Omrzí mě vždy má nejoblíbenější vůně

kytikyti 27.10.12 20:33

Omrzí mě vždy má nejoblíbenější vůně

Trvá to vždy tak rok, vždy si myslím, že jsem našla „tu pravou“, které se nikdy nevzdám. Naposledy to takhle bylo s Prada - Candy. Teď jí na sobě nemůžu ani cítit. Před Pradou to byla Coco Chanel Mademoiselle. Nyní používám toaletku od Paco Rabanne - Lady Million, ale zase se bojím, že časem jí nebudu moci ani cítit. jak jste na tom vy? máte svou stálici, kterou stále používáte? Jak předejít tomuto omrzení oblíbeného parfémemu?


Reklama

Elvira 27.10.12 20:36

Omrzení předcházím tak, že těch oblíbených mám víc. Ale zatím se mi nestalo, že by se mi ten oblíbený přestal líbit úplně a to ani v době, kdy jsem měla na poličce jeden dva tři flakony.

Mandarinka 27.10.12 22:02

Souhlasím s Elvirou. Je dobré mít víc parfémů a trochu je střídat nebo si ten svůj nosit jen občas a jindy nic. Je to podobné jako s hudbou. Když budu svoje oblíbené album poslouchat každý den, brzy ho vyhodím z okna. Moje nejoblíbenější vůně jsou ty, ke kterým se pořád vracím a které si vezmu, když nemám na nic jiného náladu. Taky záleží na tom, co to je. Nedivím se třeba, že se ti omrzela Coco Mademoiselle. Je totiž hodně výrazná, vybalí všechno hned na začátku, a proto jí máš brzy až nad hlavu.

Netyn 27.10.12 22:13

Nestava se mi to, vune stridam a klidne, kdyz mam chut, tak v zime letni, v lete zimni, nic neukladam. Dneska treba by to byvalo chtelo neco na zahrati (svarene vino pijeme az ted po praci na zahrade za vydatneho vichru a snehu) a presto jsem mela chut na letni Goutal Eau d´Hadrien. Kdybych nestridala, tak by se mi vune omrzela snad za tyden.

Dalia 05.11.12 12:25

Pokud to u mě nějaká vůně dotáhne až mezi těch pár nej (neboli stálic), tak se mi neomrzí. Ale také mám potřebu vůně střídat. Podepisuji se pod Mandarinčina slova.

drobececek 05.11.12 12:40

@kytikyti zrovna v případě Candy a Coco M. se tomu až tak moc nedivím. Přijdou nmi obě jako, líbivky, kterých se člověk rychle přejí.

Obecně je to podle mě asi jako když si člověk pořád dokola pouští jednu oblíbenou písničku. Musí být sakra dobře napsaná, aby za chvíli nezačala lézt na nervy.

Lucinela 05.11.12 14:24

@kytikyti
Já bych řekla, že tíhneš k tzv. líbivým vůním a ty se prostě po čase omrzí. Obávám se, že se ti to samé stane i s Lady Milion. Ale nebuď z toho smutná, vždyť je to šance najít novou nejoblíbenější. :D

kytikyti 05.11.12 14:30

Je to pravda, mám pocit, že to většinou souvisí i se změnou ročního období. Momentálně jsem se úplně zbláznila do No. 5. To by mi mohlo trochu vydržet, co? :)

lucil 05.11.12 14:32

U mě došlo k omrzení většínou, když jsem vůni neměnila s žádnou jinou a používala ji pořád, teď to mám u Inside, moc jsem ji milovala, pořád je na poličce, měla jsem na ni spoustu komplimentů, ale nějak na ni nemám chuť, mám třetí flakon a nějak se mi asi přejedla :nevim:

Evulik 05.11.12 14:41
@kytikyti píše:
Je to pravda, mám pocit, že to většinou souvisí i se změnou ročního období. Momentálně jsem se úplně zbláznila do No. 5. To by mi mohlo trochu vydržet, co? :)

to by mohla byť aj láska na celý život ;)
Ale používaj aj niečo iné na striedačku.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama