onlineparfem.cz

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
ellie86 14.10.13 14:08

Já jsem tam tehdy (jak jsem tady něco řešila) objednala Liberte a do tří dnů byla v zásilkovně.

Renusatko 14.10.13 16:16

Takže ráno bylo 10ks parfému, co jsem objednala. V poledne mi došlo toto: Ospravedlňujeme sa, ale z dôvodu, že Vami objednaný tovar sa medzičasom už vypredal, bola Vaša objednávka zrušená :pocitac: :pocitac: :pocitac:
Pořád lepší varianta, než kdybych nedošlo nic, nebo něco jiného. Přesto považuji obchod za dost nespolehlivý :cert:

33lejaby 23.10.13 11:04

objednávka potvzena, zásilkovna mi už mezitím taky napsala, že mi doručí balíček, jenom zatím jim ten balíček z obchodu nikdo k doručení nedal, takže čekám..a obávám se, že nakonec nebude nic :(

slniecko 23.10.13 13:15

tak ja môžem povedať, že moja posledná objednávka bola veľmi rýchlo a spoľahlivo vybavená

33lejaby 27.10.13 11:04
@33lejaby píše:
objednávka potvzena, zásilkovna mi už mezitím taky napsala, že mi doručí balíček, jenom zatím jim ten balíček z obchodu nikdo k doručení nedal, takže čekám..a obávám se, že nakonec nebude nic :(

Tak nakonec po týdnu mám balíček v zásilkovně, teď už jen aby ten slepýšek vyšel.. :think:

Libu99 02.11.13 08:44

@kubacis a ta Coco Chanel je na 100% originál? Právě koukám, že bych si jí od nich koupila ale ty ceny jsou opravdu hodně nízké…a vzhledem k tomu kolik je na netu padělků mě to trochu zaráží :think: Tak bych ráda věděla jestli je vše Ok :) dík za odpověď

kubacis 02.11.13 20:41

@Libu99 Já ji mám prvně, takže nemůžu říct, že bych si byla stoprocentně jistá, ale vůně sedí a vše na flakonu se mi zdá býti v pořádku.

Libu99 05.11.13 14:59

@kubacis I tak diky… ještě popátrám a uvidím ale vše nasvědčuje, že by to mělo být OK ;)

Teryet 05.11.13 17:36

Opět přidávám špatnou zkušenost s tímto obchodem. Přítel si objednal parfém, psali že mají 22 kusů skladem! Přišel mail, že produkt je skladem a objednávka se vyřizuje. Po týdnu napsali mail, že už parfém skladem není :! Nerozumím tomuto principu a nechci si ani představit jak takový brajgl ukočírujou na Vánoce, to bude zajímavé, až každému druhému člověku pár dní před Štědrým dnem napíší, že produkt nemají skladem :lol:

kubacis 05.11.13 21:01

@Teryet Prosím, prozradila bys, o jakou vůni se jedná? Taky jsem tam chtěla něco objednávat pro přítele a měli skladem stejný počet kusů, tak jestli nejde o stejnou vůni a jestli se na to nemám rovnou vykašlat a objednat jinde. Děkuji. :)

Teryet 05.11.13 22:48

@kubacis přítel si tam chtěl koupit YSL Kouros Cologne Sport, je docela špatně sehnatelný a na to si myslím, že právě tenhle obchod vsází. Nabízí hodně produktů, ale většina není skladem. Vzhledem k tomu, že jsem třikrát objednávala a z toho dvakrát byl tento problém, bych být tebou raději nakoupila někde jinde :) :think:

kubacis 05.11.13 22:56

@Teryet Tak já zvažovala jinou vůni (ale vím o ní, že už se nevyrábí), každopádně zkusím sehnat jinde a přinejhorším to risknu zde. Díky moc. :)

E.Evulenka 04.12.13 18:12

Chtěla bych pochválit tento obchod. Při přečtení zdejších příspěvků jsem nebyla moc důvěřivá, ovšem můj nákup byl naprosto perfektní. Dokonce jsem jednou stornovala a bylo to bez problemů a poplatků. Cena, komunikace i dodání bylo naprosto v pořádku. :kytka:

zdenice 13.12.13 15:15

také veliká pochvala, komunikace, rychlost a cena na výbornou!!!

zdenice 08.01.14 19:08

Fungují vám jejich stránky??? Dám vůni do košíku a ..nic :mrgreen: ( opakovaně zkouším od vánoc) :think:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek