedáváš.

Stránka:  « Předchozí 1 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 Další »
Váš příspěvek