Opium YSL a Gres Cabotine

Lory 03.01.09 20:53

Opium YSL a Gres Cabotine

Ahoj, četla jsem, že si jsou tyto vůnš velmi podobné. Nemáte s tím někdo zkušenost? Já znám jen Opium…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Popelka 03.01.09 21:10

Lory, to ani náhodou.Opium je silná pecka, Cabotine pro mne taková vůně nevůně :wink:

Širín 03.01.09 21:16

To by mě zajímalo, kdes to četla. :D

Aimirin 03.01.09 21:20

Tedy…naopak mi přijdou až kontrastní, co já vím. Opium je můj skoro největší parfémový přítel, voní jako propracovaná jemná opiovo skořicová vonná tyčinka z indického obchodu (kdybych to měla k něčemu přirovnat).

To druhé je květinovka.

Irena 03.01.09 21:59

To je asi nějaký překlep ve zdroji. Podobnost mezi nimi nevidím žádnou.

klubko 03.01.09 22:14

Jů, to vůbec, podoba veškerá žádná. Cabotine voní jako čerstvě vyprané prádlo, ale ne svěže, spíš dost sytě zeleně. Je hodně zvláštní, a to tak, že ho dost lidí nesnese. Já bych ho nosit mohla. Opium je orientální pecka, toaletka je víc mýdlová, edp zase víc santalová. Přečti si Adinu recenzi hlavně na Cabotine, je dost výstižná. Ještě dodám, že se mi hrozně líbí flakón a krabička Cabotine, jsou pro mě tak nějak trhle roztomilé :wink: A jsem vám, kočky, opět vděčná za připomenutí existence jednoho z pro mě zapomenutých parfémů, dávám do tužebníku :wink:

Lory 04.01.09 10:03

www.cosmo.cz

Ahoj holky, moc vám děkuji za odpovědi :D . O té podobnosti jsem četla na www.cosmo.cz v diskuzi pod Opiem od YSL.

Ada 04.01.09 12:31

Lory, ty sis to na tom Cosmu špatně přečetla. Jedna uživatelka tam píše, že má ráda na zimu Opium a na léto Tendre Poison, která se už špatně shání, a někdo jí tam radí, že Tendre Poisonu je podobná Cabotine. O podobnosti Cabotine a Opia ani slovo! Musela jsi to číst se zavřenýma očima :)

Lory 04.01.09 14:39
Ada píše:
Lory, ty sis to na tom Cosmu špatně přečetla. Jedna uživatelka tam píše, že má ráda na zimu Opium a na léto Tendre Poison, která se už špatně shání, a někdo jí tam radí, že Tendre Poisonu je podobná Cabotine. O podobnosti Cabotine a Opia ani slovo! Musela jsi to číst se zavřenýma očima :)

Tak dobře :D . Omlouvám se za zbytečný příspěvek :oops:

klubko 04.01.09 15:52

Nebyl zbytečný, díky němu si Cabotine pořizuji :wink:

Ada 04.01.09 16:24

Na blind? Riskuješ :)

klubko 04.01.09 16:36

Ne, není to na blind, mně se líbí, jen už jsem ho dlouho neměla :)

PaK 04.01.09 16:57

Já ten Cabotine snad budu muset vzít na milost aspoň stran očuchání. :wink: Zatím se bráním, protože ho má kolegyně a na ní mi nějak nevoní.

Vera 04.01.09 17:30

Pak, je hodně hodně ostře zelený, koupila jsem si ho naslepo a moc ráda vyměnila :lol:

klubko 04.01.09 17:47

Je hodně zelený, to je pravda, ale pro mě snesitelně :) Hodně bývá přirovnáván k Tendre Poisonu, který zas já moc nemusím :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama