Odstřiky-problém

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Azereth 31.5.12 00:35

@Lenka22
Injekční stříkačka se používá bez jehly. Nemám zatím zkušenosti, ale používala bych ji takto:

1. pokud bych měla flakón, který se dá odšroubovat, tak bych jen nasála parfém a vstříkla do refanu
  2. pokud bych si potřebovala v refanu nebo vialce vyměřit přesné množství (vodou)
  3. kdybych si pořídila kádinku, jak psaly holky nade mnou, a neuměla to z ní přelít do refanu, použila bych stříkačku

Více mě toho nenapadá.

Lenka22 31.5.12 07:49

@Azereth Asi se dá obojí, s jehlou i bez - viděla jsem teď fotku, když Barbucha s Rosou porcovaly Ponte Di Rialto, a tam je vidět i s jehlou, takže asi nejspíš záleží na flakonu a jak to z něj jde vytáhnout.

RoSa 31.5.12 08:29

@Lenka22 Inj.stříkačku lze použít jen tehdy, pokud se dostaneš do flakonu - tj. lze odšroubovat víčko/rozprašovač. Ta jehla je zapotřebí, aby ses dostala k vůni. Bez jehly má stříkačka moc krátký sosák ;)

domenica 31.5.12 09:10
@Lenka22 píše:
@Azereth Asi se dá obojí, s jehlou i bez - viděla jsem teď fotku, když Barbucha s Rosou porcovaly Ponte Di Rialto, a tam je vidět i s jehlou, takže asi nejspíš záleží na flakonu a jak to z něj jde vytáhnout.

Já teda jedině s jehlou. ;) I kdyby byl parfém dosažitelný i bez ní.

Azereth 31.5.12 11:06
@RoSa píše:
@Lenka22 Inj.stříkačku lze použít jen tehdy, pokud se dostaneš do flakonu - tj. lze odšroubovat víčko/rozprašovač. Ta jehla je zapotřebí, aby ses dostala k vůni. Bez jehly má stříkačka moc krátký sosák ;)

Aha, to mě nenapadlo, že je na to moc krátká! Ještě jsem to na vlastní oči neviděla.

sladke-mameni 4.6.12 23:18

Velice jednoduché je použití malých flakónků Travalo, je to nesmírně jednoduché a neukápne ani kapka, fakt. Mám jich už pět, používám je jako kabelková balení a jsem moc spokojená.

sladke-mameni 4.6.12 23:19
miriell 5.6.12 11:40

@sladke-mameni
No je to fajn, až na tu cenu. Za ni mám 10 refanů Juli, nebo aspoň 5 kovových kabelkových :mrgreen:

lucil 5.6.12 14:17

@sladke-mameni Ta cena je tedy dost vysoká, to se raději poperu s Julinama, i když já si odstřiky do kabelky nedělám, prostě to není ono když se netáhnu s tím težkým flakonem :D

janali 26.6.12 20:51

@domenica

Ja takisto s ihlou, poradila mi to slecna v lekarni a vedela, co robi - hlavne pri porcovani celych velkych flakonov sa bez ihly zrejme clovek neobide:-)

Halbuska 26.6.12 21:15
@sladke-mameni píše:
Velice jednoduché je použití malých flakónků Travalo, je to nesmírně jednoduché a neukápne ani kapka, fakt. Mám jich už pět, používám je jako kabelková balení a jsem moc spokojená.

Já mám jeden takový flakonek, ale mě to z něho prostě teče. Tím „čudlíkem“. Jak to děláš, že neukápne ani kapka??

kvetinka171 5.7.12 14:15

A kolik stojí odstříknutí?

Lyonella 6.7.12 02:12

Cože?

Myskamauska 6.7.12 09:12

Kvetinko, stačí se podívat do inzerce na odstřiky, není totiž odstříknutí jako odstříknutí. ;)

Pozér 6.7.12 10:12
@kvetinka171 píše:
A kolik stojí odstříknutí?

Obvykle se nabízí 10 ml, cena závisí na ceně celého fakónu.

@Lyonella píše:
Cože?

Kvetinka171 je tu nová. Nevyzná se tu. Tak se jen ptala, na kolik přijde odstřik.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek