Oblíbené filmy, co jste naposledy viděli a doporučíte

lilithc 21.10.21 12:46

@Henri Správný postřeh.Pořád jsem si říkala čí ty oči jsou a to mám Collina Farella moc ráda. :-)

Magnolie1 21.10.21 14:22

@Hanka H Leonarda di Caprio miluje mamka, podle ní nádhernej chlap nabitý sexepealem, který umí bezvadně nosit obleky (od toho se u mojí mamky odvíjí ta míra sexepealu :lol: ).
Mně taky nic neříká, joooo, v Titanicu byl roztomilý, to ano. I v jiných filmech. Myslím, že je to vcelku dobrý herec, vždy připravený na roli.

Henri 21.10.21 14:27

@Hanka H
Lea hodnotím jako herce, že je výborný, ne vzhled… :-)

otakara 22.10.21 13:57

@Hanka H len si spomeniem na film https://www.csfd.cz/…lak/prehled/ Půlnoční vlak a Bradleymu Cooperovi by som pusu nedala… :-) :klaun: @frangipani_romana

otakara 22.10.21 14:03
@Henri
@Henri píše:
Tady má ale opravdu „cizí“ oči Collina Farella.

:-D :-D dobre si to opísala - zmítaný emocemi a týraný životem… :-) -za takého považujem Nicolas Cagea, preto jeho filmy - eee, ten jeho výraz v tvári! Dívať sa na jeho filmy, trpím aj ja.

Môj miláč je Pavel Liška - https://www.csfd.cz/…tel/prehled/ všetky jeho filmy - naposledy starší, Venkovský učitel - nebudem celkom všetkým doporučovať, film sa nemusí páčiť, ale mňa si našiel - po toľkých rokoch, jezisi!

Alebo áno, odporúčam pozrieť, kto nevidel - zase jeden z filmov, ktoré by mohli slúžiť ako všeobecná edukácia proti homofóbii v našich krajinách.

otakara 22.10.21 14:10
@Magnolie1 píše:
@Hanka H Leonarda di Caprio miluje mamka, podle ní nádhernej chlap nabitý sexepealem, který umí bezvadně nosit obleky (od toho se u mojí mamky odvíjí ta míra sexepealu :lol: ).
Mně taky nic neříká, joooo, v Titanicu byl roztomilý, to ano. I v jiných filmech. Myslím, že je to vcelku dobrý herec, vždy připravený na roli.

moc sa smejem, moja mamina často hovorievala: " Ej, to je ale fešák a akú má peknú postavu v tých šatách!" Myslela na chlapa oblečeného v obleku, ak mu oblek sedí, urobí aj z beztvarého strýca - frajera a fešáka! :-P :-D :-P

Biely kvet 22.10.21 14:17
@otakara píše:
@Henri

:-D :-D dobre si to opísala - zmítaný emocemi a týraný životem… :-) -za takého považujem Nicolas Cagea, preto jeho filmy - eee, ten jeho výraz v tvári! Dívať sa na jeho filmy, trpím aj ja.

Môj miláč je Pavel Liška - https://www.csfd.cz/…tel/prehled/ všetky jeho filmy - naposledy starší, Venkovský učitel - nebudem celkom všetkým doporučovať, film sa nemusí páčiť, ale mňa si našiel - po toľkých rokoch, jezisi!

Alebo áno, odporúčam pozrieť, kto nevidel - zase jeden z filmov, ktoré by mohli slúžiť ako všeobecná edukácia proti homofóbii v našich krajinách.
Ďakujem za tip, pozrela som si ukážku, mňa takéto filmy neskutočne bavia. Už sa naň teším. Ja som zas nedávno pozrela Hľadá sa Elizabeth, má nízke hodnotenie, ale ja som si ho užila. Herecký výkon hlavnej postavy určite stojí za to. :rose:
MagnolieS 22.10.21 15:06
@JosefKamil píše:
Tak jsem viděl Dunu. Úžasná záležitost, doporučuji.

