Oblíbené parfémové složky

drobececek 23.07.11 22:16

Oblíbené parfémové složky

Když tu máme tu „konfliktní“ téma - co je naopak vašemu nosu nejvíce libé. :D

Léta mě přitahuje skořice .

Krom toho jsem ještě nenarazila na parfém s opoponaxem ve složení, který by mi nevoněl. Strašně moc mě tahle složka uklidňuje.

Poslední dobou si mě taky hodně získává jasmín .

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

andry 23.07.11 22:26

taktéž skořice… až jsem překvapená, protože v jídle ji nemusím.
pak santal (rozeznatelný), vanilka (nepřeslazená), pačuli (s něčím a ne vždy, ale většinou).
a pak už jak v čem…

Leisha 23.07.11 22:51

Nemůžu to úplně přesně určit, poněvadž vždycky záleží na celkový kombinaci… …ale většinou zpozorním, když je tam vanilka, benzoe, ambra nebo podobná slaďárna v základu… …a pak mě bavěj kouřově dřevitý věci - kadidlo, myrha, tabák, santal, vetiver…a kůže samozřejmě taky… …a dost často můžu růže, u ostatních kytek už je to jak která konkrétní, i když zimolez, pomerančovej květ a mimóza jsou taky nadějný..... …a citrusy jsou taky fajn (hlavně bergamot), pokud to není přeslazená ovocenka

slniecko 23.07.11 22:57

Milujem santal :heart: :heart: :heart: …ale aj ine drevo, hlavne ceder…z kvetov ruze :heart: a jarne kvety - irisy, konvalinky, fialky, narcisy, tulipany, frezie, jazmin…pozeram vzdy aj po tuberoze-ale ta je taka skor kontroverzna, bud skvela, alebo pruser a mam rada rozne vodne a vzdusne tony…a z ovocia citrusy a hrusku

Verda2 24.07.11 13:32

Vanilka
ambra
aldehydy
opopanax
tyto většinou nezklamaly
a pak jak kde: růže, jasmín, kosatec, konvalinky, tuberóza..

veronika.sk 24.07.11 13:46

Skořice, vanilka, ambra , bílé pižmo, benzoin
růže, broskev
vodní a sluneční tóny
tuberóza, kosatec
citrusy

Daisy.zlouky 24.07.11 14:42

Kokos, vanilka, ambra, santal, kosatec, konvalinky, frézie, jasmín ......a jsme zase u toho :lol: , můžu vlastně všechno :conf:

Dadinka 24.07.11 17:41

Kokos, ambra, , různé ovoce , kromě melounu ten nemusím, pak růže , fialka , kadidlo, atd…

manolia 24.07.11 17:50

Kadildo, ambra, vanilka, tabák, kůže, občas a ne příliš pačuli, někdy růže, tuberóza, jasmín, může být taky pryskyřice :whistle:

drobececek 24.07.11 19:17
andry píše:
pak santal (rozeznatelný), vanilka (nepřeslazená), pačuli (s něčím a ne vždy, ale většinou).
a pak už jak v čem…

No, ono je pravda, že ani samotná skořice (např.) není ani náhodou zárukou úspěchu. Třeba „L“ - jeden (já) by řekl, že podle složení to bude treba do černého. Houbeles. Vůně je to zajímavá a dá se říct, že se mi něčím líbí, ale pro mě je naprosto nenositelná. Přijde mi taková vyschlá a cítím z ní jedlou sodu. Několikrát zmiňovanou podobu s Organzou Indécence bych asi nebyla schopná vyčenichat ani na mučidlech.

tormale 24.07.11 19:19

Mám slabost zejména pro vůně s vanilkou, ambrou, čokoládou, mandlemi, pižmem, růží, kadidlem a kouřem, santalem i jinými dřevy a částečně i kůži - záleží v kombinaci s čím :).

andry 24.07.11 20:00
drobececek píše:
andry píše:
a pak už jak v čem…
No, ono je pravda, že ani samotná skořice (např.) není ani náhodou zárukou úspěchu. Třeba „L“ - jeden (já) by řekl, že podle složení to bude treba do černého. Houbeles. Vůně je to zajímavá a dá se říct, že se mi něčím líbí, ale pro mě je naprosto nenositelná. Přijde mi taková vyschlá a cítím z ní jedlou sodu. Několikrát zmiňovanou podobu s Organzou Indécence bych asi nebyla schopná vyčenichat ani na mučidlech.

„L“? ne, tak to by fakt nešlo, to je sice skořice, ale tak strašlivě sladká, až se mi dělalo nedobře. abych to upřesnila, mám raději suchou skořici (třeba Rousse nebo i Alambar) než sladkou, ale Organze Indécence a Ambre Narguilé to klidně odpustím :D

Zyra 24.07.11 20:56

Ruze
Vanilka
Opopanax
Aldehydy
Santal
Ambra
 Pizmo

bagheta 24.07.11 20:58

vanilka
pačuli
ambra
jablko
hruška
mandle
smetana
z kytek asi orchidej a lotus…

vlastně je toho hodně, ale tyhle složky jsou tak nějak jistota :D …napsala bych i čokoládu, ale vzhledem k tomu,jak na mě působí BLV Notte ( :vomit: ), tak čokoládu napsat nemůžu :lol:

Zimulka 24.07.11 21:23

… vanilka, ambra, tonka, kadidlo, santal, čokoláda, kakao, mandle, smetana, iris, musk, heliotrop, benzoin… a třeba i levandule, pačuli …

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama