Olivier Durbano

Fleur 5.6.09 10:49

Olivier Durbano

Nemáte některá osobní zkušenost s vůněmi, které vytváří Olivier Durbano - Parfum de Pierres Poemes? Vznikají paralelně s jeho šperkařskou tvorbou (vytváří zajímavé kreace z minerálů a přírodnin - proto jsem se po něm začala pídit) a jsou inspirovány právě drahými kameny - například vůně Amethyste (pepř, hrozny, malina, kadidlo, vanilka, ambra, kosatec, palisandr); Jade (anýz, čaj, kosatec, vetiver, yerba maté); Turmaline noir (kardamom, koriandr, kumin, kadidlo, pepř, oud, kůže, vzácná dřeva, musk, ambra, pačuli).
Butiky má pouze v Paříži a Lyonu (100 ml EdP za 100 eur).

  • Citovat
  • Nahlásit
Reveur 6.9.13 19:45

Případné zkušenosti s Durbanem by mě také zajímaly - zaujala mě jeho aktuální novinka Lapis Philosophorum (Kámen mudrců) - viz fragrantica. V každém případě chlapec za ty roky podražil - 100ml EdP je již za 150 €.

Placidus 5.12.15 18:08

Durbano uchopil niečo tak obyčajné ako je kameň úplne neotrelým spôsobom. Páči sa mi na ňom, že ma jasný rukopis a jeho vône si len tak nepomýlite. Black Tourmaline bol na mojej koži famózny. Jedna z najtajomnejších vôní akú poznám. Ale čo koža to iný príbeh. Keď som stretol Durbana naživo, vyžaroval niečo, čo nebolo možne vidieť na fotkách. Bol to akýsi pokoj a pozitívna energia zahalené rúškom tajomstva.

Link na rozhovor s Olivierom Durbanom v slovenčine:
http://nicheweek.blogspot.sk/…jomstve.html

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie