onlineparfem.cz

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Poéma 22.10.14 10:46

I já bych chtěla obchod pochválit, komunikace bezvadná, zboží perfektně zabalené, no a taky rychlost dodání bez připomínky. :palec:

Tana1112 12.01.15 18:09

Máte někdo zkušenost s tímto obchodem z poslední doby?

ellie86 12.01.15 18:14

@Tana1112 Moje poslední zkušenost je z prosince. (tuším) Objednala jsem si jednu vůni, kvůli uvolněnému rozprašovači přišla vylitá a zkažená. (prodává se v dřevěné krabičce a papírové krabičce, takže nešlo poznat, že je z části vylitá) Vůní jsem přes zásilkovnu vrátila a obratem mi vrátili peníze.
Myslím si, že to byl vadný kus z výroby.

Příspěvek upraven 12.01.15 v 18:26

Tana1112 12.01.15 18:18

@ellie86 Díky. Tak aspoň, že vrátili peníze bez problému… Taky bych to vzala přes zásilkovnu, takže by to šlo asi hned zkontrolovat.

ellie86 12.01.15 18:25

@Tana1112 Zkontrolovat si to můžeš až doma, na tu krabičku totiž potom nalepíš štítek, který ti pošlou. (při reklamaci)

janasid 12.01.15 21:29
@Tana1112 píše:
Máte někdo zkušenost s tímto obchodem z poslední doby?

Objednávala jsem si u nich v prosinci tester Chanelu. Byla jsem spokojená.

Tana1112 14.01.15 21:17

Tak první zkušenost a hned špatná :evil: . V pondělí jsem udělala objednávku, potvrdili, že posílají, ze zásilkovny napsali, že čekají na dodání zboží z obchodu. A teď večer mail z obchodu, že vůně se mezitím vyprodala (?). Na webovkách ji pořád mají. Takže za mně neseriózní jednání a nula bodů!!

Arome renet 09.02.16 10:55

Máte někdo zkušenost z poslední doby? Mají tam nejlevnější zelenou Chloe a ještě Eau Florale. Byla mi doporučena jako jarní vůně a složení se mi líbí. A byl by to slepáček, mám náladu riskovat :lol:

ews 08.06.16 14:07

Tak já přidám čerstvou = dnešní zkušenost - objednala jsem si po delší době parfém, jelikož vycházel (jak je u této www „tradicí“) podstatně levněji než kdekoliv jinde. Po odeslání objednávky mi došel mail, že požadovaný parfém není na skladě a moje objednávka je zrušena. :pocitac:
Mezitím jsem měla nepřijatý hovor ze SK čísla a zjistila jsem, že mi volal někdo z onlineparfem-u. A za několik minut jsem našla v nevyžádané poště mail: „Dobrý den, nedopatřením Vám byla odeslána nesprávná informace o stavu Vaší objednávky. Před odesíláním Vás budeme informovat.“. U toho mě napadalo jenom WTF??? :cert: :cert: :cert:
Opravdu jsem MOC zvědavá, jestli objednávka dorazí a pokud ano, v jakém stavu… (dám vědět).
A nevím, jestli to tady někdo psal, ale přišel mi od nich před nedávnem mail, že z onlineparfem.cz se mění na onlineparfem.sk a pokud jsem byla zaregistrována, mám to udělat znovu :nevim:

Poéma 23.08.16 13:23

Přidávám čerstvou pozitivní zkušenost s tímto obchodem. Objednávala jsem v pátek 19.8., dnes doručeno Českou poštou, pečlivě zabaleno v krabičce, dokonce se vzorkem vůně. Nakoupila jsem vůni od Diora a podle kalkulačky je z letošního února.
Za mě naprostá spokojenost.

Dayyo 17.03.17 20:56

Tak já je bohužel musím pohanět: objednala jsem si Lancome Tresor L´Absolu, vůně mi šla normálně vložit do košíku. Na mail došlo potvrzení objednávky,ale vzápětí další mail, že vůně není SKLADEM a že moji objednávku ruší. K velkému překvapení je vůně stále na jejich webu skladem i po 14 dnech !!! :cert: :cert: :cert:
Tak od nich tedy NIC, děkuji

Lagatta 13.07.17 08:24

Ja mám negatívnu skúsenosť, minulý týdžeň som si od nich objednala vôňu a dnes po 7 dňoch mi prišiel mail, že je vypredaná. Takže neodporúčam :palecdolu:

Lucinela 13.07.17 10:05

@Lagatta
Ano, to se bohužel může stát. Ale jinak mám pouze pozitivní zkušenosti, sehnala jsem zde i parfémy jinde již nesehnatelné.

lilithc 13.07.17 19:48

Asi před 2 měsíci jsem si odtud objednala do zásoby Eau de Shalimar a spokonost.Vše jak má být.

Danilejka 13.07.17 22:12

Objednala jsem si z tohoto obchodu Prada Candy a Lanvin.
Obě podstatně levnější, než jinde na webu. A mohu jen chválit. Zabalené perfektně, komunikace emailem - informovali o každém kroku. A zboží přišlo za 3 dny na dobírku do zásilkovny. Za mě spokojenost :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek