OPRAVDU těžká vůně - poraďte

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
shanin 23.7.10 13:08

Já jsem zkoušela nějaké čtyři oudy od Montale a všechno to vonělo jako růže se štiplavým syntetickým dřevem.

moudjahidine 12.8.10 12:06
shanin píše:
Já jsem zkoušela nějaké čtyři oudy od Montale a všechno to vonělo jako růže se štiplavým syntetickým dřevem.

Shanin fakt?? :shock: A mně to zrovna přijde tak autentické… všechno od Montale mi tak připadá…

haifa 12.8.10 16:52

Tak pro mě je Bylmya EDP včera jsem mále odpadla a to snesu ledasco -nepoužitelný v horku

• Tumulte, a totální zabiják Poeme
chavah 12.8.10 18:22

Blonde od Versace. Přežijí ji jen silní jedinci. :angry:

Dalia 12.8.10 19:16
haifa píše:
Tak pro mě je Bylmya EDP včera jsem mále odpadla a to snesu ledasco -nepoužitelný v horku

Jj, Balmye se ve velkých teplech vyhýbám. To má tendenci být dusivá. Asi je to vůně spíš do chladných dnů.

rakuli 12.8.10 19:58

Já Balmyu ve vedrech skoro necítila, i když krásná to byla, sladce sálající, ale slaboučká…tak to se těším na chladnější počasí…

Jinak, opravdu těžká je Black Cashmere …tu neunesu ani já :P

shanin 13.8.10 11:09
moudjahidine píše:
shanin píše:
Shanin fakt?? :shock: A mně to zrovna přijde tak autentické… všechno od Montale mi tak připadá…

Fakt. :-)

Myskamauska 13.8.10 11:16

S Balmayou to nechápu,pro mě to je taková vodička,kterou za chvíli necítím a to jsem měla EDP. :shock:

rakuli píše:
Já Balmyu ve vedrech skoro necítila, i když krásná to byla, sladce sálající, ale slaboučká…tak to se těším na chladnější počasí…Jinak, opravdu těžká je Black Cashmere …tu neunesu ani já :P

BALMYA slabá,příjemná vodička :conf:

BLACK CASHMERE-to je skutečná síla,samé byliny-becherovka :D

PALOMA PICASSO-ta je těžká a nepřehlédnutelná

Magda 20.8.10 21:04

Black Cashmere a Becherovka :conf: krásné kadidlo, to jo, ale kořalka ani omylem!
(a že ji poznám) :mrgreen:

barabizna 26.8.10 00:30
Dalia píše:
haifa píše:
Jj, Balmye se ve velkých teplech vyhýbám. To má tendenci být dusivá. Asi je to vůně spíš do chladných dnů.

Poeme mi nepřijde těžká, je výrazná, velmi ženská ano ale těžká? Taková nádherná kytkovka… :shock: Balmya také ne, ale v chladnějších dnech je hezčí, spíš se mi zdá, že ve vedrech rychle zmizí…

Dalia 26.8.10 05:19

Já té Poeme přicházím na chuť stále víc. Mám ještě zbytek vzora a možná budu časem přemýšlet o flašce ( uvidíme ).
Nemám s ní zkušenost, ale řekla bych, že se hodí spíš na podzim - zimu :?: Co myslíte? :)

Arnika 26.8.10 10:06

Já POEME používám spíš když je chladněji, podle mě se do horka ani nehodí, ani by mi moc neladila s letním oblečením. Je to výrazná, jakoby omamná vůně, která mě zaujala hned napoprvé. Taky si ji beru třeba na koncerty nebo do divadla, ovšem aplikuji jen střídmě - v uzavřených prostorách by mohla nepříjemně ztěžknout. Navíc má opravdu skvělou výdrž…

barabizna 26.8.10 12:04

Líbí se mi jaro, podzim, to je kouzelná. Na zimu je na mně málo hřejivá…

kačka 26.8.10 14:14

Přesně, na jaro a podzim je podle mě jako stvořená, ale nosím ji i v létě, když nejsou úplné vedra. Dva střiky vydrží celý den a tím teplem jakoby zjemní.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Váš příspěvek