A je to utržený s nutným pokračováním? :think:

MagnolieS 22.10.21 15:06

@frangipani_romana V kinech fičí Duna a Karel :srdce: ale tobě se beztak blbě radí, vše ofrfleš a jedeš si svoju lajnu ve finále :nevim:

JosefKamil 22.10.21 15:17
@MagnolieS píše:
A je to utržený s nutným pokračováním? :think:

Jj, končí to když zabije Jamise.

otakara 22.10.21 15:22

@Biely kvet budem rada za odozvu :-) ešte by si mohla pohľadať v tv programoch, archív, je možné, že nájdeš

frangipani_romana 22.10.21 17:59
@otakara píše:
@Henri

Liška je taková reminiscence na novou vlnu československého filmu v 60. letech. Česká kinematografie tehdy na chvilku vystřelila ke hvězdám - Forman, Chytilová, Passer, Herz, Schorm, Jireš…u vás to byl třeba Havetta. Než přišli Rusáci… :(
Ta vlna byla nová v tom, že herci byli velmi civilní, působili amatérsky, filmy byly plné metafor a vnitřního života hrdinů…a do toho se prostě nehodili ani elegáni, ani ragbisti. Tak si vytvořili nový typ hrdiny - „chcípáčka“ - Pucholt, Kačer, Hrzán, Landovský,Filipovský, Brodský, Abrhám…civilní projev a žádný hrdina.
Lidi si to pamatují, český film nikdy před tím ani potom nebyl tak skvělý a slavný a Liška se objevil v té skupince herců v 90. letech, kdy se zdálo, že se na to povede navázat. Nový chcípáček. :)
Nepovedlo se, ale Liška zůstal. :palec:

frangipani_romana 22.10.21 18:25
@MagnolieS píše:
@frangipani_romana V kinech fičí Duna a Karel :srdce: ale tobě se beztak blbě radí, vše ofrfleš a jedeš si svoju lajnu ve finále :nevim:

Dunu jsem četla, nechci vidět.

Chci holky v kostýmkách a pěkné chlapy. To mi stačí.
Teď se chystám: https://www.csfd.cz/…how/prehled/

otakara 23.10.21 10:06

@frangipani_romana ale núdzu o ženy nemá :-) .
a teraz z iného suda - Martin Hofmann https://www.csfd.sk/…ann/prehlad/ záporák väčšinou a zrovna sa v jednom filme stretli obaja :think: . Tento typ herca ma vždy skôr odstrašoval, ale dostal ma…zrejme mu to hranie ide, tak to má byť.

frangipani_romana 23.10.21 10:16

Včera (dnes) jsem do půl čtvrté čučela na Halstona. No, tam snad nebyla jediná postava sympatická, ani ten děj se mi moc nepozdával, některé klíčové věci jakoby vypadly (třeba jak se zhroutí Halston ze smrti matky, přestože tam do té doby nefigurovala, nebo celé to jednání o ztrátě „jména“, které postřehnete až na konci…).

Příběh je slabý, a to si nemyslím, že by byl H. život nudný. Kdyby tam nebyli tak fajn herci, hlavně Halston, a ta disco-atmosféra (boží!!!!!!!!!) a celá ta velkolepá výprava, tak…no prostě zachránil to rozpočet. Pokoukání to bylo, to ano. A upletla jsem u toho půlku šály (k pletení mám vztah jako k vaření :D).

Jeden mimořádný moment to mělo - umocněný asi tím, jak se ten seriál snaží přesvědčit o tom, že jde o realitu: jak paní manželka během nano*sekundy vyměnila hračku Halstona za jachtu. Takový LVMH model.
Akorát jsem si neměla hledat jak ti lidi vypadali doopravdy…

Stránka:  « Předchozí 1 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 Další »
Váš příspěvek