Oční stíny

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
alese 5.11.16 06:54

@Lucinela To asi nikdo, ale zase ráno je o něco hezčí, když se dívám na krásné barvy, o víkendu mohu zkusit kombinovat......prostě pro mne paletky vedou, i když jsou děsně neekonomické :oops: , ale co už

Movela 27.12.16 21:29
@Lucinela píše:
S paletkami mám problém, nikdy nevyužiji všechny odstíny, něco mi chybí, něco nadbývá :nevim: . Momentálně mám několik mono od L´oreal a jsem spokojená. Mile mě překvapilo, jak hezky vypadá kombinace krémová - hnědá a bordó, když si dám ráno tu práci ;) .

Lucinelo a máš tip na tu paletku, kde jsou tyto odstíny? já mám pěkné stíny Chanel, ale chybí tam ta bordo´.

Dášaa123 17.2.17 22:39

paletky

Mám ráda paletky Makeup Revolution. Jsem blázen do barviček, takže experimentuju, jak se dá. Drogerkám se vyhybám, tam je chudý výběr a vysoké ceny. Dobrý výběr mají na www.******.cz. Kde kupujete paletky vy?

*edita dmin - odstraněn odkaz ( uživatel blokována smazán)

• Citovat
  • Nahlásit
Hermesfan 18.2.17 05:29

@Dášaa123

pozerám na Tvoje príspevky. Reklamuješ Notino?

annie.kr 24.2.17 18:18

@Dášaa123

Ale Makeup Revolution se prodává v drogérkách :D

Wiolka 29.9.17 11:29

Oční stíny L'oreal Color Infaillible

Poprosím vás o pomoc. Celé roky jsem používala oční stíny L'oreal Color Infaillible odstín brown tentation. Bohužel se přestaly vyrábět nebo byl ukončen prodej u nás a moje zásoba dochází. Objednávat ze zahraničí nechci. Marně hledám co nejvíce podobný odstín.
Na značce ani ceně mi nezáleží. Už jsem si koupila asi troje, barvou podobné stíny jiných značek a nikdy to nebylo ono. Buď mi chybí perfektní pigmentace nebo jemný třpyt.
Napadá vás jiná alternativa?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek