Oblíbené parfémy podle MBTI

danaada 05.04.14 13:23

Oblíbené parfémy podle MBTI

Už se tu probíraly naše parfémové preference třeba podle měsíčních znamení, oblíbených jídel atd., ale napadlo mě zda nemůže být zajímavé i porovnat naše oblíbené parfémové kategorie podle výsledku MBTI testu osobnosti. Zkoušeli jste ho někdo? (Test lze zdarma najít na netu.)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Martula 05.04.14 14:03

Testování MBTI jsem absolvovala dvakrát, nikoli jako rychlotest na internetu, ale jako celodenní testování. Dvakrát stejný výsledek - jsem ENTJ.
A vůně? Viz. má polička :)

Příspěvek upraven 05.04.14 v 17:20

Unseen 05.04.14 14:15

Mně test vyšel na pomezí ENFJ - ENTJ (charakteristika učitel - leader), dle osobnostní nějaká kombinace Bena Afflecka a Margaret Thatcher. :mrgreen: :lol: Parfémy viz moje polička :P. Obecně spíš orientální.

danaada 05.04.14 14:41

Já jsem zkoušela dva různé testy, výsledek INTP (i když ten jeden mi nejdřív vyšel INTx). Preferuji sladké vůně, gurmánky nebo jemné pudrové vůně.
Tak to jsem nečekala, že se zatím sejdeme samá NT, v populaci myslím tolik NT žen zase není. A všechny máme dost ženské poličky :mrgreen:

evik77 05.04.14 14:46

ISTJ, realistický, konzervativní, analyzující ochránce. Jsem na sladké, gurmánky, ale i pudrové, mýdlové. Ale myslím, že komunikace dle MBTI s „nosem“ nesouvisí.

Příspěvek upraven 05.04.14 v 22:13

barbucha 05.04.14 15:21

muhehe:
Zastoupení v populaci: 6,5% (z toho 4,5% muži a 2% ženy)
Nejvýraznější vlastnost: nepředvídatelnost
Ideální kariéra: závodník, bojový pilot, manažer, publicista, generál

To by asi vyhodnocovatel na moji konzervativní poličku dost koukal :mrgreen:

summersun 05.04.14 16:24

Dámy, sedím doma s nemocným dítětem, tak jsem si z dlouhé chvíle test udělala . Vyšlo mi ENFP. Nadšenec a třeštiprdlo. No, nevím :D A mám zatím ráda převážně kýčovité ovocenky :jazyk: V mé parfěmové fázi vývoje by mě nějaká klasická orientální vůně porazila. Nějaká lehce extravagantní fruity, to by bylo pro mě :lol:

Foteini 05.04.14 22:08

Já jsem podle testu na pomezí ENFJ a ENTJ, podle mého ale inklinuji spíše k ENFJ
Skvělí přirození vůdci, cení si spolupráce a rádi pracují v týmu. Tolerantní, ohleduplní, rození komunikátoři, skvělí motivátoři, inspirátoři. Cení si harmonických vztahů, neshody berou příliš osobně.
To by celkem sedělo.

Pegas 05.04.14 22:24

ESFP - bavič
Nejvýraznější vlastnost: veselost :mrgreen:

RainyWeather 05.04.14 22:28

.

Příspěvek upraven 26.07.14 v 12:31

aprazanda 05.04.14 23:24

Jsem též INFJ a kdysi jsem podstoupila psychologické testy u psycholožky a vyšla jsem z nich jako téměř 100% introvert.
No a vůně na mé poličce o mě říkají co? :D

RainyWeather 06.04.14 09:05

.

Příspěvek upraven 26.07.14 v 12:29

Unseen 06.04.14 09:44
V tomhle bych se poznala…
Nechápu, jak mi mohlo vyjít, že jsem extrovertní typ, když mé odpovědi byly typu raději pracuji sama než ve skupině, mám jen několik blízkých přátel, nejsem večíkový typ… :think:. Možná jsem extrovert a nevím o tom. :mrgreen:
@EvaKm píše:
@aprazanda Máš na poličce dost výrazných a „hlasitých“ vůní - že by kompenzace té introverze? :mrgreen: Poličku máš krásnou :!
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama