Oblíbené filmy, co jste naposledy viděli a doporučíte

Hanka H 17.9.21 11:06

Dokoukala jsem dostupné díly LCDP. Velké, velké, převeliké zklamání. Kam se poděly vtip, chytrost a nadsázka prvních dvou sérií?! Zachraňovaly to flashbacky (dánský zámek :palec: ), vše ostatní skončilo zasypané bortícími se zdmi, skryté pod kulometnou palbou, zahalené kouřem a pokryté prachem. Tvůrci přitvrdili - a zcela oproti původnímu vyznění je z toho krvavá řežba, kdy divák absolutně ztrácí přehled, kdo proti komu, a čeho má být dosaženo. Z šachové partie je v konečné fázi (doufejme, že pokračování už opravdu nebude) Expendables 5. @Hans99 Tohle by nepozvedl ani Arnold ve své vrcholné formě :-( !
@Magnolie1 Péťo, ptej se - možná spíš v SZ; to kdyby někdo i po mém zdrcujícím odsudku měl chuť se na to dívat.
Españoles, ¡mejoraos! :-D

Příspěvek upraven 17.09.21 v 14:31

Magnolie1 17.9.21 12:16

@Hanka H ano, napsala jsem sz…pro případ.

Lucinela 30.9.21 14:29

Snad ani nemusím doporučovat, mám mezery - Tahle země není pro starý :palec:
https://www.csfd.cz/…ary/prehled/

Lucinela 30.9.21 14:34

Prosím o doporučení seriálu (HBO, Netflix). Nesnáším Papírový dům apod., scifi, fantazy. Naopak mám ráda různé smyčky, trochu mysteriózna, psychiatrické léčebny, chudobince apod. Můj top byl Dámský gambit. Normální příběh, ale ne nějakou přiblblou slaďárnu. Přece už jen je podzim, večer bude brzy tma, času více.

Na HBO se teď dívám na Scény z manželského života (remake Bergmanna).

Hanka H 30.9.21 15:36

@Lucinela LCDP jsem měla do poslední série moc ráda - teď už je to na :pudl: . V současnosti marně hledám, na co bych se dívala… Zaujal mě Kaštánek , asi se do něj pustím.
Včera večer jsem zapátrala ve španělských luzích a hájích a pustila jsem si Společenství, dneska začnu
Květ mého tajemství a budu se těšit na Paralelní matky - ale zatím nejsou titulky a má španělština mi nedovoluje pustit si to bez nich.

Lucinela 30.9.21 17:42

@Hanka H
Díky moc, to je Almavódar - Kůže, kterou nosím.
Pustím se asi teď do Kaštánka.

Hans99 30.9.21 18:05

@Lucinela
Druhá řada Ted Lasso .
Za mě obrovská oddechovka i pro ty, kteří neholdují onomu světovému fenoménu, jež
se kopaná zove !!!

Biely kvet 30.9.21 21:46

@Lucinela Začala som pozerať Halston, páči sa mi. :-)

Frankie 30.9.21 21:57

A Fish Called Wanda (1988)

mmaat 1.10.21 11:11

@Hanka H Kaštánka mám rozkoukaného. Seveřani kriminálky umí. :palec:
@Lucinela Leni, vidělas Ví o tobě? Dál třeba Castle Rock, Komory, Curon, Rovnodennost, Městečko Fortitude, Za stínem noci, Jordskott, Karppi, Les Revenants, Manifest, Modus, Tabula Rasa, Znaki, Zone Blanche…

Viděli jste někdo Hru na oliheň? Celkem masakr…

Lucinela 1.10.21 11:27

@mmaat
Tabula rasa byla skvělá, doporučila mi dcera. Ví o tobě mě zase až tak nevzalo, ale teď jdu na Kaštánka. Díky moc, milé dámy :srdce:

Lucinela 7.10.21 20:26

Kaštánek byl fajn, sice už jsem něco podobného musela vidět - ministryně vracející se po delší pauze do úřadu. Nápad s kaštánky byl fajn. Na můj vkus, trochu zbytečně pořád ukazovali brutalitu a konec trochu klišé. A koukala jsem se na to téměř bez přestání.

Něco podobného prosím? Nebo pro změnu žánru, kdo viděl Ohníčky všude kolem?
https://www.csfd.cz/…ere/prehled/

Hanka H 7.10.21 20:30

@Lucinela Neviděla jsem, ale zkusím Úplně cizí lidé

juicypear 7.10.21 21:00

@Hanka H

Četla jsem knihu, ta byla dobrá, jestli bude seriál stejný, mohlo by to být fajn.

@Lucinela

Kaštánka už jsem o víkendu také zkoukla, celkem se mi to líbilo, ale četla jsem opět knihu a ta byla mnohonásobně lepší. No, a samozřejmě, že jsem měla nějaké své představy o hlavních postavách a ty se ale absolutně se skutečností tj. obsazením neshodovaly.

A o víkendu konečně dám - tedy doufám - Hru na oliheň. Je to současný netflixový hit, těším se.

Hans99 7.10.21 21:11

@juicypear
Hra na oliheň je vskutku povedené dílko !!!

Stránka:  « Předchozí 1 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 320 Další »
Váš příspěvek