Oblíbené filmy, co jste naposledy viděli a doporučíte

frangipani_romana 13.10.21 19:32

Jako zamlada NIC, ale dneska už TOMU rozumím…

Hanka H 13.10.21 20:20
@frangipani_romana píše:
Ti chlapi jsou fakt blbí, tady zástup inteligentních krasavic a oni chrápou s nějakýma francouzskýma modelkama. :pudl:

Tito zmiňovaní už asi spíš než s modelkami s nahřívací dečkou :think: .

frangipani_romana 13.10.21 20:26
@Hanka H píše:
Tito zmiňovaní už asi spíš než s modelkami s nahřívací dečkou :think: .

Nech toho. To je stejná lež, jako kdybys tvrdila, že Ladi Di kakala.

Hanka H 13.10.21 20:27
@frangipani_romana píše:
Nech toho. To je stejná lež, jako kdybys tvrdila, že Ladi Di kakala.

To je nehorázná lež - maximálně si v přísném soukromí malinko pšoukla! :lol:

frangipani_romana 13.10.21 20:34
Lucinela 13.10.21 22:22

@frangipani_romana
To jsem ráda.
Jinak já jsem na blonďáky - takže Redforda ve vrcholné formě a kdybych šla ještě dál, tak Paul Newman :-D .

frangipani_romana 13.10.21 22:32
@Lucinela píše:
@frangipani_romana
To jsem ráda.
Jinak já jsem na blonďáky - takže Redforda ve vrcholné formě a kdybych šla ještě dál, tak Paul Newman :-D .
frangipani_romana 13.10.21 22:35

Za mne nejkrásnější objekt současnosti je David Gandy a kupodivu ani není homosexuál. Je to takový ten typ, co bude čím starší, tím pěknější, jako Delon nebo Mastroiani.

Nelly 918 14.10.21 01:42

@frangipani_romana :palec: krasavec a má charisma. Ještě líbí Jason Momoa - to je kus chlapa.

Příspěvek upraven 14.10.21 v 01:51

Nelly 918 14.10.21 01:49

@Lucinela já absolutně nejsem na blonďáky, ale Redford a Newman byli nádherní chlapi. Byl v nich oheň a taková ta „samcovitost“ co už dneska má hodně málokdo. Součesní vystajlovaní, nagelovaní krasavečkové s navinými ksichtíky v bílých teniskách atd. jsou pro mě maximálně asexuální - např. Justin Biber - fuj to fakt nikdy, to bych raději sbalila ženskou.

Příspěvek upraven 14.10.21 v 02:01

Nelly 918 14.10.21 02:00
@frangipani_romana píše:
Prosím vás, o té Olihni všichni mluví, ale já prostě nechci koukat na Korejce*. Ale nechci koukat ani na Angličany nebo na Němce.
Chci koukat na uhrančivé Italy, svalnaté Skandinávce a vyfiknuté Američanky od 25 do 75 let.
Chci koukat na chlapy, do se do nich dokážu zamilovat a na baby, jejichž styl budu hltat. Něco jako Lucifer, Good Wife, dámy v American Horror Story (proč tam hráli jen oškliví muži?), Californication, Sedmilhářky… Chápete. Krásní a chytří snobi v drahém oblečení.*Prosímvás, v mládí jsem chodila s nesmírně vtipným Korejcem švédské národnosti. Tak já vím, o čem mluvím, už to mám nakoukaný i nasahaný, teď se chci posunout k blond polobohům a jižanským ďáblům. Díky za pochopení. :palec:

Též nemám ráda cokoli žluté z mnoha důvodů. Ale ten seriál je prostě dobrý.
Jinak to mám podobně - svalnatí, chladní vikingové - skandinávci - třeba Alexander Skarsgård a ohnivé jižní tipy. Snobi to teda být nemusí :-D ale musí z nich něco vyzařovat a to teda z korejců apod. nejde ani málo…

frangipani_romana 14.10.21 07:29

@Nelly 918 Tak to nesoiuhlasím, mně třeba Yun-Fat Chow přijde jako polobůh, ještě v té roli ušlechtilého krále :srdce: A on tedy bude asi i osobnostně absolutně Ó-Ká http://shanghai.ist/…-to-charity/ :inlove: (Ten můj korejský kluk takhle nevypadal, ale my jsme pořád strašně flámovali, to člověk ztratí ostražitost, že…)

Já jsem spíš myslela korejskou kinematografii, i japonskou, čínskou…ty seriály, co se sem dostanou, jsou totální drasťáky, jde to na hranu, takže tam nemůžou hrát líbezné tváře v moderních oblečkách - pro mne je to už příliš. Já potřebuju obdivovat hrdiny! Proto se mi třeba nelíbí ani Papírový dům. Hrdina chcípák pro mne je :pudl:

frangipani_romana 14.10.21 07:38

I když…kdoví, na co Korejci ve skutečnosti koukají. Když jsem chodila v Anglii do školy s Korejkama, jakmile jsem se představila, holky vydechly „Peurahaui :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: "
U nich běžel romantický seriál pro mládež ve stylu "Slunečná“, který se odehrával v Praze, a od té doby všechny Korejky touží zasnoubit se v Praze. a prožít tady drama lásky.

A v tom seriálu taky hráli moc hezcí lidi, koukejte: https://www.csfd.cz/…aze/prehled/

toto byl pro srovnání jeden český herec, který v tom seriálu hrál :D

otakara 14.10.21 08:58

:kytka: Holky, toľko ste tu toho popísali, že si osobitne musím sadnúť a pozorne prečítať, aby som bola v obraze!! Mám to zameškané. Asi by to chcelo osobitné vlákno, som si istá, že bude mať čoskoro viac strán ako Čím jste dnes navoněné!

Magnolie1 14.10.21 09:56

@frangipani_romana Korejce má ráda moje dcera, vlastně ta se jen dívá z 80% na korejská dramata nebo japonské anime (ano, je jí 27 :lol: )

Jinak panovník ve filmu Anna a král - ten byl bez chyby, tady souhlas, jinak Asiati pro mě kouzlo nemají

Stránka:  « Předchozí 1 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 Další »
Váš příspěvek