Oblíbené filmy, co jste naposledy viděli a doporučíte

frangipani_romana 23.10.21 10:21

Já se pos*e/r/u!!

Tak předešlý příspěvek nešel odeslat kvůli sprostému slovu, četla jsem ho asi 20×, nenašla, tak jsem to smazala a upravovala a doplňovala jsem ho větu za větou…no, takže závadné je tady slovo nanosekunda.**

A tohle?
sekunda
knihovna

Lucinela 23.10.21 11:45

Koukal tady někdo na Perníkového tátu? Bylo mi to doporučeno, ale nějak mě neláká. Jsem teď rozmazlená lepší kinematografií než americkou :think:

lilithc 23.10.21 12:47

@Lucinela Perníkového tátu miluju.Je tam trochu napětí ale hlavně psychologie.

Lucinela 23.10.21 13:49

@lilithc
Děkuji, tobě věřím, podívám se na to.

lilithc 23.10.21 15:05

@Lucinela Nenechej se odradit snad prvními dvěma počátečními epizodami v první sérii,ve kterých se celkem nic neděje.Posléze to nabere grády.

frangipani_romana 23.10.21 17:33

Chris Pratt, jsem vám zapomněla napsat, takovej milje klučík. Vůbec jsem si ho nidky nevšimla, až jsem viděla tenhle klip, roztomilé, pouštím si tu písničku v autě a občas se i zasměju pro sebe nahlas, když se mi vybaví, jak zpívá do té ještěrky… :D

https://youtu.be/XKGq0hAUMRo

frangipani_romana 24.10.21 19:23

Komisař Montalabano.
Nechápu, že mi to uteklo, mně spotřebitelce všech La Piover a všech těch romantických konin s Barbarou de Rossii a Anjou Cruse… :o
Muži mne tam příliš neoslovují, ti hlavní jsou vybraní tak, aby se líbili jižanským ženám (prostě vypadají příliš slovansky, fádně, jak Češi a Němci :D), i když Peppino Mazzotta… :strawberry:

Ale zajímavé příběhy, i když trochu jebnuté, ale to pokoukání na Sicílii je úplně srdcervoucí a domorodci vtipní a originální… :srdce:
https://www.csfd.cz/…ano/prehled/

Už vím, kam pojedu na jarní prázdniny.

mmaat 25.10.21 09:19

@frangipani_romana Musím přiznat, že Montalbano byl jedním z důvodů, proč jsem letos na dovolenou jela na Sicílii. :-D
Zápletky nejsou tisíckrát ohrané, místy je to i vtipné a sicilské exteriéry jsou prostě boží, ať už se jedná o města nebo o malé vesničky… :srdce:

frangipani_romana 25.10.21 11:15

@mmaat :inlove: jaké to bylo?

mmaat 25.10.21 13:52

@frangipani_romana Super, jen je třeba počítat s tím, že s angličtinou člověk moc nepochodí, autobusy nejezdí podle jízdního řádu, na zastávce se nedozvíš její název a v autobusu příští zastívku taky nezjistíš. :lol:
Ale kafe za 70 fufníků, granita, jídlo, výhled na Etnu, tržnice, baráky, pláže a gestikulující obyvatelé, to všechno za to stálo! Byla jsem tam s kamoškou, takže dámská jízda bez chlapů a bez dětí. :-)

frangipani_romana 25.10.21 16:46

@mmaat paráda! Jedem autem a mluvím italsky, takže už zbývá jen nechat muže doma. :D vy jste byli i na Panaree?

mmaat 25.10.21 16:49

@frangipani_romana Byly jsme jen v Katánii a okolí. A týden bylo málo. :-D

frangipani_romana 25.10.21 17:34

@mmaat jj, já tam plánuju důchod. :-) Nesledujes Evu Holubovou na Instagramu? Koupila si tam dům a dává stories, teď tam teda dlouho nebyla, ale když tam je, tak furt flamuje s babkami a dedky z okolí, je to super, to přesně chci.

mmaat 25.10.21 19:58

@frangipani_romana Taky by se mi tam líbilo. :-D Nesleduju, ale vím o tom.

MagnolieS 28.10.21 21:08

Dokument zatím v kinech, snad to půjde i do telky Jednotka intenzívního života :cry:

A na Filmbox se dá chytit Černá kniha

Stránka:  « Předchozí 1 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 Další »
Váš příspěvek